ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.03.29. 13:30

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2020.12.18. 23:46 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4221
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Egy jóbarátom írta:

"Nemrég néztem a Szájeres videódat, ehhez a történethez annyit még érdemes tudni, hogy a Szájer ferde hajlama 25-30 éve ismert a Fideszesek és az ellenzéki politikusok között is, tehát nem egyszeri félrelépés volt részéről."

Igen, olvastam én is arról, hogy többen tudtak a Szájer homoszexuális mivoltáról, de tolerálták. Ezek ellenére, kitartok amellett, hogy az asztrológiai sorsképletében található sors-elemek alapján, Ó úgymond, nem veleszületetten homoszexuális, hanem "beszervezett", vagyis megrontott homoszexuális. Nem vagyok sem fanatikus asztrológus, sem beképzelt, de csak azt tudom mondani, hogy ez így kell legyen. A legbiztosabbat erről tőle tudhatnánk meg, de ez sem lenne biztos, mert bizonyára könnyebb lenne erről neki azt vallani, mint a többi "eredeti" homoszexuálisnak, hogy ártatlan a dologban, mert így született és ez egy olyan objektív tény, amiről nem tehet, mint bemártani (elárulni) azt a valakit, aki őt, mint, mind a két szülőjére árván maradt gyermeket, megkísértette - rávezette az olcsó és könnyű élvezetre, és a tudatát hozza szoktatta ahhoz, hogy ő is homoszexuális, hogyha élvezi ezt a fajta élvezetet (is), amellett, hogy a nőkkel való szexuális kapcsolatot is élveznie kellett, hogyha megnősült és édesapa lett.
Több éve már, hogy ezzel a témával érintőlegesen foglalkoztam és akkor láttam olyan videókat, amelyekben a homoszexualitásról leszokott, és később még családot is alapított személyek meséltek arról, hogy őket, miként rontották meg kamasz korukban, vagy gyermek korukban, illetve, hogy csupa kalandvágyból és elemi kíváncsiságból miként jutottak ilyen helyzetbe és állapotba, és, hogy hazugság az, ami szerint a determinált homoszexualitásnak tudományos - biológiai alapja lenne, még akkor is, ha már kis gyermekkorban éreznek az alanyok magukban ilyen jellegű hajlamokat, vágyakat és sóvárgásokat.

"...Emellett az is közismert hogy az apja ÁVO-s is volt. Ehhez képest érdekes hogyan élhette meg, hogy a legszorosabb párttársai és pártja is még nagyon fiatalon, az ilyen származásúakra jellemző balliberálisból hirtelen jobboldali, nem magyarellenes párttá vált..."

- Nem csak az asztrológiában, de mind az életben, és mind a vallásban, közismert a pálfordulás jelensége. Sőt, maga az elnevezésének is az alapjánál, egy erkölcsi vallásos történet és történelmi jelentőségű mozzanat áll. Persze, vannak negatív (erkölcsi) pálfordulások is, mint amilyet a Shakespeare III.-ik Richardja is művelt, amelyeket általában árulásnak (Személy ellen, párt ellen, nép ellen, nemzet ellen elkövetett árulások) szoktunk nevezni, és amelyek a ugyanolyan erősek tudnak lenni és, alkalom és egyének esetén, ugyanolyan végzetesek tudnak lenni, mint amilyen a Társzuszi Szent Pálé volt, számunkra pozitív értelemben vetten.
- Sőt, az asztrológiában, mind a Vízntő-karma, mind a teljesen negatívan fényszögelt Uránusz által jelzett negatív mentális és képzeleti mentalitásra való hajlamoknak a feloldási és meghaladási lehetősége az un. pozitív pálfordulás. (Ha nem haragszol, ezt a válaszomat és a te, engem erre a fenti válaszadásra önkéntelenül is "meghívó" szövegedet, fel teszem a logoszra és onnan megosztom a Fészbukon is.)

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO