ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - nem veszélyes asztrológus (Győződj meg, ne óvakodj!)

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.07.20. 06:07

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.05.07. 14:49 

Napjegy: Vízöntő
Aszcendens: Ikrek
Ezt a címet találtam megfelelőnek arra, hogy leírjam, amit tegnap megtudtam:

Új emberi erőforrás miniszterünk, Kásler Miklós, onkológus, a következőket mondja többek között:

"A tízparancsolat a legtökéletesebb népegészségügyi gyűjtemény, tudniillik a halálos betegségek jó 70-80 százalékát a Tízparancsolat megtartásával el lehet kerülni."
"Én a technikai fejlődést nagyon sok vonatkozásban az emberi élet minőségére hátrányosnak tartom."
"Én mindig arra gondoltam, hogy a férfiak valóban korábban halnak meg, ők élnek a nőkkel. A nők pedig a férfiakkal élnek, és lehet, hogy ez a magyarázat."

Mit szóltok???

Erről bővebben például itt lehet olvasni (természetesen a mainstream újságírás szanaszét szedte a mondanivalót):

http://b1.blog.hu/2018/04/28/a_14_legjo ... _miklostol

http://168ora.hu/itthon/en-a-technikai- ... kat-149047

És itt egy konzervatívabb megközelítés:

https://magyaridok.hu/velemeny/az-elet- ... e-3060004/

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.05.07. 20:31 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Orbán Viktor maga is dobott már be metafizikai jellegű "jel - bölcsességeket", aforizmákat korábban, amikor még élt Makovecz Imre és a miniszterelnök időnként tanácskozott a szellem-óriással.

Ez az új miniszter mindenesetre és ezek szerint olvasott Hamvas Bélát, vagy tök jó intuíciója és megfigyelési képessége van! Érdemes lesz rá figyelni tehát. Hátha nem csalódunk benne akkorát mint Púzsérben! Utóbbi számomra nagy kiábrándulás.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2018.05.07. 21:25 

Napjegy: vizonto
Aszcendens: skorpio
Szerintem is jó, hogy nyilvánosan lehet ilyen kijelentéseket hallani az országot irányító férfiaktól, akik nem az elvárt "közakarat" és "közerkölcs" szerint hajlonganak. Akik örökérvényű igazságokat vesznek mércének.

Ehhez képest megtaláltam Puzsér egy tavalyi cikkét "Feminizmus közelről: a fenyítés kultúrája" címmel, amelyben valósággal felmentette a feministák egy részét. "Valahol székel egy egy- vagy többszemélyes hatalmi centrum, amely időről időre a nyilvános megszégyenítés eszközével terrorizálja ezeket a szerencsétlen nőket a feminista mozgalomban. Ez a hatalmi centrum hajszolja bele őket az állandó háborúba,..." Nem tudok mást mondani erre, szerintem ez megalkuvás.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]