ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.12.13. 06:37

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Vajon miért tettem ide?
HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 14:04 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Linda! Én sem értem, hogy az apára, vagyis a manapság ritka - fehér hollónak számító világító apára vonatkozó kérdésedet, ami szerint a fényt (világosságot - átvilágítást, szellemi tisztaságot) utáló, felébredni még az Istennek sem akaró, egyes anyák, hogyan tudják azokat legyőzni?
Nem megírtam, hogy a Puzsér nyomorúsága abból is származhat, hogy a kor úzusának megfelelően oda vágták az anyjához, amely nyilvánvalóan, hogy már a Robert fogantatásának az időszakában is utálta az apaságot, - a szaturnuszi őserőt, és nem is máshol, mint a párkapcsolatban, hiszen be potyantotta a teljesen negatív Szaturnuszt Robikának a hetes házába (Akárcsak valaki a kislányának a 8. házába...)
Tehát a Puzsér Róbert apját, nem győzte le a "sötét anya", hanem ezt egyszerűen kilőtte a mind a saját, mind a fia életéből, a koreszmének megfelelő bírósági eljárásnak - társadalmi úzusnak megfelelően. És persze, az anyai ági örökletes programoknak megfelelően, illetve, a negatív Szaturnusznak megfelelően, Robert Úr, most teljesen be van tojva attól, hogy apává váljon, illetve, hogy a családjáért és ezen belül a párkapcsolatért is felelősséget kell vállaljon, a romantikusan önkényes "szárnyalásról" szóló illúziók további kiélési lehetősége ellenében.Vagyis: be van tojva attól, hogy az illúziók helyett, olyan megváltó konkrét beavatási lehetőségeket engedjen az életében, amelyektől még meg is gyógyulhatna és abba hagyhatná a dilibogyók szedését! - DE ez más más téma, mert te nem ezt kérdezted. Te, egy az adott Puzsér témától teljesen elvezető, vagyis a Medárda helyzetéhez, illetve az én gyenge apai fényemhez vezető erősen misztikus, sőt elvontsága segítségével téves és hiteltelenítő kérdést tettél fel, ami úgy hangzik, hogy a megfejtetlenségéhvel illetve a láthatatlan erejével győzni tud még az iszonyúan kevés világos - szaturnuszi férfi - tanítások felett is, nemde?
Nos, ezek a karmájuktól nem hogy meg nem szabadulni nem akaró, de a karmájukat "szabadon" tehát korlátozó apai férfi-erőszak mentesen dagasztani vágyó- akaró, és a feldagasztott karmájukat, az általuk fennköltnek és egyedüli üdvözítő piszkát a gyermekeire is rá tukmálni akaró, a gyermekeiket is ebben a szennycsatornában boldogítani akaró, ott "minden áron" boldognak látni akaró anyák, éppen, hogy a karmájuk "varázserejével" képesek lebénítani és az édesapai fényből a karma -sötétségeb vissza csalniuk, illetve a Puzsér esetében: abba bele nevelniük a gyermekeiket. - Erről a jelenségről egyébként írtam már és méghozzá teljesen világosan a Hazugság-labirintusban leírtam (Hagyományos nevelés kontra liberális nevelés). És ha már annyira poétikus-általánosan tetted fel a kérdést a nők szellemének a megfoghatatlanságára gyanakodva, miközben csak az anyai ági karma-pokolnak a jellegzetesen női varázserejéről van szó, akkor az én válaszom is lehet annyira általános, hogy az ilyen, a feminizmus neon-fényében még egészségesen világítani merészelő apákkal nem csak a tudattalan női szolidarítás, vagyis a nemzetközi karmikus bűnszövetség háborúzik folyton, de maga az elkurvult férfi társadalom is, amelynek az egyes tagjai oda süllyedtek, hogy ők maguk azok, akiket a gyermekeiket "megvédik" azoknak az édesanyáknak a nevelési törekvéseivel szemben is, akik sok éves kudarc és önmagukkal való viaskodás árán belátták, hogy a a pszicho-pedagógia minden sátáni hazugsága ellenére, a gyermeket - gyermekeket bizony meg kell nevelni, mert máskülönben az egész család el megy a francba. Hát ennyire a megfoghatatlanságukkal győzik le az apákat a gyermekeiket is a nemzetközi karma-dagasztás művének a folytatására biztató anyák!

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 15:28 

Napjegy: ikrek
Aszcendens: szüz
Kedves Viola, szeretem az erős , éles fényt, mert attól az élet leegyszerűsődik.

Puzsér Róbert nevelőapával nőtt fel, ő mondta el. Medárda esete más.Egyébként nem általában, hanem metafizikai vonatkozásban tettem fel a kérdést.

Én nem értek egyet a válás "vívmányával", olyan könnyítésnek veszem, mint a fogamzásgátlást. Tudom, hogy másképp kell számolni ilyenkor, viszont csak bonyolódást von maga után.

"Nem tudom mit lehet ez ellen tenni, legjobb, ha nem találkozik a nevelést nem vállaló, együttműködésre is képtelen szülő a gyerekekkel... A mi esetünkben legalábbis gyakorlatilag ezen múlt a nagy rombolás." - Köszönöm a válaszod.

De azért, megkérlek szépen, hogy a leckéztetésemet végezd el privátban, oké? :) :) Jöhet, semmi gond. Értékelem a gondolataid, amik az adott tárgyról szólnak, egyébiránt nem hinném, hogy valakit érdekel, mennyire sikerül naivnak lennem. :)

Kedves Szilárd!

Puzsér Robert nem csak az anyjával nőtt fel, hanem volt neki nevelőapja- legalábbis így értettem. A kérdésem lehet, hogy rossz volt és nem a legyőzés a megfelelő kifejezés. A Medárda helyzet a Puzsér helyzettel abban hasonló, hogy mindkettőnél volt apa a családban. Nem tudom milyen volt a Puzsér nevelőapja. Csak Medárdáról tudom, milyen apja van.
A kérdés tehát marad, csak a legyőzés helyébe a semmissé tevést helyezem. Én egyébként nem hiszek ilyesmiben, de mivel leírtad volt a Logoszon valahol, hogy a normalitást semmisé teheti a hűlyeség, úgy érzem, ilyesmi nem létezhet. Mindig bízom abban, hogy a sötétség nem nyelheti el a fényt végleg.

Én olyan valóságban élek, ahol a fény arra való, hogy a sötétség ne győzhessen. És ebben hiszek is, és hinni is akarok. Engem megijeszt az olyan beszéd, hogy a karma sötétbe nem jut be a fény, megijeszt az olyan beszéd, hogy elveszhet az értelem, nekem ilyen félelmek nem kellenek. Medárda igenis kijön onnan, nem semmisülhet meg, idejében letett alapokkal! Ha sikerül normál alapok nélkül, felnőtteknek kilábalni a sötétből - és Puzsérnak is fog sikerülni!!!), akkor hogy az áldásba ne sikerüljön Medárdának??

Köszönöm a válaszokat!

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 15:46 

Napjegy: ikrek
Aszcendens: szüz
Meghallgattam Puzsérnak a monogámiás videóját és látom jól, hol tévelyeg. Megteszi a megkülönbőztetéseket a maszkulin és feminin princípiumok között, élesen , jól vezeti a szálat és egyszercsak bemegy kettősségbe és a szabadulást két valóság alapon mutatja fel. Úgy beszél, mintha őselvek csak pikk-pakk eltűntethetőek lennének. Olyan krisztust vár, amelyik úgy írja felül az eddig érvényes megváltást, mintha a funkciók betőltése több alapon is lehetséges lenne.:) :) :)

Vannak azonban olyan műsorai is, ahol nem téved ekkorákat. Lehet, olyankor nincs annyira a gyógyszerek hatása alatt.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.09.18. 17:55 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Linda: "Úgy beszél, mintha őselvek csak pikk-pakk eltönkretehetőek lennének. Olyan Krisztust vár, amelyik úgy írja felül az eddig érvényes megváltást, mintha a funkciók betetőzése több alapon is lehetséges lenne.:) :) :)" - Igen. Láttam és hallottam is, olyan tévéműsorban szerepelni és beszélni, ahol a homoszexualitást normális és természetes állapotként kezelik, illetve a leszbikus és homoszexuális kapcsolatokat, természetesnek képzelik, gondolják, mondják és kezelik!

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.09.20. 11:40 

Napjegy: Halak
Aszcendens: Kos
Puzsér Robi részéről olyan elvárásokkal keresni a megfelelő nőt, hogy az majd szabadon fogja hagyni, vagyis nem fogja korlátozni, vagy csak minimálisan a szabadságában, merő (levegő karmás) önhüllyítés. Olyan önbecsapás ami további kudarchoz és kiábrándulásokhoz fog vezetni.
Ugyanakkor nem elég a levegő karma, amely képtelen az elköteleződésre, hanem ott van Szaturnusz is a VII-es házban, tehát a korlátok, a határok bolygója a házasság házában. Nem tudja az a nő (a párja) megtenni, hogy ne korlátozzon ilyen körülmények között. Illetve ha nem teszi, (vagy a Robi önismeretéből futja annyira, hogy nem asszociál azonnal a megfojtó anyára s nem hagyja ott sürgősen mihelyt a minimális elvárásokat kezdi érzékelni), attól Robi nem fogja hosszútávon jobban érezni magát semmivel sem, mert neki épphogy felelős, kiszámítható, megbízható és gondoskodó (határozott) apává s nem utolsó sorban házastárssá kellene alakulnia. Ezt a párkapcsolatra, meg a családra való következetes figyelem és fegyelem nélkül lehetetlen megvalósítani. Márpedig ez nélkül a levegő karmáját pörgetve végül oda fog jutni mint Erőss Zsolt a nemkorlátozó feleségével, de még számos más, kevésbé ismert példát is fel lehetne hozni, olyanokat, akik alulról szagolják már az ibolyát pedig szabadon, korlátok nélkül repülhettek szédítő magasságokba a családjuk, gyerekük mellett.

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.09.20. 21:10 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Ez a horoszkóp-illusztrációnak is beillő házastársi eszme a Róbert Úr részéről nem is illúzió, hanem olcsó vicc hülye gyerekeknek. Ám rettenetesen szomorú, hogy ezt vallja ma majdnem minden 20 és 40 év közötti magyar ember! Sőt, ezt tanítják, de legalább is szuggerálják már sz iskolákban és az egyetemeken is. - Ha nem a kurzusokon, akkor a folyosókon szüntekben, vagy önképzőkörökön.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.09.20. 22:02 

Napjegy: vizonto
Aszcendens: skorpio
Azért engedjetek meg egy megjegyzést: lehet, hogy én vagyok még tudatlan és műveletlen, de nekem az a tapasztalatom, hogy akinek születésétől fogva többszörösen negatív a Szaturnusza, annak az édesanyja is olyan biológiai apát választott, aki alkalmatlan az apai szerepre. Amennyiben ezt nem latja be és nem dolgozik rajta, akkor tényleg veszélyt jelent a gyermekre, annak szellemi, lelki, erkölcsi fejlődésére! Külön kiemelem, hogy Szilárd megdolgozott azért, hogy igazi apja, beavató mestere legyen a gyermekeinek. A legtöbb ferfi azonban többszörösen negatív Szaturnusszal valóban menekül ez elől a szerep elől, a válás csak a pont az i betűn egy olyan helyzetben, ahol amúgy is az anya törődik a gyermek(ek)kel (mert öntudatlanul rosszul választott, hiszen neki sem volt felelős apja, aki elmagyarázta volna ezt a leckét).

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.03.04. 10:34 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

És egyelőre még mindig a karma-őrületében őrjöng, amiért nem volt annyi esze, hogy meg tudakolja egy komolyabb asztrológustól (Nem Szatmári Nórától... :lol: ), azt, hogy miért iszonyodik a párkapcsolati elköteleződéstől (A szerelemtől!) és az apaságtól (A felelősségteljes szeretettől!). - Azért, amit jelez az, hogy a sorsképletében az Ikrek Sárkányfarka a 7. házban áll, és a Lilithje által negatívan fényszögelt, és csak negatív (teljesen negatív!) Szaturnusza a 8. házban áll! Találtunk ugyanis egy videót a youtube-on, amelyben ő maga mondja meg, a születési időpontját, tehát azt, hgy mikor vágták le az édesanyja méhéről és emelték ki őt abból császármetszés után.

Csatolmányok:
Puzsér Róbert (2).jpg
Puzsér Róbert (2).jpg [ 150.05 KiB | Megtekintve 125 alkalommal. ]

Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.03.04. 10:39 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Puzsér szemmel láthatóan hősies küzdelmet folytat az árnyék-énjével, bocsánat: az árnyék énjeivel, de még messze nem nyerte meg azt:

https://www.youtube.com/watch?v=uK4xOmjPQOg

Itt ugyanis hatalmas öngólt lő. Azért is tombol ős őrjöng. Ti, itt az - Most éppen, teljesítmény-orientált... - árnyék énjei sikerrel jártak és szegénynek bömbölnie kell annak érdekében, hogy el tudja hallgattatni a lelkiismerete hangját.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.03.04. 10:43 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kedves Melinda!

Nem arról az apa-képről van szó, ami benned kialakulhatott az édesapád mellett, annak a gondoskodása alatt felnőve, hanem arról, amit az édesanyádnak az ő édesanyja (A te anyai nagymamád) és általában a gyermek- és kamaszkori környezete sugallt - szuggerált neki az atyaság, illetve a törvényesség és a felelősség (Szaturnusz) szellemiségéről. Érted?

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]