ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.03.29. 07:36

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2010.07.29. 11:03 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
„A páromban levő apától félek”, fogalmazta meg a diagnózist, a tavaly ősszel Emőke Szabó Linda barátnőnkhöz küldött „őrületében”, amikor éppen készült a család újbóli felrobbantására, amiért, akárcsak másfél évvel korábban, újból „halálosan szerelmes lett”, úgy hogy nem is tudható végül: vajon az újabb ellenállhatatlannak tűnő és végül szalmalángnak bizonyult szerelem volt-e az, ami miatt belé kezdett a gyermekekkel és velem szembeni, máig tartó, sorozatos vétkeibe, vagy ez a félelem, a férfinak attól a Szaturnuszi – a gyermekekről való gondoskodást első sorban önmagán, de így azoknak az anyjával szemben is, számon tartó és igénylő, számon kérő – részétől tehát, amely minden nőt „halálra tud idegesíteni”. Az egész gyermekláthatással kapcsolatos tíz hónapos magán- és nyilvános hazudozással telt manőverezés ugyanis, mintha azt hivatott volna szolgálni, hogy engem szoktasson le a törvény által hozza ítélt gyermekekkel való törődésről.
Nos, ez az a bizonyos utolsó holtbiztos adú-ász, amivel a nőknek mindig győzni lehet: az agresszivitás tehát, amit azokra az apákra rá lehet kenni, válási ok gyanánt és a gyermekek megszerzése gyanánt, akik nem részegeskednek, nem kurváznak, nem foci, vagy box-rajongók, nem töltik az idejüket a barátoknál, vagy az interneten lógva, stb, hanem a több gyermekes családjuk jólétének a megteremtésére áldozzák az idejüket, sőt: az életüket. A GYERMEKEIVEL SZEMBEN FELELŐSSÉGTELJESEN VISELKEDŐ, ÉS AZT A FELELŐSSÉGET LEGALÁBB RÉSZBEN A GYERMEKEK ÉDESANYÁTÓL IS ELVÁRÓ APA-FÉRFI lesz végül ELVISELHETETLENÜL ÉS KIBÍRHATATLANUL AGRESSZÍV a nők számára!
Elég néhány ügyes célzást tenni, vagy csak sokatmondóan éreztetni, hogy az egyébként szimpatikusan az apai dolgait végző (Nem részegeskedő, kurvázó, kocsiját díszítő - tökéletesítő, internetező) férfi mégiscsak egy zsarnok, amint az otthonuk ajtaja be csukódik a háta mögött és nem csak az együtt érző amazoni széplelkek hiszik el azonnal, de meg az egyes, anyukájuk, vagy nagymamájuk által becsületesen elindított: "jól nevelt" hülye férfiak is, mint amilyen én is voltam, mindaddig, amíg mindez meg nem történt velem, illetve a gyermekeimmel. És ettől az igazság szellemét bántó, mérhetetlen női alávalóságtól aztán tényleg agresszív lesz! Úgy ahogy én deklaráltan agresszíven fogok bánni ezentúl azonnal minden nővel, akivel bármilyen komolyabb dolgom is van és akiben csak egy kis hamisságot is érzek. - Mert ha az Emő első (Ledzion miatti) "elmenekülésekor", esetleg viselkedtem is esetleg vele szemben néha türelmetlenül vagy közömbösen, az együtt töltött 1O hónap alatt, aztán nagyon vigyáztam még erre is. Sőt: én abszolút szerelmi idillben éltem meg vele az utolsó két hónapot, itt kint a tavak mellett, még arra is vigyázva, hogy a gyermekektől legyen ideje az előadásaira felkészülni, majd a tábor végével, naplózni, mantrázni, stb. Egészen világosan emlékszem arra az utolsó, együtt töltött napunkra, aminek a végén, "teljesen véletlenül" be büklögött hozzánk az alkoholista ismerősöm, akitől aztán az indián zenét kaptuk, amitől még jobban behülyült, a Lindának írt levelei szerint. Nos, majdnem egész nap még csak nem is szóltam hozza, és a gyermekeket is halkabbra fogván, én etettem meg mind a kétszer, annak érdekében, hogy hogy jól el tudjon mélyülni a táborban elhangzottak után. Ki a fene gondolta, hogy ez az "ártatlanka" az újabb családelhagyás tervét szövögeti az okos agyacskájában, amibe az benne volt már, hogy kiszedi a nevére érkezett, két hozzám ítélt gyermekünk Magyarországi ösztöndíját, meg a 8 hónapon át a felgyűlt, négy gyermekre járó állami segélyt, és lelépik vele? Milyen "érthető, jellegzetes férfi agressziót" nem bírt ez kérem? Miben és miért is kell őt annyira megérteni, amikor a tíz hónapon át az anyai hanyagság és közömbösség következtében majdhogynem bevarasodott Turulát készülnek újból hozza ajánlani a városházi veszta-szüzek?



(folytatása következik)

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2010.08.02. 21:17 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Nagyon hálás vagyok Violának amiért éppen ezekben a napokban - amikor az eddig oldottnak képzelt, mélyen tüzes (vulkanikus) anyai ági örökletes programomból eredő haragvási hajlamaim (Mérleg – Lilith: Tűzokádó Sárkány) két évi alattomos provokálása után - a csíkszeredai polgármesteri hivatalnál felfakadt mérgeim következtében lebetegedtem, Ő hívást érzett arra, hogy ilyen „mesteri” szinten írjon a Szaturnuszról. Ezzel nem csak, hogy az ide feltétlenül szükségessé vált, következő munkámat végezte el félig, de „Istennek hála” leírt, kimondott olyan alapigazságokat is, amelyeket mostanában egyre ritkábban fogadnak el az anyák. A pszichikailag anyává válni képtelen nők viszont még azt sem tudják, hogy ilyesmi, hogy apai felelősség létezik. Illetve, hogy az, egyáltalán nem csak azt jelenti hogy a melóba járó, vagy otthoni vállalkozását működtető apa, fixen leadja a stexet az anyának.
Sőt: hogy az a bizonyos Szaturnuszi felelősségtudat, amit az apától a modern társadalomtudósok és liberális ideológusok oly szívesen elvettek (Vagy önként dalolva és nevetve lemondott róla? Én egyáltalán nem!) és a tanítónőnek, a szakóra-tanárnak, az edzőnek, majd az osztályfőnöknek és a szaktanároknak és a pszichológusnak, és később, már egyértelműen csak a pszichológusnak, vagy az edzőnek átpasszoltak (tehát ezt a láthatatlanná szétosztott szülői felelősséget), tehát az igazi és nem a megjátszott szülői felelősséget, a nők is magukra vehessék. Tehát az, hogy hiába kenik a "gyermekük elrontásáért" a felelősséget a rossz óvónőre, tanítónőre, osztályfőnöknőre, pszichológusra és edzőre, mert személyesen az ügybe implikáltak. Ti., hogy a gyermek morális – szellemi fejlődéséért ők is felelősek, persze a gyermek apjával együtt, amennyiben azt még nem űzték el mellőle. elsősorrban ők a felelősek, a sok személytelen szakember helyett. Hát ez, egy modern nőnek sem jutna eszébe!
Sőt: még az sem, hogy az erkölcsöt a szellemmel összekapcsolják! Mint az egyik, fent említett, sors-türelmi határhoz érkezett rendelőm, aki három férjet és ugyanannyi élettársat és rengeteg szeretőt kipróbál már, de állítólag egyikben sem emlékszik, hogy az, az apa, akiről én a hangfelvételen beszélek, bennük lenne. Persze, ha már csirájában eltaposta amint az jelentkezni merészelt! Mielőtt ugyanis odáig elvezettem, hogy a Szaturnusz mennyire fontos része az ő személyiségének is és nem egy tőle idegen, külső sorserő, a humanisztikus asztrológiai ismereteire alapozva, azt írta nekem, hogy „Az utóbbi időben a Szaturnusz őt folytonosan cseszteti”, és szeretne végre már ettől megszabadulni. El lehet képzelni az első reagálását arra a felvezetésemre, ami azt hivatott szolgálni, hogy magához közel engedje a pozitív szaturnuszi szelemet, sőt, hogy azonosuljon vele. Majdnem bepánikolt. Szerencsére, valamiért nagyon bízott bennem már az elejétől és nem „menekült el” teljesen a helyzet elől, csak további értelmezéseket igényelt, amit szívesen meg is adtam. A horoszkóp végére meg nem győzött hálálkodni, hogy rá nyitottam a szemét az élete legnagyobb problémája lényegére és megoldási lehetőségére.
Csak hogy megértsék a nők – az anyák, akik azt a keveset is amit látnak belőle, annyira félelmetesnek találják, hogy vagy eltiporják, amint a fejét a gyermekeik apjában felemeli, vagy azonnal kinevezik agressziónak, tehát ab ovo üldözendő, jellegzetesen férfi tulajdonságnak, hogy nekünk férfiaknak, apáknak és nem apáknak, mennyire nehéz a szigorú és a szó szoros értelmében vetten könyörtelennek nevezhető Szaturnuszi – apai szellemiséggel kapcsolatba kerülni és azt teljes mélységében elfogadni, elmesélem a jelenlegi esettel kapcsolatos „szaturnuszi” viaskodásaimat.

Az első és a második „menekülésekor” is, Emőke a három nagyobb gyermeket hagyta nálam, mindig csak Rékával „menekült” az állítólagos agresszióm elől. Az első alkalommal még én is segítettem pakolni „az apja” (Az anyja férj-csaló szeretője, majd második férje, akivel az ősszel össze verekedett, aki az ősszel kizárta két gyermekével a kapunk kívül, és akit most az újraelhelyezési peres beadványában, az anyjával együtt, többszörösen a szüleimként emleget!) autóját, nem tudván, hogy mi áll a háttérben, oda adva neki sz1vesen a csalásairól szóló titkait tartalmazó számítógépet is, általam vásárolt kerékpárt, mindent, csak éppen mennyen, mivel meg voltam rémülve, hogy vagy megőrül itt hirtelen, és én nézhetem magam egy őrült feleséggel és négy gyermekkel, vagy mielőtt az kiderülne, hogy őrült, valami tragikus dolgot művel a gyermekekkel.


(folytatása következik)

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO