ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.03.29. 08:51

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2011.10.10. 23:39 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Ezt feltétlenül meg kell nézni asztrológusnak és nem asztrológusnak egyaránt. - A miheztartás végett. Főként a végét!


http://konzervatorium.blog.hu/2011/09/2 ... _vallomasa

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.08.14. 21:10 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
A cím tökéletes Gitta! Az anyja által meggyilkolt és ez által spirituálisan eleve újjá születve megszületett személy vallomása - isteni megnyilatkozása a "Szabadság", a személyi jog és az "orvoslás" fogalmának a tisztázására, illetve helyes megfogalmazására kötelez mindenkit! - Az egész emberiséget.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.08.16. 13:38 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Barátaim! Annak ellenére, hogy Tövissi Enikő erre is tett gúnyos palánkoló (görbe) célzást, nem tartom annyira mindent tudó nagyokosnak, hogy azt mondhassam férfiként, hogy ti nők, akik ezen keresztül mentetek, és ezzel a tudattal kell nap mint nap élnetek, tudom a konkrét és azonnali megnyugváshoz - feloldáshoz vezető formula-szerű megoldást. Csak azt tudom, egyrészt, hogy titeket ez sokkal jobban érint mint az elvetélt - elkapart magzataitoknak a foganásához hozzá járuló un. spermaszállító "apák", akik viszont - akár csak én is valamikor 21 éves koromban - ebből az egyszerű személyi - erkölcsi szempontból, még nálatok is nyomorultabban, szerencsétlenebbül, mivel, hogy gyáván és gerinctelenebbül és persze: szégyenletesebben - a legtöbbször egyszerűen le lépve - kellett viselkedniük, mint nektek. (Noha, én nem futamodtam meg közben, néhány hónapig még kitartottam az illető nő mellett, de az ellen, hogy "engem csak úgy", mert egy a szavatossági idejét múlta C-filmet szerzett egy egyetemista kolléganőjétől, "apává tegyen" 21 évesen, kézzel lábbal tiltakoztam és könyörögtem, hogy vesse alá magát az abortusznak. Persze: nem szerettem igazán, tehát egész lényemből, és talán, ha igazán is szerettem volna, akkor is, ezt kérem tőle, nem tudom...Az viszont egészen biztos, hogy a funkcióját ténylegesen be teljesíteni képes apaként viselkedni egyáltalán nem tudtam volna, és a számomra akkor még teljesen idegen feladat elől, előbb - utóbb el menekültem volna. Hiszen nem csak, hogy semmiféle normális un. férfi - emberi élettapasztalattal nem rendelkeztem, de egy és egyáltalán nem is úgy voltam nevelve, én, aki még azért volt kétségbe esve 19 évesként, hogy "még mindig szűz", hogy két év múlva apai életfeladatokkal és felelősségekkel rendelkező "felnőtt" ember leszek.) Nem tudok tehát más, külön nők számára - a tragédiát tehát, nálunk férfiaknál szükségképpen és természetesen, sokkal mélyebben és közvetlenebbül átélő nők számára jobbat ajánlani, mint amit a magam számára - és az akkori, még nálam is erősebb Rák karmával rendelkező, volt-feleségem számára is, és csak a házasságkötésünk utáni években, tehát csak az Enikő halála után, "felismertem", mint azt, hogy minél jobb és felelősségteljesebb szülővé válni, a létező és a jövendő gyermekeim - gyermekeink számára. Ha tud valaki (Pszichológus?) ennél jobbat, nyugodtan le írhatja ide, esküszöm, hogy még csak a szokásos - általános asztrológiai észrevételeimet sem teszem meg, a minden csakis jó lehet, ami segíthet, alapon, de nem hiszem, hogy létezik ennél jobb ellenszer a vonatkozó, lelki ismeret-furdalásunk enyhítésére. Margónak is, és Lindának is, és nem hiszem, hogy más logosz.olvasók még lehetnek még náluk is "szpeciálisabb" helyzetben, csak azt tudom ajánlani, amit magamon észrevettem: minél több gyermekért lettem felelős édesapaként, tehát közvetlenül, annál inkább enyhült.
Ám létezik a kérdéseteknek egy másik vetülete, amelyben anyaként - szülőként és főként lányos szülőként )És Linda asztrológusként is!) érdekeltek vagytok. Éspedig, hogy milyen tanácsot adjatok majd a fiaitoknak és lányotoknak, amikor a tudósok és a kicsavart idióta és teljesen Istentelen és elméletrendszereiket rájuk alapozó pszichológusok és pszicho- pedagógusok szerint ugyebár, a hormonok menthetetlenül el kezdenek - szerintük: kivédhetetlenül - működni, és a legjobb dolog, amit ilyenkor el lehet követni, az a lányoknak a minél korábbi (lehetőleg már 12 - 13 éves korban!) fogamzásgátlóval, a fiúknak meg a gumi óvszerrel való ellátása, felszerelése. És aztán ereszd babám az élvezetek hajszolását, a szülő felelősségtudatának az ily módon történő "elintézésével", mert máris (tehát kb. hét évvel korábban) kezdődik a felnőtté válás, amely aztán ily módon, nem fejeződik be még 35 évesen sem! (Sőt: olyan, húsz éven keresztül ily módon, csak a felelősség nélküli szexuális gyönyöröket hajhászó hölgyektől is kaptam segítség-kérő leveleket, akik még 35 évesen sem érezték magukat "eléggé érettnek" egy babáért - Az ők kifejezésével: egy életért! És figyeljünk jól: egyetlen egyért sem! - való felelősségvállalásra. - Hát a gyermekeknek az, ezen a felelősség nélküli felnőtti élvezkedési lehetőségekhez való juttatásából eredő hosszú távú spirituális - öntudati következmények szerint, egyáltalán nem ez a felelősségteljes szülői megoldás, hanem igen is, az a szülő-gyermek kölcsönös bizalmán alapuló, illetve annak a kifejlődését természetesen elősegítő, úgymond tradicionális (Liberális szempontól: Ósdi) nevelés, amely nem azzal kezdi, hogy a kislányokat "bölcs belátással" meghagyja maszturbálni - És ezzel a hüvelyi orgazmus majdani kialakulási lehetőségétől már eleve meg fosztani egy életre! - már 4 éves kortól, hanem, amely azzal kezdi, hogy egyéni felelősség és annak megfelelő élettapasztalat nélkül, ne vágyódjanak a gyermekeink, a felnőtti élet számára normálisnak mondott, szexuális élvezetekhez, és ehhez kapcsolódó extra gyönyörökhöz jutni. Én úgy vélem, hogy sikerült ezt a kölcsönös bizalmat a máris velünk egy magasságúra nőtt 15 éves Medárdával kiskora óta fel építenünk, és tisztában van mindazzal, amit itt le írtam, sőt: azokkal is, amik a témához kapcsolódnak, de az idő szűke és a figyelem-összpontosítási képességem határa nem enged meg, hogy ide mind le írjam. Minden esetre, nem akarom, hogy az én lányom és lányaim is csak egy - egy áldozata legyen a fiuknak ugyanannak a felelősségérzettől mentes "sperma-ösztönének", amely engem is annak idején, mint egy lélek-mentes rakétát hajtott arra, hogy bármit is, megtegyek azért, hogy "oda" be juthassak és azt követően aztán semmi reális gondolat, semmi következmények miatti felelősség érzet, vagy félelem! Figyelem fiús szülők: a fiúk racionális intelligenciája nem arra való, hogy annak a segítségével, meg győzzék a fütyűjüknek az "oda" való "bármi áron" való bedugásának a gondolatával nem azonnal egyet értő lányokat. Még akkor sem, ha a pszichológusok és az endokrinológusok szerint, kegyetlenül nehéz dolguk van "szegényeknek" a kamaszkori hormonális "forradalmaik" miatt! Hanem azért van, hogy meg értsék a felelősség-problémáját, vagyis a hosszú távú következményekben való gondolkozási képességet elsajátítsák, amit, sajnos azt kell tapasztalnom, hogy manapság még a 35 éves, "fiatal" férfiak sem képesek!
A probléma tehát, nem csak, hogy nem a gyermekeknek az idejébe, vagyis az ideje korán történő fogamzásgátlókkal való felszereléssel nem megoldható, hanem még csak azzal sem, hogy a lányokat fel készítsék a szüleik a fiúk sperma-ösztönből eredő, öncélú ostromainak a leszerelésére, az ilyen helyzeteknek az egyszerű elkerülésére. A megoldás a feminizmus és a vele kacérkodó (szinte azt írtam, hogy kurválkodó...) liberalizmus által mára teljességgel ki irtott, apai (szaturnuszi!) szellemiségnek, a társadalomba és a tudományba és az élet minden területére való vissza vezetése lenne.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO