ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.04.30. 22:14

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2020.03.31. 08:58 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4223
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Bayer Zsolt: "Ha nem tudnak semmi hasznosat csinálni a karantén miatt, akkor miért nem olvasnak és művelik magukat?" - Hát nem ezt írom és mondom én is a kezdetektől fogva? "Szánalmas és siralmas, amit művelnek" - Szerintem az, amit az ellenzék most művel, az, az egyéni karmákból eredő irracionalitásnak - a fordított valóságlátásnak - vagyis: a hülyeségnek csúcsa! - Akárcsak azok a magyar kormány-hivatalnokok viselkedése és eljárása, akik négy (!!!) hónapon át alapellátás nélkül hagyták a tíz tagú egészséges családomat. Majd, amikor a hülyeségüket a redukció ad abszurdom - levezetéssel kimutattam, eljárást kezdeményeztek ellenem a gyermekvédelemnél és a gyámhatóságnál azzal, hogy (ÉN!) veszélyeztetem a gyermekeimet, amely gyermekeket (Magyarországi!) hatóságilag meg kell védeni velem, az értük aggódó édesapjukkal szemben! Velem szemben, akik az egyetlen támaszuk voltam éveken át, akik egészségessé, jóindulatúvá jóhiszeművé, jó-tanulókká neveltem őket! Mondom, hogy nem Orbán Viktorral és a felelősségteljes csapattársaival van a ebben az országban a baj, hanem azokkal a hivatalnokaikkal, akik elferdítik a nemzeti kormánynak a határozatait és döntéseit, és még most is, a halálosan támadó és életeket néhol a világban tömegek életét kioltó, koronavírus fertőzési hullámzása közepette is arra használják fel a bizalmi munkakörüket, hogy bosszút-álljanak az olyan nagycsaládos szülők ellen, mint mi!

Mint mi, akik nem átallnak (nem félnek) a hivatali önkényes visszaélésekkel szemben a hangjukat felemelni! 67 évesen éppen arra van most szükségem, hogy hivatalos megfigyelésnek és kikérdezésnek - kihallgatásoknak legyek ki kitéve, és annak a félelemnek, hogy ellenkező estben elviszik és előlünk elzárják (elszigetelik) a gyermekeinket. És arre van szüksége az ikreket szoptató, tápláló, gondozó, feleségemnek is, hogy emiatt szorongjon. És ez nem vicc és nem hallucináció! Mert a Gyermekvédelem főnöke azt válaszolta nagy sejtelmesen, arra a kérdésemre, hogy mi történik akkor, ha nem értek egyet és ellenállok ennek a gyalázatos eljárásnak, hogy: "Annak majd meg lesz a maga negatív következménye?"
Orbán Viktorral szólva: "Ha nem segítenek, legalább békén hagynának", annak érdekében, hogy ezt az egészséges hét magyar gyermeket egészséges testtel és egészséges magyar - öntudattal és pozitív erkölcsi élet-és világképpel felnevelhessük. De nem, nekik minden áron(!!!) "végezniük kell" az így gyalázatossá és nem, hogy hátráltatóvá nehezítővé, hanem lélek-rombolóvá váló "munkájukat", a gyermekeiket a legnagyobb felelősségtudattal gondozó és nevelő szülőkkel szemben. (Azt, hogy mit műveltek a szülészeti orvosok és pszichiáterek, a feleségemmel, nem akarom és nincs is hely itt megismételni. De a lényeg. hogy őt is, ugyanezek a hivatalnokok kényszerérették és ijesztgették az ellen induló eljárásokkal való fenyegetőzéseikkel a vele sátáni kegyetlenkedéssel elbánó szülész-orvosok karmai közé!) Minthogyha ez idáig nem mi neveltük volna a lassan -lassan felnőtté, de legalább is nagykorúvá váló gyermekeinket! Mintha a Csíkszeredai bíróságon és a Hargita megyei törvényszéken, nem azért ítélték volna nekem egy értelműen és egy irányúan, tehát az apai felelősség keretén belül folytathatóan a korábbi házasságomból származó négy gyermekemet, a (Nem drogos, nem alkoholista és nem börtönre ítélt és még csak nem is pszichiátriailag beteg!) édesanyjukkal szemben, mert annál sokkal felelősségteljesebb és megbízhatóbb szülőnek találtak! - És akkor ezek itt Magyarországon, ahelyett, hogy segítenének beilleszkedni és a kolléganőik által létrehozott anyagi nehézségeinken túl jutni, el kezdik azt firtatni és vizsgálgatni, hogy nem-e kellene a gyermekeinket elválasztani,illetve, valamilyen más formában MEGVÉDENI TŐLEM!
- Nagy kár, hogy Bayer Zsolték ezzel a jelenséggel, mármint a hivatalnokok gyermek-vállalás, élet-fogadás ellenes, öncélú és hazafiatlan önkényeskedésével soha nem foglalkoznak! Mert nagyon nem helyes az, hogy magyar szülő-nőknek a nyakába, három - négy "főnök" ül fel attól a naptól kezdve, hogy hivatalos bejegyzést nyer az, hogy magzatot fogantak és még nagyobb és még több főnök kerül, még az édesapáknak is a nyakába, attól kezdve, hogy a gyermekeiket haza vitték a szülészetről. És mindezt a magzataik-és gyermekeik állami védelme érdekében. - Az őket első sorban és másod és harmad sorban is, igazán szeretni - gondozni hivatott szüleikkel szemben! - Ez hajmeresztő, akárcsak a koronavírus borzalmával való ellenzéki-politikai visszaélés, amiről Bayerék számolnak be.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO