ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.11.21. 10:28

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: remény...
HozzászólásElküldve: 2013.09.13. 11:28 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Kedves Veronika!

Próbálja meg, sőt: erőltesse magát még tovább, és ugyanezen a nyílt őszinteségen alapuló tárgyilagos mentalitást gyakorolja következetesen mindenkivel, de főként a férjével, hiszen, amint ön mondta időnként még találkozgatnak és együtt is fognak ünnepelni egy születésnapot. Amennyiben a férje így sem lesz hajlandó a közös családi életbe vissza térni és a kapcsolatot teljes mértékűvé tenni, akkor valószínű, hogy ő már önt nem szereti, mivel a részéről a kapcsolat kimerült, tehát nem sérelem miatt történt a szakítás, hanem a férje úgy érzi, hogy nincs amit már öntől tanuljon, mert ön nem jelent az ő számára karmikus provokációt, nem érzi önnel szemben a kiegyenlítődési illetve a közös sorsban való együttműködési kihívást. Akkor viszont a kis fia érdekében is, nagyon erősnek kell lennie, és tovább kell a spirituális fejlődés útján lépni, és a jövőben új párkapcsolatot, vagy, amíg az igazi társára rá nem talál, akár több párkapcsolatot is kialakítani. A fontos, hogy ettől kezdve legyen maximálisan felelősségteljes és éber, nem csak a saját és a fia sorsával szemben, hanem a szerelmi, sőt: még csak az esetleges alkalmi partneri kapcsolataival szemben is! Ha így cselekszik el éri a boldogságát. Jóslási horoszkópokat mi nem készítünk, de az ilyenek rendelését és a jóslatok útmutatásának a követésétől mindenkit el tanácsolunk, mert akik jósolnak egytől egyig felelőtlen és a szakmánk hitelességét lejárató, becstelen szélhámosok.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2013.09.14. 23:05 

Napjegy: este
Aszcendens: rák
Jó estét Szilárd!!

Nagyon várom a holnapot ,megfogadom mindazt amit mondott nekem a legjobbakban bízva.
Viszont azt mondja hogy ha lehet nem sérelem miatt hagyott el hanem azért mert már nemlátja a karmikus provokációt,akkor felmerül a kérdés hogy ha biztos hogy sérelem miatt akkor van esélyem?
Továbbá,ez mit jelent?Ezen gondolkodom de nem tudok rájönni hogy neki szembe e áll a sárkányfarkával vagy anapjegyével:
A szerelmi kapcsolatokban, de főképp a hosszú távú élettársi (házastársi) viszonyokban az olyan kapcsolat minősül tartósnak és egészségesnek, amelyben az egyik fél Ascendensével, Nap-jegyével, és/vagy a Sárkányfarkával szemben álló, vagy azzal együtt álló Ascendenssel, vagy Nap-jeggyel rendelkező személyre esik a választás. Azt a bizonyos rendkívüli vonzódást, ami a kapcsolat előfeltétele, a karmák jellegét jelző két Lilithnek és Sárkányfaroknak a másik fél Lilithjével és Sárkányfarkával, illetve Napjával és Ascendensével szembeni provokált helyzete jelzi. Ha nincs karmikus provokáció a két személy között, nem is jön létre komolyabb vonzódás, hanem csupán fizikai, maximum pszichikai vonzalom.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2013.09.16. 09:49 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Kedves Veronika! Az asztrológia nem a partnereknek a szabad-akarata ellen véghez vihető befogási és megfogási, vagy azok megtartási spekulációkat tartalmazó tudomány! Ön viselkedjen úgy, ahogy fel fogadta, és a többit bízza az Úrra, vagyis a Megváltás Törvényére! Higgye el, hogy az semmi rosszat nem akar önnek, sem a párjának. De, hogyha tovább duzzasztja az önzését és a másikat "minden áron", tehát még annak a szabad akarata ellenére is, meg akarja tartani, vagy visszacsábítani, vissza szerezni, akkor a hatás visszahatás (karma) törvénye, kegyetlenül el bánik önnel. Próbáljon nyugodt, természetes, megértő és áldozatkész, tehát akár elengedésre kész is lenni. És ha ez sikerül és a férje vissza jön, majd meg rendeli a szinasztriájukat, és akkor majd ki derül, hogy a két sorsképlet elemei mennyire provokálják egymást a kölcsönös karma-feloldásra, annak érdekében, hogy ne gyötörjék egymást olyasmivel, ami nem áll egyiküknek sem a karma-oldási, megváltódási feladatkörében. Ha nem jön vissza a saját önszántóból viszont, akkor nincs amiért ezekkel a részletekkel gyötörje magát. Sikert kívánok!

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2013.09.16. 10:38 

Napjegy: este
Aszcendens: rák
Na,itt volt minden jól ment,reggel 9 től itt volt este 7 ig.Kedves volt,megsimogatta az arcom.
Értem mit mond de tudja hogy már késő,most félek milesz,mondtam önnek hogy mit csináltam.Szerelmi kötést.De elmondtam neki,most megkérdezzem tőle hogy beleegyezett volna e ha tudja?ha igent mondd nem lesz baj?Megkérdeztem nem e hall hangokat hogy mondják neki hogy hiányozzak,de azt mondta nem ez a saját gondolata,elhatározása.Meg megkérdeztem hogy megölelhetem e azt mondta igen,de mondtam hogy ááá,inkább haggyuk mert nem önszántadból ölelnél csak miattam mert én akarom,szóval én azt szeretném ha ő tényleg magától szeretne,mert elhibáztam de érzem az a éeletfeladatom hogy őneki tegyem jóvá a sérelmeket.Nem tudom miért érzem ezt de tényleg ezt érzem én esélyt szerettem volna hogy bebionyítsam,hogy az az össszeveszéskor történt állapot tudom,érzem hogy meg kellett történjen mert így lettem ilyen ember aki most vagyok.A gondolataimmal,érzeéseimmel,nagyon sokat tanultam.nagyon sokat beszélgettem Sebeők Jánossal is ahol dolgoztam napi szinten .Rengeteget tanultam,és amit tanultam neki szeretném bebizonyítani,mert vele voltam néha elviselhetetlen.persze másokhoz is másleszek.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]