ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.03.29. 09:20

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2020.12.05. 16:34 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Mostantól az Astrogo programban elérhetőek Kozma Szilárd karma - leírásai, amit ingyenesen elérhetsz a felületen.


1) Ahhoz, hogy a saját karma-leírásodat meg tudd nézni, a következőket kell tenned:

- lépj be az https://astrogo.net oldalra (bejelenkezhetsz Facebook vagy Google fiókkal, nem kell regisztrálni)
- kattints az ÚJ gombra. A megnyíló adatlapon tölts ki minden adatot
- nyomd meg az Asztrogram készítése gombot
- ha mindent jól csináltál, előjön az asztrogramod (Az asztrológiai sorsképleted) rajza
- most menj vissza a főoldalra, a Keres gomb segítségével
- itt látni fogod az előbb megadott adataid egy részét, a sorban látni fogsz 4 szimbólumot, a Napjegy, Aszcendens, a Sárkányfej és Lilith jegyeit.
- Kattints a két utolsó valamelyikére (Sárkányfej, Liliht) - a felugró ablakban olvashatod a leírást.
Figyelem: A program sajátja, hogy a Sárkányfejet jelöli meg a Sárkányfarok helyett, mivel a általában minden asztrológiai program a Sárkányfejet keresi meg és jelöli ki. Azonban a kauzális asztrológiában a Sárkányfejnek, amely a megváltódási - megszabadulási (boldogulási) szellemi állapotunknak az asztrológiai színezetét jelöli meg, annak csak általános irányadó szerepet tulajdonítunk, és mi tulajdonképpen a karmapontok szerinti karma-leírásainkat keressük, a Sárkányfejnél, tulajdonképpen a Sárkányfarok konstellációjának a leírása található. Például a Kozma Szilárd asztrológus Sárkányfeje a Bakban található, de ez nem érdekes (nem fontos) és a program pontosan, hogy annak a konstellációnak a megfelelő szövegét adja meg, amelyben a Kozma Szilárd Sárkányfarka található, vagyis a Bakkal szemben fekvő Rák konstellációnak a leírását. És így tovább: Ha valakinek a Skorpióban található a Sárkányfeje, akkor a Bika - Sárkányfarok leírást fogja megkapni, vagy, ha valakinek az Oroszlánban van a Sárkányfeje, akkor a Vízöntő - Sárkányfarok leírását olvashatja. És ez a fontos és a helyes!

2) Az Astrogo programról röviden:

Az Astrogo egy webes felületen működő asztrológiai szoftver. Gyors, könnyen használható minden eszközön.
Íme néhány tulajdonsága:
- ingyenes, de van prémium változata is
- egyszerű keresés a mentett adatok között, szűrés név, születési adatok, napjegy, Sárkányfej, Aszcendens, Lilith alapján
- gyorsan készíthető új asztrogram, vagy szerkeszthető egy meglévő
- az asztrogram adatokat kedvencek közé lehet tenni, a kedvencek külön kiszűrhetők
- az asztrogram megosztható hogy mindenki lássa
- helység keresése: van közösségi és saját adatbázis
- az asztrogram mozgatása előre / hátra
- megjegyzés adható az asztrogramokhoz, ez alapján is kereshetőek az adatok
- az asztrogram - kép megnyitható külön ablakban, amelyre rajzolni is lehet
- adatlap
- nyomtatás
- rövid leírás a Napjegynek és Aszcendensnek
- szinnasztria
- Tranzitok
- Progresszió
- Szolár
- beszélgetések, amelybe könnyedén lehet asztrogramot beszúrni, és ami szintézis írására is tökéletes
- gyors bejelentkezés Facebook vagy Google fiókkal
- analitikus szövegek beviteli lehetősége (prémium)
- analitikus értelmezés egyszerű kinyomtatása (prémium)
- fényszögminták (prémium)
Gyakori kérdések

Hogyan tudom használni a programot?
A program használatához be kell jelentkezni. Bejelentkezni Facebook vagy Google fiókkal lehet. Az első bejelentkezés egyben regisztráció is, tehát nem kell előre regisztrálni.

Hogyan készítek új asztrogramot?
Bejelentkezés után, a jobb felső sarokban levő Új gombbal. A megnyíló adatlap összes mezőjét ki kell tölteni, majd az ASZTROGRAM KÉSZÍTÉSE gombbal kell véglegesíteni.

Hogyan tudok lementeni egy asztrogramot?
Az asztrogram az elkészítésekor automatikusan mentődik.

Hogyan tudok rákeresni egy asztrogramra?
Bejelentkezés után, vagy a KERESÉS gombot megnyomva láthatjuk az eddig lementett, illetve a mások által megosztott asztrogrammok listáját. A táblázat fejlécében található mezőkbe írva és az utolsó oszlopban levő KERESÉS gombot megnyomva szűrhetünk, különböző feltételek alapján.

Mi a különbség a Megnyit és Szerkeszt parancsok között?
A Megnyit parancs egyből kirajzolja az asztrogramot, míg a Szerkeszt először előhozza az adatlapot, ahol az adatokat módosíthatjuk.

Be kell írni a nyári időszámítást?
Nem, a program automatikusan felismeri, ha a jelzett időben és helyen épp nyári időszámítás volt.

Hogyan menthetek egy helységet?
Az asztrogram elkészítésekor a megfelelő mezőbe írjuk be a helység nevét. Ha helységnevet írtunk, az asztrogram elkészítése során a hely is mentődik.

A helységek között olyan is van, amit nem én hoztam létre.
A helységeket bárki láthatja és szerkesztheti. Így az is megtörténhat, hogy ha valaki ugyanazt a helységnevet adja, felülírja a tiedet.

Van helység adatbázisa a programnak?
Igen, a hely betöltése funkciója nem csak a saját (közösségi) helyeket tartalmazza, hanem saját helység-adatbázisunkban is kereshetsz.

Hogyan tudom lementeni az asztrogram képet?
Jobb gomb a képre - Kép megtekintése, majd ismét jobb gomb - kép mentése (böngészőtől függően a parancsok elnevezése ettől eltérhet)

Beléptem az új verzióba, de nem találom az asztrogramjaimat, amelyeket régen létrehoztam.
Ha szeretnéd kérni a régi mentett asztrogramok visszaállítását, írj az info@astrogo.net címre, leírva a régi felhasználó nevedet és a jelenlegi e-mail címed.

Hogyan törölhetem a fiókom?
A rendszer csak a közösségi médiában található e-mail címedet veszi át. Így rendszerint az is elegendő, ha kitörlöd az összes asztrogramot, amit létrehoztál. Kérésedre az e-mail címedet is töröljük a rendszerből, de tudnon kell, ha újból bejelenkezel, a fiókod újból létrejön.

Hol találom a szinnasztriát?
A fejlécen levő Több... gombra kattintva készíthetsz szinnasztriát, prograssziót, tranzitokat nézhetsz vagy Szolárt készíthetsz.

Ingyenes a program?
Igen, a programot teljesen ingyen használhatod. Ugyanakkor létezik prémium fiók is, ami a profi asztrológusoknak tartalmaz eszközöket, ez viszont nem ingyenes.

Hol találom a beállításokat? Szeretnék az orbiszokon (színeken, stb.) változtatni.
Meglévő színpalettákból a Beállítások menüből tudsz választani. Orbisz és házrendszer beállítási lehetőség a prémium fiókban van. A jelenlegi orbisz beállítások a következők:
0 és 180 fokos fényszögnél: 10 fok;
60 fokos fényszögnél: 5 fok;
90 fokos fényszögnél 7 fok;
120 fokos fényszögnél 7 fok;
150 fokos fényszögnél 3 fok;
45 fokos fényszögnél 3 fok;

Az asztrogram ábrája nem talál azzal, amit máshol készítettem.
Néhány fok eltérés lehet, de ha nagyobb eltérés van, ellenőrizd a beírt adatokat. Az Astrogo már számos teszten átesett, így igen kevés az esélye annak, hogy rosszul számolna.

Mobil telefonon is használható a program?
Igen! Az asztrogram képe húzással mozgatható mobilon.

Látják mások, hogy milyen asztrogramokat készítek?
Csak akkor, ha megosztos az asztrogramo(ka)t.

Hol találok szöveg-összerakást?
Analitikus szöveg értelmezési lehetőség a prémium verzióban található.

Hogyan tudom megnézni az adatlapot?
Az asztrogram elkészítése után, a jobb felső sávban levő ADATLAP gombbal.

Hogyan tudom kinyomtatni az adatlapot és az asztrogramot?
Az asztrogram elkészítése után, a jobb felső sávban levő NYOMTAT gombbal.

Tudok szöveget olvasni a napjegyről, aszcendensről?
Igen. Az asztrogramok listájában kattints a megfelelő jegyre a Napjegy vagy Aszcendens oszlopban.

Mi van plusz a prémium változatban?
Analitikus szövegek írása, analitikus értelmezés generálása, fényszögminták, analitikus értelmezés nyomtatása, fokok megjelennek az asztrogramon, tehát minden, ami egy profi asztrológusnak kell.

Mennyibe kerül a prémium hozzáférés?
A prémium hozzáférés egyszeri 60 euróba kerül.

Hogyan tudom megvenni a prémium fiókot?
A prémium fiókot, bejelentkezés után, a fejlécen levő Üdv... előtti emberek ikonra kattintva, vagy szintén bejelentkezés után, az árlista alján levő linkre kattintva tudod megvenni.

Hogyan tudom kipróbálni a prémium fiókot?
A prémium fiókot, bejelentkezés után, a fejlécen levő Üdv... előtti emberek ikonra kattintva, vagy szintén bejelentkezés után, az árlista alján levő linkre kattintva tudod kipróbálni. Ez egyszeri lehetőség, a próbaverzió 30 nap elteltével automatikusan megszűnik, és nem lehet több próbaverziót kérni.

Fizetés nélkül is kaphatok prémium hozzáférést?
Igen! Ha vállalod a tesztelést, és jelentkezel tesztelőnek, prémium fiókot kapsz, ingyen! Ha szeretnél tesztelő lenni, írj az info@astrogo.net címre, és leírom a tesztelés szabályait.

Hogyan segíthetek a program fejlesztésében?
Jelentkezz önkéntesnek! Lehetsz tesztelő, vagy szövegeket fordíthatsz le más nyelvekre. Cserében ingyen prémium fiókot adunk.

Prémium fiókom van, de az analitikus elemzés nem hoz szövegeket.
Szövegek nem járnak a programhoz, azt magadnak kell megírd a kódszerkesztő részben.

Prémium fiókom van, de nem találom azokat az analitikus leírásokat, amelyeket régen létrehoztam.
Ha szeretnéd kérni a régi mentett leírások visszaállítását, írj az info@astrogo.net címre, leírva a régi felhasználó nevedet és a jelenlegi e-mail címed.

A beszélgetésbe beszúrtam egy asztrogramot, de nem látszik.
Néhány régebb készített asztrogramnak nincs még képe. Nyisd meg az asztrogramot, hogy a kép elkészüljön.

Mire valók a nyilak az asztrogram bal felén?
Ezekkel a nyilakkal tudod az asztrogramot előre / vissza mozgatni az időben, 5 illetve 15 perces léptékkel. Ez a fajta asztrogram módosítás nem mentődik automatikusan.

Hogy tudom menteni a nyílakkal beállított asztrogramot?
A mozgatás során a nyilak alatt egy piros mentés ikon jelenik meg. Ha menteni szeretnénk az aktuális állást, erre kell kattintani.

----


Széll János István

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO