ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.03.29. 08:37

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2019.10.19. 19:18 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
1 órája

Két nap alatt úgy felvitték a hemoglobinomat, hogy 21 egységgel lett több, tehát 58-ról 79-re, miközben a vérátömlesztés után nemhogy erősödés nem volt, de fáradt voltam két napig. Ma kaptam újabb 3 zacskó vért, amitől nyilván felmegy 99-100-ra,...

Ne legyen igazam, de van egy ilyen gyanúm:

Habár ki kell egészítsem az alábbi írásomat azzal, hogy valóban léteznek pl. kórházi természetes szüléseknél, tehát gátmetszés nélkül és természetes méhlepény leválással is előálló vérzések, ezekről most olvastam. –nem tudom ezek mitől vannak és valóban veszélyesek-e, én mint alább is írtam, a lányom születése után kb.: egy hónapig véreztem, de attól nem véreztem el, nem gyengültem le, nem voltam fáradékony, nem szédültem, pedig éjszakánként is keltem a kicsi babához és keveset aludtam ebben az egy hónapban. Remélem, hogy valóban jószándékú féltés vezérli az orvosokat tehát abban, hogy nekem ennyi vértranszfúziót írnak, kötelezően, életmentő és visszautasíthatatlan beavatkozásként, valamilyen szüléskor előálló rejtélyes vérzés veszélyeit elkerülvén és nem arról van szó, amit korábban kifejtettem: (habár köztudottan sok orvos császármetszés párti, főként ikreknél, továbbá gátmetszéspárti is)
Két nap alatt úgy felvitték a hemoglobinomat, hogy 21 egységgel lett több, tehát 58-ról 79-re, miközben a vérátömlesztés után nemhogy erősödés nem volt, de fáradt voltam két napig. Ma kaptam újabb 3 zacskó vért, amitől nyilván felmegy 99-100-ra, amikor is már alkalmas leszek az extra vérveszteségekkel járó kórházi szülésre (a háborítatlan normál szülések nem járnak semmilyen „extra kivérzéssel” hiszen senki nem vagdossa ott a nőket és nem tépik ki és kaparják ki a méhlepényüket stb.) Ma jól vagyok, mint ahogy voltam a legelső vér-transzfúzió előtt. Tehát ezek a gyorsan ugró értékek, hogy most felugrott 80-ra, majd felugrik 100-ra elégé valószínű, hogy csupán orvosi trükkök, humbug eljárások (másoktól is hallottam, és láttam is, hogy aki nem vérveszteség miatt kap, annál semmilyen erőnléti pozitív változást nem okoznak), hiszen nálam 21 egység megugrásnál sem volt pozitív változás, és most sincs, és szerintem holnapra sem lesz semmi különös pedig akkor már 100 lesz, tehát közel 40 egységgel több, mint hétfőn, úgyhogy csudi jól kéne érezzem magam, mint akit kicseréltek, de minimum a nehézlégzésemen változtathatna valamicskét, de hát ahogy sejtettem, vihetik 140-re is, akkor sem változtatna az erőnlétemen, tehát még engem sem lát el semmiféle többlet energiával, oxigénnel ez a tunningolt, kevert vér... akkor nem tudom hogy az én bennem fejlődő magzatok, akik nyilván genetikailag belőlem vannak, meg az apjukból, vajon az ő szervezetük ebből ugyan mit „profitál”?... Viszont így már szabadon vagdosható és méhlepényeimet kiszaggatható vagyok. Ezért félek is, hogy valamilyen ürüggyel meg ne császározzanak hirtelenjében kihasználva azt a pár napot, amíg papíron 100-as a hemoglobin szintem, vagy ha be is indulna a szülés, nem tudom hogy kerülöm el, hogy orvosi rutinból, csak úgy: mert ők „mindenre fel kell készüljenek” nem-e vágnak minimum gátat nálam. Békéscsabán legalább ígérgették, hogy nem fognak lefogni és erőszakkal beavatkozásokat végezni rajtam... Itt kedvesebbek az orvosok, de viszont itt sokkal konkrétabban előálltak azzal, hogy nem ellenkezhetek, még halasztani sem lehet a vér-transzfúziókat, mert az a magzataim veszélyeztetésének számít oly módon, hogy ha beindul a szülés papíron nem lesz elég a hemoglobinom ahhoz, hogy össze vissza vagdossanak, császározzanak, tehát így kirendelnek egy gyámot – gondnokot, aki képviseli a magzatokat és elvégeztet rajtam minden beavatkozást, amit az orvosok életmentőnek látnak, márpedig ő nekik az a lényeg, hogy papíron minden úgy nézzen ki, hogy mindent megtettek. Tehát ez már egyértelmű diktatórikus működés, tehát végül is az orvosok azt csinálnak velem, amit akarnak. A főorvos ki is jelentette a második vér-transzfúzióba való kényszerű beleegyezésem után: "És beleegyezik minden beavatkozásba!" - Kérdem milyen minden beavatkozásba??" - de erre tovább sietett és leült egy számítógéphez és valami adminisztrációt végzett egy másik orvossal, a pszichiáternővel kommunikálva közben.
Nem rég pl. egy külföldi riporternő vérzett el szülés közben egy budapesti kórházban, a hivatalos közlés szerint az orvosok mindent megtettek, az elvérzés oka a szüléssel velejáró vérzés. Mintha normál, beavatkozás-mentes szülések különösebb vérzésekkel járnának! Természetes szülésnél igen ritka a szükségtelen vérzés, és a komplikáció is, ezt nemcsak bábák, dúlák igazolják világszerte, de orvosok is, pl. egy több országot megjárt orvosnő, aki bábák, dúlák közreműködésével természetes szüléseket és kórházi szüléseket figyelt meg és vetett össze és egyértelműen igazolta a bábák, dúlák, anyák addigi állításait, tehát azt, hogy kórházban sokkal több a halál-eset szülés közben, sokkal több a komplikáció. Erről úgy tudom könyvet is írt, a neten biztos, hogy fellelhető róla legalább cikk, valamikor rég én is egy magyar cikket olvastam erről a talán amerikai orvosnőről. Az orvosnő arról tudósat, hogy természeti népeknél ahol a bábákból egészségügyi asszisztenseket képeztek el voltak szörnyűlködve, hogy a kórházakban mennyi baj van a szülésekkel, mennyi vágás, mennyi komplikáció és a halál eset is több. De aki nem hiszi nézzen a neten otthonszülés videókat, és meg fog lepődni, hogy sehol nem lát különösebb vért, pláne fröcsögő és ömlő vért. Nekem viszont orvosi tájékoztatást adtak papíron és szóban is arról, hogy a szülés önmagában milyen vérzésekkel jár, pl. hüvelyi szülés 4-5-6 dl vérrel, császározás 1 liter vérveszteséggel! Ikrek esetén mindkettő több. Csodálkoznak, hogy én hogy nem tudok erről? Hogy a szülés ilyen kóros vérzésekkel jár. Gondolom, a pszichiáter ezt is feljegyzi rólam, mint téveszmémet, hogy irreális elképzeléseim vannak a szülésről, kórházi szülésről, és magasról tojnak rá, hogy én magam is szültem, méghozzá kórházban, de vágások és különösebb repedések nélkül és mindenféle kóros vérveszteség és legyengülés nélkül!!! (Pedig a méhlepényt nekem is hamar kiszedték, kikapargatták.) Ez nyilván nem fontos, semmilyen tárgyi tényező, tapasztalat nem fontos, csak az ami papíron van, és orvosilag törvényre van emelve, hogy márpedig úgy van. Az orvosok ezt jobban tudják. Persze azt is tudják, hogy lehetne szülni a nőknek normálisan, egészségesen, kóros vérveszteségek, szakadások, repedések, felvágások, kikaparások nélkül, csak ők azt nem kockáztatják. Érdekes jelenség az, hogy a magzatok érdeke lett az anyákat lekötözni, monitorizálni szurkálni, akár vajúdás közben, sőt, főleg akkor! Az is, ha a szülés elakad, akkor nem békén hagyni kell a vajúdónőt, hanem gyorsan megerőszakolni a szervezetét szülés-gyorsító kemikáliákkal, kézzel tágítással, vagdosással, stb. Sőt, nyilván még a sietve elvágott köldökzsinór és az anyából gyorsan kikapart méhlepény is biztos a magzatok érdeke!... Nem csoda, hogy nincs népesség szaporulat Magyarországon. Én ezt előre tudtam volna, amit velem csinálnak itt, most már én is azt mondom, hogy eszembe nem jutott volna magzattal a méhemben Magyarország határain belülre lépni. Csoda lesz, ha tényleg vágások és extra vérzést okozó beavatkozások nélkül átvészelem, mert ha megcsinálják velem a rutinvagdosásokat, amiket majdnem minden nővel, nem tudom, hogyan lehet azt feldolgozni. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok nőnek, aki tudja, hogy szülhetne normálisan, megkínzás nélkül, nekik is talán egy életen át feldolgozhatatlan trauma marad, mert valahol az igazi boldogságukat mindig beárnyékolja. Mert megalázás, mert jogsértő, diktatórikus, maffia-szerű és tényleg a nőiségben, az anyaságban vagyunk kiszolgáltatva ezeknek, és mind anyaként, mind feleségként (szerelmi partnerként) megnyomorítanak minket a nemi szervünket ok nélkül is, „a biztonság” és persze a háton szülés kedvéért felvagdosva.
Egyébként azt gyanítom még emögött az egész „nagy véres szülés” elmélet mögött, az van, hogy az orvosok a gyermekágyi vérzést (a várandósság alatti plusz vértömeg távozását) használják fel és arra fogják a nőknek a kórházi szülések utáni vagdosásokból, megkínzottságból eredő fáradtságát, nehéz felépüléseit, tej-termelés elmaradását és hasonló problémákat. Hogy hát a vérveszteség, meg a vérszegénység. (A pszichiáternő elmagyarázta nekem, hogy neki azért nem indult meg a teje, mert vérszegény volt és ezért az agya nem indította be a tejtermelődést. Nahát! Ezzel merjél szembe menni.) Én egy hónapig véreztem az első szülésem után, jó rendesen és semmi fáradtságot nem éreztem, pedig éjjelente keltem Ividőhöz és nappal sem emlékszem, hogy kókadoztam volna, karatezni is elég hamar visszamentem. Tejem is volt. De hát csíkszeredában nem is terrorizáltak hónapokig, csak mert várandós vagyok, és a magzatomat sem akarták gondokság alá helyezni, amiért megmozdultam ctg közben, vagy mert elhárítottam és elkerültem a gátmetszést. Itt viszont... már nem tudom, mire számítsak.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO