ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.05.17. 15:30

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bak karma
HozzászólásElküldve: 2010.06.30. 20:49 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4227
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Csilla!

Egészen biztos, hogy ezek a tudományos kutatásnak is beillő felfedezéseid és leírásaid egyáltalán nem spekulációk, hiszen időnként nagyon is tárgyilagos és tárgyhoz kötött logikus levezetések is, mindazzal, együtt, hogy személyes élményekre is alapozódnak (ami egyébként a spirituális hitelességüket adja meg) és egybevágnak mindazzal, amit gyakorló asztrológusként, meg a Bak Lilithel rendelkező volt-anyósom volt vejeként, magam is tapasztaltam és tapasztalok sajnos máig. Azt ugyan nem mondhatom, hogy a Rák karmámmal (Sárfarok) személyesen is meg tapasztaltam a gyermekkínzásra és azok öncélú bántalmazásra - büntetésre - esetleg ebben való élvezkedésre...) való hajlamok szintjén a jelenséget, de az biztos, hogy egyke vagyok, és az anyám most sem teljes szívből látja az unokái "nagy seregét" - Violának a vele való félig-meddig és esetleges jövendő volt anyósi tapasztalatai, "megértő női" párbeszédei érdekesek lesznek ilyen szempontból, majd, ha leírja ezeket a "felemelő"-nek nem mondható, újabb unokák esetleges megjelenésétől azért kissé mégis csak szorongó "anyai" aggodalmakat. És hirtelen most nincs is kéznél az anyai nagyanyám és a dédnagyanyám születési óra nélküli horoszkópja, de valószínűnek tartom, hogy a tanulmányod hatására elő fogom kotorni azokat újra. Legutoljára a Lilith hatásai és az anyai ági örökletes programok felfedezése és leírása idején vizsgálgattam őket, és annak ellenére, hogy mostanában mind az utamba (kezem ügyébe) került az a kopott dosszié, amelyben az adatok meg vannak, nem volt időm és energiám, ezeket az adatokat újból bevinni a régi keresgéléseinkhez viszonyítva, még újnak számító, Isti által készített astrologos programba is. - És ebben az érdekes éppen az, hogy pontosan amiatt, hogy a Bak Lilithjének megfelelő felelőtlen beavatkozási és irányítási mániával rendelkező volt anyósom, annyi munkát ad mostanában, az ötleteit vakon és bégetve és majdnem azonnal teljesítgető lányán (Volt feleségemen) keresztül, hogy örvendek, ha kicsi időm marad még néha a karatéra és a gyermekekkel való együttlétre is.
Látjátok, most is, az éppen a szaturnuszi efektussal kínlódó - csokoládé evés következtében csalánkiütésektől szenvedő - Turulával vagyunk a lakásban, mivel a "nagy lányok" el mentek Violával karate edzésre, és ahelyett, hogy vele jétszanék, meg kértem szépen, hogy ezt tegye meg egyedül, mert mindenképpen szükségesnek találtam az ide (a csalánkiütéshez) kapcsolódó, Bakos és Szaturnuszos rémtörténetünket elmesélni. Úgy-e emlékeztek még azokra a Turika elvakart és kezeletlen sebeiről szóló fényképfelvételekre, amelyeket most is meg levet találni, ha jól tudom, a Rekviem Kozma Enikőért c. topik első oldalának az alján? (Turi7JPG - Turi17JPG). Ez a sebhelyes bőr Turikánál majdnem állandósult, mivel az édesanyja (Ha lehet az ilyen anyát édesnek nevezni...) nem csak hogy egyáltalán nem kezelte, de még arról is megfeledkezett nagy gitárórákra járási buzgalmában és az Oziris.org c. portálnak a rólam és az ő családrombolási "kényszeréről" való hazugságokkal való feltöltési igyekezetében, hogy ennek a szegény és ártatlan kis Turikának egyszerűen és mindössze nem szabad csokoládét és krémes süteményeket adni, mivel ettől jelennek meg a kiütései. És hagyta, hogy a kérdésben teljesen ártatlan nagyanyja, de a kérdésben egyáltalán nem ártatlan anyja, tömjék a gyermeket csokoládéval és krémes süteménnyel és ezzel mindegyre lebetegítsék. És a veres kókis meséje, utána viszont, mikor a kiütések megjelentek, nem csak, hogy vonogatták a vállukat és nem tettek semmit a gyermek iszonyú viszketéseinek az enyhítése érdekében, hanem a tanítónő nagymama ráadásul még mocskos, mit mocskos: szutykos ruhába és a kosztól szürke fehérneműbe is járatta szegényt, úgy, hogy több alkalommal is meg történt, hogy amikor így ide hozták azonnal megfürdettük, a nem is az ővéinek (saját ruháinak) bizonyuló szennyes holmit a mosógépbe vágtuk, majd lekentük viszketés-enyhítő mentolos gyógy-lével, és később sebgyógyító román "csoda-kenőccsel" (Cutaden).
De most fogózzatok meg: mivel nem én gondoztam és neveltem ide s tova két éve, megfeledkeztem arról, amit a háziorvosunk mondott akkor, amikor legelőször felmerült a probléma a tavalyelőtt ősszel, amikor egyébként arról tárgyaltunk éppen Emővel, hogy vissza kellene költőzzenek. Ti., hogy elsősorban a csokoládétól jönnek ki a kiütések. Hát a hétfői megerőltető karate edzés után, hogy nagyobb kedvük legyen a dologhoz, Viola csokit vett az egész bandának, amitől a kis Turinak ismét megjelentek a csalánkiütései. Szó szót követett a téma kapcsán, és Turika azt mondta, hogy az utóbbi időben, az édesanyja adott be neki olyan orvosságot, ami állítólag ezek ellen a csalánkiütések ellen való. Rögtön szeget ütött a fejemben az, hogy az anyjának lehetett ilyen orvossága és nem csak azért, mert akkor nyilván nem lett volna ennyiszer kiütéses, valahányszor találkozhattunk egyáltalán (bizonyára azért is el volt dugva előlem jó párszor, mert tele volt éppen kiütésekkel) és akkor, tudván, hogy ennyire kemény ez az érzékenység és ez az egyetlen módszer a megfékezésére, nekem is kellett volna adnia ezekből a gyógyszerekből, ha már ide adta két hétre, hanem azért mert, amikor vissza költőztek is épen kenegetni kellett sűrűn a bőrét, amellett, hogy valami iszonyatos hűlésből is kigyógyítottam, amely során éjszakánként (vele kellett aludnom, hogy álmában is nyomjam belé a bioenergiát) olyan hangosan köhögött, mint egy férfi felnőtt, amely szamárköhögésben szenved. És egészen jól emlékeztem most már, hogy a város és a megye legkiválóbb gyermekgyógyásza, aki egyben a családorvosunk is, Bokor Márton úr, azt mondta, hogy ILYEN LENYELHETŐ GYÓGYSZER, VAGYIS CSALÁNKIÜTÉSES ALLERGIA ELLENES PIRULA NEM LÉTEZIK.
Azonnal el is rohantam Turikával a doktor úr magánrendelőjébe, és miután megvizsgáltattam, a receptírás közben kifaggattam (Megint "csak" fertőtlenítő és viszketés-enyhítő külső mentolos levet írt fel), hogy igaz-e az, miszerint már létezik olyan pirula, amely ezt a betegséget elmulasztaná. Tagadólag rázta a fejét a doktor úr és azt mondta, hogy van ugyan olyan tabletta, amelyet nagyon szélsőséges esetekben fel szoktak írni felnőtteknek, de gyermekekkel ezt egyáltalán nem művelik, mivel a gyógyszer nem csak, hogy annyira erős, hogy a gyermekek valósággal részegek (kábultak) lesznek tőle, de a mellékhatása is akkora és olyan sokrétű, hogy ezt egyszerűen nem szabad egy gyermek szervezetével szemben elkövetni! Summa summarum, Bokor doktor úr, aki máig mind a négy gyermekünknek a háziorvosa, ilyen gyógyszert soha nem adott Emőkének. Következésképpen ez az elfajzott nő ahelyett, hogy azzal "fárasztotta volna magát", hogy bekeni és egyáltalán kezeli az ő egyedüli és kivételes ignoranciájából és magas fokú felelőtlenségéből, ezekkel a kellemetlen viszketős kiütésekkel újból és újból megtelt érzékeny kislánynak a bőrét, AZT HAZUDTA NEKI, HOGY EGY C-vitamintól, vagy ászpirintől, vagy mit tudom én, talán egy mentolos cukorkától, amit a gyermek szájába be dugott, MEG FOG GYÓGYULNI!
Íme a Bak Lilithel rendelkező, rafinált anyának, a Szűzben (Másik földjegyben) álló, teljesen negatívan fényszögelt Szaturnusszal és Jupiterrel spékelt, 8. házban álló Rák Lilithel rendelkező, otthon-szülő "asztrológus" lánya!
- Íme az Isteni és az emberi törvényeket is semmibe vevő gonosz anya. Ettől mér csak egy lépés választ el, hogy mindazt, amiről Csilla írt, a saját gyermekével, gyermekeivel elkövesse.
És tudjátok mit: nemrég tudtam meg, hogy a Bak Lilithes Szent Magdolnát, nem azért rúgták ki a Csíkszeredai József Atilla iskolából, mert annak az igazgatója nem bírta volna a személyét elviselni, mint ahogyan szólt eddig a családi fáma, hanem azért, mert egy tanítványára feldühödvén hirtelen, annyira agyba főbe verte, hogy a gyermeknek az orrán - száján elindult a vér. És ezt már a szülők sem hagyhatták szó nélkül. Amint azt sem, hogy negyedik osztály végére még nem jutottak el az osztás műveletének a megismeréséig. - Hát kell ennél jobb példa az egyetemes léttörvények (Ez esetben: a Ritmus és a ciklus törvényének) a semmibe vételére? Hát kell ennél jobb példa arra, hogy a helytelenséggel szembeni tolerancia mennyire megbosszulja önmagát és éppen azért mert nem a törvénytelenség elleni harc jelenti az agressziót, hanem az elnézés és a tolerancia az, amely elrejtve hizlalja és igazából veszélyessé teszi?!

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bak karma
HozzászólásElküldve: 2010.07.02. 21:19 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4227
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Jó is, hogy Violetta ezt mondja, mert ez a nem tudom hányadik összemosástól már tényleg csak azt lehet mondani, hogy kinilik az ember zsebében a bicska. Mármint, hogy az anyja helyett mindenütt rokonokat emleget! Még a bírósági beadványaiban is! Ezennel ünnepélyesen és hivatalosan kijelentem, hogy mind az Emő nagymamáját, mind az édesapját maximálisan tisztelem és hozzuk rendszeresen jártam és velük igen szerettem társalogni, mert ha metafizikában nem is jártasak, de olyan erkölcsi tartással rendelkeznek, ami előtt sok misztikus guru és mester és jogi-előadó levetheti a kalapját! Az értelmes és általában helyes alapállású öccsével is szívesen társalogtam (Persze, mert inkább az apja és a nagyszülei nevelése érződött rajta, mint az anyukának való megfelelési kényszerből eredő későbbi megnyilvánulása és hamis tanúzásra való hajlandósága...), valahányszor hozzánk látogatott és amolyan saját, kisebb testvérként, unokaöccsként viszonyultam hozza, nem, hogy elzárkózzak e vele való találkozásoktól, beszélgetésektől.
Kicsodák hát azok a rokonaid, Kozma Emőke, akikről én valaha is rosszat mondtam vagy írtam volna? Könyörgöm, nyilatkozz ezzel kapcsolatosan végre és ne mind csak mosd össze a k (Mint kedves...) anyádat ezekkel a számomra teljesen szimpatikus és nagyon is elfogadható rokoni személyekkel! Méés rokonodról, akit én a házasságunk ideje alatt megismertem volna, NEM TUDOK! Legyen hát ennek a kurvás összemosásnak egyszer s mindenkorra vége!
Utólag meg ismertem még egy rokonát, éppen a kibékülési időszakban, de az a másik hamis tanú jelölt: az Angela (román), akit a nagymamánál láttam egyszer s utoljára, azt hiszem, már az összebékülésünk után.
Hagyd már abba Kozma Emőke tehát, hogy akár az Oziris-en, akár máshol, a k (Mint kedves!) anyádat az általa,m ismert és tisztelt egész rokonságoddal azonosítod!!!!!!!!

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bak karma
HozzászólásElküldve: 2010.07.20. 19:24 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4227
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Vali!

Én is üdvözöllek a fórumban! Mindazonáltal, a sokat látott, gyakorló asztrológusi tapasztalatomnál fogva, és éppen a te érdekedben, vagyis annak érdekében, hogy nehogy valamikor keserves meglepetések érjenek, számolj le azzal az illúzióval, hogy az itt leírt és később még leírandó Bak-karmára jellemző tudattalan késztetések, vak ambíciók, vagy félelmek, és jelen esetben: sors-rendezési, sors-vonatkozású kérdésekben való törvénytlenkedésre való hajlamok (Ezt persze, az ET. - szellemében értettem!) nincsenek meg! Biztosíthatlak, hogy bármely konstelláció esetében, a Lilith, amely az illető jegy által megtestesített morfogenetikus erőtér szerinti mély és rejtett (titkolt!) karmára utal, sokkal veszedelmesebb, mint az illető napjegyre jellemző negatív nyers természet és ösztönös késztetés. Nálam már a barátaim körében is az a hír járja pl. hogy micsoda egy kegyetlen és alattomosan sötét Skorpió vagyok, de mind asztrológusi, mind magánemberi mély-tapasztalataim alapján, biztosíthatlak, hogy Isten őrizz, amikor a kellő képpen fel nem vállalt, tehát át nem világított, és fel nem oldott Skorpió Lilithel rendelkező személyek, végső soron a maguk által létrehozott sors-kelepcékbe kerülnek! A Negatív napjegyű személyek, akikről ez esetben, Zsuzsa és te is, a volt feleségek (Elődeitek) segítségével a negatív Bakot lemintáztátok, mindössze kétségbe ejtő szemtelenséggel, vagy éppen karikatúra szerűen nevetségesen testesítik meg azt, ami a Lilith esetében, a legmélyebb rétegekben ugyan, de egészen biztos, hogy munkálkodik!
Halgass tehát, az öreg karma-vadászra és soha ne bízd el magad! Vigyázz, nehogy a Gerenda és a Szálka példázata veled is megismétlődjön a jövőben!
Harmadsorban meg kérlek szépen, hogy a névelőket (a) tedd ki a klasszikus magyar helyesírási, bocsánat mondattani szabályok szerint, és általában is, ne bízz annyi mindent az olvasóra, mivel itt mi Violával, viccesen szólva, éppen, hogy hajba nem kaptunk azon, hogy a férjed korábbi házasságából született gyermeket nevezed-e "hozadéknak", vagy a következményeket nevezed te ilyen "irodalmiasan". Ezt csak azért kérem tőled, nehogy a későbbiek során majd kellemetlenségeid legyenek a félreértések miatt. Ez a terület ugyanis nem az irodalomé és az esztétikai hatásoké, annak ellenére, hogy én valamikor sokat harcoltam azért, hogy "rangos" költőnek, majd írónak elismerjenek. Itt ajánlatos nagyon pontosan és tárgyilagosan fogalmazni, mivel a cél, nem az érdekességek leírása, hanem az egymás segítése a jelenségek metafizikai értelmezése segítségével.
Remélve, hogy nem veszed bántási szándékúnak a jóindulatú figyelmeztetésemet és a kérésemet, még egyszer üdvözölve sorainkban, maradok barátsággal: Szilárd

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bak karma
HozzászólásElküldve: 2010.07.27. 10:13 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4227
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Vali!

Az itt feltett kérdéseidre többszörösen is, Igen a válaszom. Ami a Bak Lilithnek egy életen át való bujkálását illeti, tehát, fúként itt, feltétlenül reális a felvetésed. Tulajdonképpen azt kell megérteni, hogy a Lilith esetében, nem hétköznapi megnyilvánulások formáit kell keresni - érteni, hanem fundamentális sorsváltoztatási kérdésekben való abszolút tévedéseket és hibázásokat, amelyek az illető konstelláció tulajdonságaival kapcsolatosak tehát. Pl. a te esetedben, ilyen fundamentális sorsvonatkozású - életút és sorsirány-beállítódási, változtatási kérdésekben vagy hajlamos nem csak saját magaddal szemben, de a társadalmi - közösségi környezeteddel szemben is a Bölcsességnek a homlokegyenest ellentétes szellemében határozatokat és döntéseket hozni. - Vagyis a Karmafeloldási lehetőségeid ellen játszani, ilyen jelegű életfeladatokat (potyára) vállalni és amely feladat szükséges lenne a karmád feloldásához, azokat még finom, ideaszinteken elutasítani, elhárítani, és így a karmaverklizés taposómalmába - az üres és spirituálisan értelmetlen sorsjáratokba - bele süllyedni.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO