ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.10.23. 07:03

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 70 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Viccek
HozzászólásElküldve: 2008.09.02. 08:58 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
- Így van ez kedves Vio, jól beszélt a hugod, mivel, aki korán kel, nyugtával dícséri a napot, miközben a sunyi macska partot mos. Persze, csak akkor, ha tiszta vizet öntünk a nyílt kártyákba...

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.09.02. 11:45 

Napjegy: Halak
Aszcendens: Kos
:lol:

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.09.16. 23:26 

Napjegy: szűz
Aszcendens: skorpió
Itt egy saját költemény:

Feltámadt, mint hamvaiból a Neptun tengerébe szórt Skorpió Főnixmadár, mely Kentaurja a Napra célzott, de az tévedésből a Mérleg egyik rossz serpenyőjében landolt, s ezért hátramenetre kényszerűlt Rák módjára, míg ki nem mosta a tenger, mint a partra vetett Halat, s ekkor gondolta elindul Oroszlán módjára vadászni, de csak szorgalmasan gyűjtögetett, mint egy Szűz, de egy szeles Iker-lány kiejtette a kezéből a már tele szedett zsákot, amelyből egy Vízöntő még idejében légvárat épített, melyet egy Bika a patáival döngölt keményre, ha a vár ajtaját nem ütötte volna be egy faltörő Kos; de mindezt hiába tette, mert a Bak-kecske megmondta, hogy egy hegyet csakis apránként lehet megmászni, s nem segít, csak a sziklamászás, amin még az Ikrek-fiú szele sem tud keresztülfújni; s nem hiába már megint a bennünk lévő Istent kellett megkeresni, hogy helyre tegye a dolgokat. :lol:

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.09.22. 09:31 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Egy hete Etelka is iskolába jár és ott új szavakat tanúl. - De nem mindig a tanítónénitől...

1) - Etelka, miért nem etted meg a kiflidet az iskolában?
- Hát azért, mert nem volt elég ídő arra az evési órában. (A húsz perces tízóraizó szűnetben, gondolom.)

2) Vasárnap, látván, hogy Turula nagy étvággyal majszólja a szőlöt, Emőke meséli, hogy Turula az ebédet is elutasította és hisztériázott, hogy ő akar jönni Medárdáékhoz és apukához. Mivel a gyermekek is jelen vannak, oda szólok Turikának, hogy:
- Nem félj Kicsikén, még csak egy kis idő kell elteljen, és újból itt lakhattok, a ti otthonotokban megint. - Erre fel Etelka odahajol Turulához és ő is vogasztaló, de tanítói hangon is, azt mondja neki, hogy:
- Ne félj Turika, mert nem sokára haza költőzhettek, mert anyuka kezdett "normálisan" beszélgetni apukával. - Erre fel Emőke megkérdezi Etelkát, hogy:
- Tényleg úgy gondolod, hogy már normálisan beszélek apukával?
- Igen, csak egy kicsít még be vagy szarva.... :o :lol:

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.09.23. 18:47 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Szintén Etelka:

- Apuka, amikor a táborban voltunk, és én egyszer kimentem a sátor mögé és egyet pisiltem, Barbara (Az általuk elnevezett házi kutya.) azt képzelte, hogy én a területemet jelöltem meg, pedig nem, csak kellett pisiljek...

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.10.03. 11:48 

Unokaöcsém Bence, aki "reménybeli" szoknyabolond már most, hét évesen, akár csak a nagyapja, ül a fürdőkádban és ezt mondja:
- Bárcsak két fütyim lenne!
- Miért? - kérdezi az anyja.
- Mert akkor két lánnyal lehetnék majd egyszerre.

Egyik szemem sír, a másik nevet :lol:
(mellesleg imádni való kölyök, minden nőnemű egyén imádja és csókolgatja, amit ő örömmel fogad, és ha biztonságosnak ítéli a helyzetet, egy kis sunyi csöcsörészést is beiktat :P )

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.10.03. 17:36 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Majd másfél hónapja történt, hogy Emőkének a nagymamája rosszúl lett, az anyját (helyzetteremtő Magdi nagyit), súlyos és halaszthatatlan pedagógusi gyülésbe volt hívatalos, Nekem meg színtén súlyos és halaszthatatlan dolgom volt, tehát nem vállalhattam hírtelen azt, hogy az így felnőtt-felügyelő nélkül maradt, Emőkénél levő két kislány felvigyázását vállalhassam, mindamellett, hogy a nagyokkal itthon voltam. Nem volt mit tennie Emőkének, megkérte édesanyámat (Akinek a lakása az enyém alatt van), hogy "vállalja" el a szülői otthonukból nagyihoz, majd dédnagyihos elhurcolt unokákat. Mindenki rég elfelejtettnek gondolta az üggyet, amikor a Nilas Sárkényfarkú (Moralista) Etelka a minap megszólal ebéd közben, hogy:

- Képzeld el édesapám, ezek a Turuláék, minden bejelentés nélkül egyszer csak ide jöttek és beállítottak Joli mamához, és nála maradtak sokáig, holott azelőtt, szó nem volt arról, hogy jöhetnek... Én nem tudom, ezek hogy gondolták... (Tovább nem tudta a nemes feláborodását ecsetelni, mert ha nem is egy fél órát, de húsz percen át biztos, hogy hahotázva kacagtam,)

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.10.06. 12:40 

Tegnap levágtam egy kis spontán önparódiát a konyhában:

Anya: - Igyál meg egy neocitránt vagy egy teát, beteg vagy.
Öcsém: - Nem vagyok beteg, és nem iszom semmi, hagyj békén.

Én hozzásimulva az öcsémhez, ezt mondom anyámnak: - Hagyd ezt a gyereket, ha azt mondja nem beteg, akkor nem beteg!

Majd anyámhoz simulok, és az öcsémnek mondom: - Ne mondj, ellent anyunak, jót akar, különben is, beteg vagy!

Majd hozzáteszem: Látjátok milyen, jól kijövök én mindenkivel?:D

Na ez az ikrek egy kis mérleggel kombinálva….
A kétszínű békebíró :lol:

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.10.07. 11:12 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Amely "kétséges" magatartást minél hamarabb meg kell haladnod, legalább kívül: tehát a felszínen. Mert ha ezt teszed kívül, belül egészen biztos, hogy még te sem tudod mi a helyzet a - potenciális anyai - jóakaratoddal. Sőt: a polaritás törvénye szellemében, a felettes Én-ed és az árnyék-éned minimum olyan hideg- és forró háborúban vannak, mint Emőkében. :D

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2008.10.07. 23:03 

És milyen nehéz ez, de legalább figyelem magam, ez a kis paródia abszolút szándékosan, mégis véletlenszerűen tört ki belőlem, s végül én nevettem a legnagyobbat, mert tudtam, miért csináltam. :D Rossz szokás a mindenkinek tetszeni akarás, meg a békebíráskodás (főleg ha a kutya sem kért meg rá, jártam is pórul miatta már eleget)

Na de nem offolok, ez itt a viccek helye. Írnék én, de ami eszembe jut, az mind disznóvicc :lol:

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 70 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]