ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.03.28. 11:06

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.07.14. 09:51 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Ezzel az internet-szerte elharapozódó hazugság-fokozódási - fertőződési, öntudat, szellem és lélek-mocskolódási jelenséggel kapcsolatosan, amit Melinda leírt, megnézhetitek a youtube-ra feltett videómat az Ikrek és az árnyék-én kauzális értelmezéséről. Azok közül is, a harmadikat. (Azt, amelyen piros pólóban vagyok.) Ahogy Melinda mondja: lehet a fészen jó dolgokat is közölni és ez a globális hazudozási betegség, az iskolákban kezdődik el tulajdonképpen, nem a fészen, ahol a közvetlen fenyítő eszközöktől megfosztott modern, és posztmodern kori tanároknak felelősség-hárító viselkedése szükségképpen maga után vonja az általános hazudozás kényszerét. Vagyis az általános hiba-letagadás, és az áldozathibáztatás kényszer-megoldási, kényszer-lehetőségét.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.07.20. 21:56 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Melinda,

Lám, a kezdőktől, a "sokat tapasztaltak" is tanulhatnak (tanulhatunk), ami a Víz-jegyek nagy misztériumát illeti. Én főként tanulhatok ezekből mint karma-feltáró asztrológus, mert annak ellenére, hogy magam is, dupla vízjegy lévén, mégsem tapasztaltam magamon - magamban ezt ezt a külső - belső érzelem "vámpirkodást", ezt a vihar-kavarási és czunámi keltési késztetést, de ugyanakkor menni víz-karmás szerelmemen, szeretőmön és persze: rendelőben, igen!

És ahogy írod: startból hazudnak szegények, de nem azért, mintha valamiféle kézzel fogható, un. pragmatikus érdekük fűződne ehhez, hanem, ahogy írod: szintén csak az érzelmi kavarodásban levés kedvéért!

Jól van, köszönjük! - Csak éppen el ne hidd magad, mint azok a személyek, akik miatt a többes számot használtam.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.07.24. 18:02 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Teljesen világos. De mintha én is azt írtam volna, hogy a legtöbb esetben érdek - ok, és céltudat, célirány nélkül, vagyis, még magukkal szemben is, teljesen önzetlenül hazudnak (hazudtatok).
Vagy nem?

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.07.24. 18:19 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Úgy látszik, Violának igaza van, és tök bunkó vagyok a Halak karmás személyek ultra és extra kifinomult szellem-világában való eligazodásához. Azt viszont nem hiszem el neki, hogy a kevélység legrejtettebb és ezért, legveszélyesebb formája is, nem tartozik ide. (Vajon, miért akart erről meggyőzni a Szihalomról küldött E-mailjei egyikében?...) Megnéztem a mondatot, amitől felcsattantál, és tényleg: mintha az "én is tudom" jellegű, okoskodó válaszomban, nem egészen értettem volna meg a lényeget... Na, jobban utána kell nézzek ennek a számomra egyelőre még mindig nehezen átvilágítható mélységnek.

Annyira viszont rá jöttem a szintén nagyon erős és majdnem többszörös halak-karmás Violával való, elválási kényszer háborúzás közben, hogy az autizmus nem csak azért sajátja a Halak-karmásoknak, illetve, főként a 12 háza Karmaponttal rendelkező személyeknek, mert anyuka nagyon elrejtett valamit esetleg még apuka elől is, és rettenetesen félt, hogy az a titok, nehogy ki tudódjék, mert ez még mindig csak a fizikai események szintjén is megnyilvánuló karma-oldás szükségleti felszín. Hanem azért mert az "automata- maszkuk" alatt rejlő, rengeteg ugyancsak automata szadizmus, mazochizmus, hazugság, aljasság, kevélység, gőg, perverzió, és intrika, és méregkeverési, és kínzási és csecsemők vérében való megfürdési vágy (Amint Hamvas írja a Karneválban), meg tömeg-kínzási és tömeggyilkolási (Tömegbe lövési - lövetési) vágy és egyéb "Nem is normális embernek" való (Dehogynem) vágynak a tök biztonságos elrejtéséhez naná, hogy autizmusnak nevezett, kemény - pókerpofás rendíthetetlenség, szükséges.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.07.28. 11:10 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Melinda!

Ezt én is így értettem:

"A Halak karmás pókerarca nem az elrejtés végett pókerarc -szerintem- hanem a pszichopataság miatt. Egyszerűen a teljes valóság-szakadás és végső gyűlölet fokán az ember kegyetlenül érzéketlenné válik. "
Amit még hozza tettél magyarázatként viszont, nagyon elgondolkoztató. Tehát, hogy a karma, vele született testi kifejeződés szintjén, pont mint az egyes deformált testrészek esetében is, fájdalom-érzékelési képesség nélkül jelentkezhet, holott a testrészek és a szervek látszólag épek. Hát be kell valljam, hogy ebbe nem mélyedtem ennyire el, mivel - Amint máskor is szoktam erre figyelmeztetni: - ezek az esetek (Az ilyen esetek.) már kizárólag a szélsőséges orvos-kórtani, pszichiátriai, pszichológiai, illetve büntető-jog intézményi szinteken jelentkeznek, az ilyen egyének nem jönnek már asztrológushoz. Mi tehát, az ezen a színvonalon felül megszületett és élni képes személyekkel foglalkozhatunk hála istennek. De ott is akad és van megoldandó - megfejtendő probléma és karmikus rejtély éppen elég. :D

Ezért szeretném, ha ti is vissza fordulnátok az un. asztrológiai zónába, mert ez idáig mindig rosszul sült el az, ha valamelyik társunk akárcsak a pszichológia labirintusába is betévedt és az ottani képlékeny és felettébb sikamlós "igazságokat" kezdte tőlünk - Kimondottan tőlem pl. számon kérni. - Emiatt már a Logoszról való végleges, vagy nagyon hosszú távú kitiltást is kellett már elkövetnem.

Az általad elindított téma persze folytatódhat, de csakis ezen a határon felül, mert a célunk, és gondolom, ezzel te is egyet értesz, az egységbe jutás, nem a pokolba jutás. A Szimbolikus tudás megerősítése és nem a Diabolikus tudás megerősítése. Ezért tehát, át is fogom emelni egy ennek megfelelő rovatba. Azt hiszem, hogy oda töltöm át, ahol az árnyék-énről szóló írásaink és hozzaszólásaink találhatók. Arra felé keressétek.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.08.10. 21:28 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Gabika, amiről írsz, azt finnyáskodásnak hívják, és azzal biztosan nem lehet újjá születni, és megváltódni... Igen, ez Violában is meg volt és talán még van is (???), és nálad asztrológiailag első sorban a tök negatív Uránuszod a Skorpióban és a Szűznek megfelelő 6 házban utal erre (Mindkettő finnyás... - Figyeljétek meg a Szűz típusú embereket, vagy a macskákat, milyen körültekintően és előbb össze vissza - alig láthatóan, de... - szaglászva fognak hozza az evéshez. De nálad ez a "víz psizkától való félelem, illetve attól, hogy más piszkos emberek is belé mennek oda... :lol: :lol: :lol: és te velük együtt - egységen ugyanabban a mindent oda "hordozó szubsztanciában" kell lenned, a Dupla Halak karmádból is ered. Egy egyébként tök normális barátnőm ezért nem mert a strandok és az uszodás agyon sterilizált vizében sem bemenni...

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.08.10. 21:37 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
De másrészt még az Istent is, üzlettársnak nézte... Meg is halt szegény egy autó-balesetben, miután a sorsa Afrika egy szegény vidékére űzte - diplomáciai vonalon - a magyar hitelezői elől, ahol senkivel nem lehetett már üzletelni, de ő mégis megpróbálta minden vészjelzéses figyelmeztetésem ellenére (Két halak - karmapontja a 2 házban- szemben a 8 házas Neptunusszal...), és meggyőzte az egyébként keresztény pap bennszülött férjét, hogy az öreg szüleinek a megspórolt pénzét fektessék be egy jó üzletbe, majd a nyereségből építsenek templomot... Na, útban a néger keresztény pap szülőknek a pénze felé elseperte őket egy terepjáró, hogy ott halt szörnyet mindkettő az úton a reménység felé.
A karma dagasztás és dagonyázás, meg verklizés tehát még a templom építés perspektívájával sem kifizetődő... még másoknál sem, nem, hogy a Halak - karmávál.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.08.24. 16:58 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Nagyon jó kérdés!

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.08.27. 11:55 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Melinda!

Isten látja a lelkem, hogy nem akarlak kényelmetlen helyzetbe hozni, sem borzas lelkű tanítóbácsiként rád mordulni, és talán helye volt az érzésnek a Medárda részéről jövő tisztázása is, de az asztrológus - tanítványoktól, talán joggal elvárom, hogy - mint jövendő asztrológusok! - hozza kell szokjanak ahhoz, hogy egyszerre több szempontot is fel kell vegyünk és egy adott jelenséget millió - egy szempontból kell megvizsgálnunk és az a (Jól tudjátok, hogy nem vagyok sem férfi- sem nőpárti és semmiképpen nem vagyok az, amit a feministák "szexistának" neveznek, én ugyanis megváltás-párti vagyok, tehát isten - párti, de) azon a tipikusan erősen szubjektív női alapálláson, amit a minap Sára is gyakorolt, ti., hogy vele nem úgy történt (Nem fájt a mellbimbója a Domonkos születésekor), akkor tehát, a mi magyarázatunk a Medárda szülés utáni szoptatási problémájára adott magyarázatunk, nem lehet jó, illetve, nem lehet eléggé mély, keressünk tehát tovább... (És ezt, miközben a karate edzések után a Medárad mell-bimbó fájdalmai, majdnem azonnal megszűntek!).

Konkrétan arra gondolok, hogy a Medárda kamaszkori baba-elirigylési kifejezését vélted túl erősnek és szűkségét láttad humánusabbra árnyalni, megérthetőbbé és elnézhetőbbé tenni azt, példát hozván fel a te unokahúgoddal való viszonyoat.
Szerintem tehát erre semmi szűkség nincs, kedves Melinda, és a felmentő javítás is félre vezető, mivel te a régi - kiskamasz Medárdához képest, tehát, az akkori Medárdával szemben, a jelenben, egy, szinte másfél-évtizednyi , komoly élet-tapasztalattal rendelkező, metafizikailag is gondolkozni rég óta elkezdett, ráadásul: un. humanista foglalkozású (tanárnő!) vagy, tehát egy ilyen komplex és felelősségteljes gondolkozású, érett nő vagy a jelenben. Medárda viszont egy igen kora-kamaszkori (Hét évvel korábbi!) élményét fogalmazta meg, hiszen Ividő már 7 éves(!). Vagyis, amikor az ez egészséges "irigység" érte, akkor volt, amikor az éppen feltörő, egészséges anyai ösztönök uralják az egészségesen (Nem liberálisan és nem spekulánsán, tehát: nem áldás - ellenesen!) nevelt lány-gyermekek vágy-képzeletét. Kérlek szépen tehát, hogy máskor ilyen "mellékesnek" tűnő körülményeket és szempontokat is vegyél figyelembe ettől kezdve a hozzászólásaidban (Akárcsak a leckéidben).
Remélem, nem sértettelek meg.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Karmák, karmikus késztetések
HozzászólásElküldve: 2018.08.27. 13:33 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Másrészt viszont, maximálisan egyet értek Melindának a véleményével és az, a mellé kifejtett metafizikai nézeteivel, a Plüssmaci elégetését illetően!
Sajnos, a tévedéseinket, hibázásainkat illetően, illetve az un. rossz emlékeinket illetően, rengeteg - primitív, a lineáris gondolkozásban gyökerező - téves és hibás, sőt: KÁROS, misztikus elméletet hirdetnek még a keleti tanos is. Rengeteg helyen lehet olvasni olyan, a fekete-mágiát érintő, un. szabadulási módszert, ami a rombolással - eltüntetéssel kapcsolatos, és még a felvilágosultabbnak képzelt jógásoknál is divatos a "karama - égetés" kifejezés, és ezeknek az asztrológusi tanonc-, majd a kezdő asztrológus koromban még én is bedőltem.
És csak amikor, néhány éves horoszkóp értelmezés és sors-figyelés után, felfedeztem azt, hogy a karmától tulajdonképpen nem lehet megszabadulni, illetve, amikor a Lilith jelensége teljes körű leírása - megfogalmazása kapcsán a karma igazi jelentését és a megváltás koncepcióját megértettem, akkor jöttem rá arra, hogy téves már maga a karmaoldás kifejezés is, mivel valójában át kell változtatni a negatív karmikus késztetéseket és tulajdonságokat megfelelő pozitív képességekké és tulajdonságokká!
Gondolom, Melinda is ebben a megváltási - megváltódási logikában gondolkozva, fogalmazta meg a szerintem is, nagyin helyes intéseit a játék - maci elégetésével és bárminek az elégetésével, vagy eltüntetési szándékával kapcsolatosan.
Gondolkoztam is, azon, hogy vajon miért akarta elégetni a kismamává (Anyává!) vált, de a karmájából jövő és az anyjától átvett zavaros gondolkozásában is gyökerező infantilizmusára rá ébredő Medárda a maciját, ahelyett, hogy Ividőnek adná pl. és ezzel egyúttal az elengedés - átengedés - lemondás képességét is gyakorolta volna, amire nagy szüksége van a Skorpió Ascendense által kívánt pozitív képességek kialakításához. Van egy sanda gyanúm, ami engem terhel tehát még abból az időből, amikor még én is a régi tanítások hatása alatt voltam, és még nem kezdtem kidolgozni a kauzális asztrológia koncepcióját, sőt egy olyan emlék és tanulság tódul fel bennem, ami éppen ezt a spirituális irányváltást és gyökeres újjászületést is előidézte, de hadd ne befolyásoljam ebben, kíváncsi vagyok, hogy mit válaszol a Melinda figyelmeztetésére, illetve milyen okot hoz fel ő maga arra, hogy miért ezt a romboló szellemiségű megoldást akarta választani, ahelyett, hogy a kézenfekvő pozitívat választotta volna (AZ Ividőnek való ajándékozást.)? Tehát: nem fogom ezt vele megbeszélni, lássuk, mit fog írni? Kíváncsi vagyok! :?:

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO