ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.04.16. 20:34

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2019.11.22. 02:10 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4223
Tartózkodási hely: Csíkszereda
A szülőktől való öröklődést a pszichológiai kutatásai segítségével felfedező Orvos Noémi pszichológus felmenőivel történtek alapján, a tudós nő kemény Skorpió-karmát örökölt.
Máskülönben a sors-programok, vagyis a karma-jellege (színezete), az anyától és az anyai ági női felmenőktől öröklődik kilencvenöt százalékban, nem az apától és nem az apai felmenőktől. Ötödik generációig vissza lehet menni... Örvendek ennek a transz-generációs szemléletnek, illetve annak, hogy teljesen más úton rá jött arra valaki, amiről én egy 400 oldalas könyvet jelentettem meg az idén, Publio - kiadónál. Vagyis az anyáktól és általában az anyai ági női felmenőktől öröklődő karma-programokról. Hogy miért a női oldalról örököljük a karmát és nem az apairól? - Tessék elolvasni a 27 éves (beavatói) asztrológusi tapasztalataimról szóló könyvemet. A műsorvezetők tényleg jók és ez nagyon fontos... Igen, a titok is, a skorpió-karma sajátja. Nagyon jó-, vagyis alapos igazság-kutató ez a pszichológus! Így már van értelme a pszichológiának. Ez az igazi tudomány, nem a genderizmus.
2. Persze a karmát fel kell oldani. Bármilyen módszerrel. Én eddig azt képzeltem, hogy csak asztrológiai sorsképlet- értelmezéssel lehet, illetve, a karmának a sorsképlet segítségével való ismertetése által lehetséges feloldani. Ez a tudós asszony a 23 perctől elmondta, hogy az abszolút skorpió-jellegű karmáját egy pszichológiai módszer segítségével fel tudta oldani.
7
Csüdöm Linda
Csüdöm Linda
1 hete
Valóban nagyon örvendetes, hogy a pszihológia is erre indul, az örökletes mintázatok feltárása felé. Hallgatva Orvos Tóth Noéminek más megnyilatkozásait is, azt látom, hogy asztrológiával és az általad leírt Egyetemes Törvényekkel kiegészítve lesz igazi, átfogó segítség, mivelhogy kerekké téve a dolgokat, az atyai pofonokat Noémi se fogja bántásnak értelmezni. Tehát mindenképpen Istent is be kell venni a képbe és az olyan apai pofonokat , amelyek hiányát a sorspofonok fogják képezni, nem szabad összemosni az ingerült bántalmazással. Noéminak is -elmondása szerint-, volt szigorúbb beavatása a szocializációja során, s ha most igazságtalannak is tartja esetleg, hozzájárult ez a szigor ahhoz, hogy ilyen bátran belenézzen a sorsműkődésbe. Legyen áldás az ő és a te munkádon is!
Szilard Kozma
Szilard Kozma
1 hete
@Csüdöm Linda Köszönöm, kedves Linda! Annyit méh hozza tennék, hogy azokat a feltétlenül szükséges jellem-erősítő és figyelem-igazító szülői pofonokat, amelyeket gyermekkorunkban nem kapunk (kaptunk!) meg, a sors százszoros brutálisabban osztja ki (pótolja be), de sajnos, magyarázat nélkül... És ugyancsak téged kiegészítve: Orvos Noémi egyelőre még Evolúciónak nevezi azt, amit a vallásban és a metafizikában is Úristennek nevezünk. Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen nevet adunk a legfőbb intelligencia-hatalomnak, de az evolúció egyetemes törvénye csak egy a tíz egyetemes törvény közül, tehát ezt viccesre átfordítva, az evolúció, csak egy tizede az Úristennek.
2
illyesbetty
illyesbetty
3 órája
Amiről Ön beszél az csak szemfényvesztés, okkult és spiritiszta hozzáállás. Itt egész másről beszélnek, aminek tudományos alapja van és valóban a bibliában is van erről szó. Az asztrológia egy áltudomány és rengeteg ember életét teszi tönkre. Más előadásában hallottam , hogy Noéémi sem erre a vonalra gondol amit ön mond. Sajnálom , hogy az Ön könyvét ma kiadják, amennyiben nem megalapozott , és tudományos. Szerencsére mostanában látok valami esélyt arra , hogy a sarlatánok ellen fellépjenek végre. Embert ölnel, mert akiknek nincs ismeretük belemenekülnek olyan dolgokba , ami számukra végzetes is lehet. Kívánom , hogy lássanak tisztán! Elnézést , a kemény szavakért , de ártatlan embereket sodornak nyomorba .
Szilard Kozma
Szilard Kozma
1 órája (szerkesztve)
​@illyesbetty Bettyke drága, nézzen már utána, hogy miről és kiről beszél, miről és kiről tesz negatív megállapításokat, hogy mi és ki ellen kardoskodik tehát olyan nagy materialista meggyőződéssel... , és ne nevettesse magát nyílt színen! Honnan veszi, hogy én jósolgató kókler vagyok, aki ön szerint jaj de mennyi embert teszek - tettem tönkre, amikor a tárgyi valóság ennek éppen hogy az ellentéte: rengeteg családot mentettem meg a széteséstől felbomlástól, és rengeteg olyan családot segítettem ahhoz, hogy gyermeke lehessen, akikről az orvosok kimondták a végszót, ti. hogy nem lehet gyermekük. És az én feltárásaim és tanácsaim nyomán ez-idáig minimum 100 családnak fogant és született gyermeke! Nem szégyell ennyire tájékozatlanul, ex chatedra ilyen fölényes nyilatkozatokat tenni? Ad 1. Mi a tudomány? Ad 2. melyik is volt az emberiség első szintetikus tudománya? Nem-e véletlenül az asztrológia, amely az emberi sorsokat, sors-alakulásokat figyelve, keresett összefüggéseket a tárgyi valóság alakulása és az emberi karakterek mentalitások és viselkedési formák között? - És amelyet nem csak a 20 század elején találtak fel Európában, hanem amely az emberiség hosszú - hosszú hajnalán, valami isteni csoda folytán MEGJELENT MIND AZ ÖT KONTINENSEN! Ön szerint tehát, Newton Izsák behódolt az okkult spiritiszta szemfényvesztésnek? - Miért dobálózik tehát ön olyan fogalmakkal, amelyeknek még csak a valós jelentését sem ismeri?


Mert netalán pontosan magácska dönti el itt azt, hogy mi a tudomány és mi nem, mi? A teológia vajon mitől tudomány (Ráadásul tudományos rangokkal és fokozatokkal...), hogyha az asztrológia, amely objektív és materiális megfigyeléseken alapszik, és amelynek az archetípusok szerinti karakterológiája sokkal, de sokkal érvényesebb és határozottabb mint a pszichológiáé "áltudomány"? Hogy merészel maga államilag érvényes diplomával és vállalkozási engedéllyel rendelkező személyeket SARLATÁNOKNAK NEVEZNI? Kinek és minek képzeli magát? És hol is él ön? Talán a kommunizmusban még, hogy a személyemben be akarja tiltatni egy a Magyar Írószövetség egyik tagjának a könyvkiadási jogát? Mihez, a tudomány mely ágához ért maga drágaságom, egészen pontosan és konkrétan annyira nagyon, amitől ennyire kemény szavasan lealázó?
Honnan veszi tehát azt, hogy a könyveim tartalmai nem megalapozottak, hogyha még csak nem is látta, nem, hogy el is olvasta volna azokat?
Szilard Kozma
Szilard Kozma
18 perce (szerkesztve)
@illyesbetty És nézzük csak: miféle veszélyességet is akar magácska, a szent tudatlanságában varrni az asztrológia nyakába? Talán az asztrológia, és nem a materiális tudományok segítségével pusztította ki az ember a földről azt a milliárd növényi és állati fajt, amit kipusztított? Mitől is veszélyes tehát ez a maga által áltudománynak nevezett, egyetlen igazi tudomány, az ön által valós tudományoknak képzelt, materiális tudományos kutatási területekkel szemben, amelyek közé, nem véletlenül sorolta a pszichológiát? Ön tényleg ennyire naiv, vagy csat homokba dugván a fejét a hátsójával tiltakozik? Hallott-e ön olyanról, hogy asztrológiai hadviselés? Mert én pszichológiai hadviselésről igen is hallottam! Maga nem? És tudja-e, hogy az micsoda? Igen is, tudatos és célzatos tönkretevése egy vagy több, és igen: sok – sok embernek, a pszichológia és a pszichiátria által kidolgozott „tudományos” módszerek segítségével! És hallott-e az agymosás c. öntudat-rombolási módszerről? Ezt is az asztrológia dolgozta ki nemde-bár? És így tovább…
2. Amikor én olyan fiatal voltam mint ön, illett alaposan tájékozódni, mielőtt bármivel és bárkivel is szemben „kemény szavakkal” nyilatkozunk róla. Magácska meg - aki így fényképről, akár az unokám is lehetne - tetszeleg a nulla egész nulla tájékozatlanságában. Hát miféle – A fentiek alapján thát abszolút hiteltelen…- erkölcsi alapállást tanúsít ön velem szemben, aki éppen, hogy erkölcsi szempontok alapján akar felettem és a hivatásom felett „kemény szavú” ítéletet tartani?
Másrészt nem kell a fazont a szezonnal sem össze keverni. Mert ugyanúgy ég és föld jellegű különbség van asztrológus és asztrológus között, akárcsak pszichológus között is. Mert a jelen esetben nagyon sok hasonlóság és eszmei azonosság van közöttem és Orvos Noémi között, és rettenetesen nagy eltérés és különbözőség az utóbbi között és azon pszichológusok csapat-tagjai között (pszichológusi banda tagok között), akik néhány évvel ezelőtt megtámadták Bagdi Emőkét és ezt az aljas merényletüket aláírásaikkal is alátámasztották. A gépem memóriájában őrzőm ma is ezen „rangos” neveknek a feketelistáját. Ha kéri közre is tudom adni…”Tudományos” munkát végző egyetemi tanár - pszichológusok is szerepelnek a listán!

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO