ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.03.29. 13:30

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Fórum szabályok


"Széles az út amelyen el lehet indulni, de szűk az a kapu, amelyen be lehet jutni a Mennyek Országába."
"Sok a meghívott, kevés a kiválasztott." (Názáreti Jézus)



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.03.14. 23:20 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Az igazi bolondnak nem abban áll az ereje, hogy feleselhet a királlyal és megmondhatja neki az igazat. Hanem az, hogy a világi kicsinységében és jelentéktelenségében, tehát a világi hatalmi szempontból nulla- öntudatával, sokkal több a királynál is és a főpapnál is, és felette áll a halálnak is, mert ő a maximális kiegyenlítődés irányába, vagyis, a megváltás irányába halad. Ezt Illene tudni mindkettőnek (Jakabnak és a bohócnak. - Mert csak az... egyelőre.) A szakrális bolondság tehát nem az, amit a Bohócok, vagy a humoristák képviselnek, hanem az, amelyben a világ hiúságát és élvezet-vágyát és hatalmi ambícióját (Őrületét) magában felismerő és azokat teljesen elhagyó, azokról messze - elmondó ember, teljes meggyőződéssel azt állítja saját belső önmagáról, hogy, örvendjetek, mert én legyőztem a világot " és ezért: "Én vagyok az út, az igazság és az élet." És: az alfa és az omega. És a kapu..., és így tovább, az eredeti gnosztikus krisztusi tanítás szerint! Merthogy egyedül ennek az első szám egyes személyben kimondott igazságnak van az ember ömzérzetére is pozitívan vissza ható, az életen is túl mutató, hosszú távú pozitív következménye.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO