ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - nem veszélyes asztrológus (Győződj meg, ne óvakodj!)

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.06.24. 23:38

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Vajon miért tettem ide?
HozzászólásElküldve: 2016.09.23. 08:36 

Napjegy: nyilas
Aszcendens: vízöntő
Kedves Bernadett,
lehet abban igazság, amit mondasz, tehát, hogy az anya (nem is feltétlenül, hogy nem megfelelő apát választott) nem megfelelően áll az apasághoz, mint "intézményhez". Ennek aztán lehet következménye, hogy rendre olyan férfiakat választ férfinak (abban reménykedve, hogy gyermekei apja lesz), aki alkalmatlan erre a szerepkörre. De anyám fura elképzeléseinek köszönhetően, az én Szaturnuszom is tök negatív, apámra mégsem mondanám, hogy alkalmatlan. Tudnék metafizikai értelemben mondani olyan dolgokat vele kapcsolatban, amely valóban nem felel meg az eredeti apaság képének. De én azt gondolom, hogy apám nagyon is keményen és szaturnuszi szellemben járt el velünk szemben, és anyámmal szemben is! Ami persze anyámnak sok önsajnálatot meg hisztit okozott :) sőt, nekem is. De valahol mégis tudta anyám, hogy mi a helyes, pedig negatív Szaturnusszal születtem. Sőt én is alkalmatlan férfiakkal találkoztam ebből a szempontból (tehát ebben az értelemben igazad van), de a mostani emberemnek tök szép szaturnusza (és még egyéb pozitív bak állásai vannak), rák aszcendenssel, úgy hogy már (neki apa hiányában) 16 évesen kellett felnevelni a húgait. Tehát igen ritka példánya annak, amikor valaki még képviseli ezt a szellemet (és velem szemben is elváró), pedig mondom, tök negatív a szaturnuszom és a 10.házam se áll valami szépen... de gyanítom, hogy a pozitív változás mégis annak köszönhető, hogy a szakítás után volt bennem egy csöpp belátás, és rájöttem, hogy elváró társra van szükségem/hogy apám jól csinálta (akkor még Szilárdról nem is tudtam) + még meg is értettem Szilárd és Viola által ennek az eredeti értelmét. Ami persze nem jelenti azt, hogy nincs bennem ellenállás ezzel szemben!

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.03.04. 10:34 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
És egyelőre még mindig a karma-őrületében őrjöng, amiért nem volt annyi esze, hogy meg tudakolja egy komolyabb asztrológustól (Nem Szatmári Nórától... :lol: ), azt, hogy miért iszonyodik a párkapcsolati elköteleződéstől (A szerelemtől!) és az apaságtól (A felelősségteljes szeretettől!). - Azért, amit jelez az, hogy a sorsképletében az Ikrek Sárkányfarka a 7. házban áll, és a Lilithje által negatívan fényszögelt, és csak negatív (teljesen negatív!) Szaturnusza a 8. házban áll! Találtunk ugyanis egy videót a youtube-on, amelyben ő maga mondja meg, a születési időpontját, tehát azt, hgy mikor vágták le az édesanyja méhéről és emelték ki őt abból császármetszés után.

Csatolmányok:
Puzsér Róbert (2).jpg
Puzsér Róbert (2).jpg [ 150.05 KiB | Megtekintve 63 alkalommal. ]

Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.03.04. 10:39 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Puzsér szemmel láthatóan hősies küzdelmet folytat az árnyék-énjével, bocsánat: az árnyék énjeivel, de még messze nem nyerte meg azt:

https://www.youtube.com/watch?v=uK4xOmjPQOg

Itt ugyanis hatalmas öngólt lő. Azért is tombol ős őrjöng. Ti, itt az - Most éppen, teljesítmény-orientált... - árnyék énjei sikerrel jártak és szegénynek bömbölnie kell annak érdekében, hogy el tudja hallgattatni a lelkiismerete hangját.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.03.04. 10:43 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kedves Melinda!

Nem arról az apa-képről van szó, ami benned kialakulhatott az édesapád mellett, annak a gondoskodása alatt felnőve, hanem arról, amit az édesanyádnak az ő édesanyja (A te anyai nagymamád) és általában a gyermek- és kamaszkori környezete sugallt - szuggerált neki az atyaság, illetve a törvényesség és a felelősség (Szaturnusz) szellemiségéről. Érted?

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]