ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.12.15. 03:53

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.11.29. 10:36 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Kedves Szilárd!

Köszönöm szépen az utolsó felvételt is!
A közös munkánk ideje alatt egy nagyon megpróbáló tranzit állás volt/van a képletemben, de nem baj, nem akartam várni ezzel a munkával.
Rengeteg felismerést kaptam, nemcsak Öntől, hanem az Élettől is, egy igazi "felismerési időszak volt":)
Örülök, hogy sikerült definiálni a radix időpontot. Ezzel is sok új dolog került a felszínre.
Nagyon érdekes téma ez a Lilith, el fogom olvasni a könyvét!
Az új radix képem alapján, az állócsillagok is megváltoztak, és nagyon sokmindent könnyebb ezáltal megértenem, amikkel már egész életemben találkoztam, és most "megvilágosodott", miért is vannak bizonyos dolgok olyan hangsúlyosan jelen az életemben!:)))

Nekem az első helyen a Teremtő Mennyei Atya áll, mindenek felett! Így érzem jónak a dolgokat és mesterem is erre tanított!
Sokmindent sikerült egy kicsit asztrológiailag újabb oldalról meghallanom, hiszen én még csak ismerkedem a rendszerrel, de nagyon szeretem !

Valójában én ugyanezeket a dolgokat tanultam, és csinálom amiről Ön is beszél! Csak nekem, egy nagyon szigorú kontroll (Szaturnusz), aki felügyel, a Karma Urai többek között! Pszichotronikusként és sorselemzőként is tudom, hogy minden szavam és cselekedetem az ő mérlegjükre van téve, ahol is minden nap egy számadás történik:)
Én a Mindenható Atya mellett, Mária Anya, Jézus...... és mesterem felé is teljes alázattal és tisztelettel viseltetem!
Erről senki le nem tud beszélni. Ez nekem így természetes!

A Rák karmámról egy teljesen új megvilágítást kaptam! És tudom, hogy minden úgy jó, ahogy történik. Jönni fog (vagy már ismerem is), azt az illetőt, akivel családot lehet alapítani majd!

Azt hiszem a közös munkánk, és a tranzit állásaim egy kicsit felkavartak dolgokat, amikért nagyon hálás vagyok, mert egy pár igazi csoda is történt közben!

Fogom olvasgatni az anyagokat!

Kívánok Önnek és családjának sok örömöt és boldogságot, és sok megelégedett klienset, akiknek segíthet karmájuk feltárásában!

Szeretettel!
Bréda Janka

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]