ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - nem veszélyes asztrológus (Győződj meg, ne óvakodj!)

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.08.18. 21:17

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.07.11. 18:14 

Napjegy: vizonto
Aszcendens: skorpio
Ebben a végzésben tőlem kéri a bíróság, hogy adjak pontos telefonszámot és lakcímet ahhoz az emberhez, aki kinyilvánította a velem szembeni, fizikai és anyagi tönkretételi szándékát! Persze, emiatt még nem lehetett un. "bűnüldözni" . De hagyott magán egy fogát az által, hogy előbb kevesebb gyermektartást küldött, majd egy éve kb., hogy nem fizeti a gyermektartást egyáltalán. Bepereltem miatta, de ő olyan ügyesen bújkált a hatóságok elől, hogy 2 éve nem sikerült kinyomozni a tartózkodási helyét, így az általa önkényesen visszatartott gyermektartásdíjat sem került még meg. Erre fel, mit ad Isten, két év eltelte után, tőlem kéri a bíróság, vagyis: éppen tőlem...!, aki elől bujkál azért, hogy ne kelljen fizetnie, hogy adjam meg a címét, amennyiben azt szeretném, hogy be hajtsák rajta a törvényes tartozását. De ez még semmi, mert mindez azt követően történt, hogy a rendőrség körözést és elfogatási parancsolt bocsátott ki ellene. Éppen, hogy azt nem írták, hogy vigyem oda nekik készen, és ők akkor majd letartóztatják és kisajtolják belőle azt, amivel tartozik. Illetve, ha nem tudják kipréselni, akkor bűnvádas eljárást indítanak ellene és börtönbe zárják. De mondom, ezt csak akkor, ha én, aki fele annyit nyomok súlyban mint ő, és nem rendelkezek falbontó, tehát 10 kg.-os kalapácsot forgató - Toldi Miklósi...-izomzattal, oda viszem nekik tálcán a rendőrségre... :lol: :lol: :lol:

Csatolmányok:
Budaörsi járásbíróság távoltartás hiánypótlás 2018 07 10.JPG
Budaörsi járásbíróság távoltartás hiánypótlás 2018 07 10.JPG [ 215.12 KiB | Megtekintve 235 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2018.07.11. 18:17 

Napjegy: vizonto
Aszcendens: skorpio
Ezért, most már én is teljes meggyőződéssel állítom, hogy mindenki jobban teszi, ha a karmája feloldásának a hosszútávú következményeiben bízik, azaz abban, hogy amennyiben hatékonyan törekszik a karmaoldásra, akkor annyira súlyos bántalmak már nem érhetik, mint korábban, hanem csak apró figyelmeztetések. Mint pl. ebben az esetben engem is, hogy örvendjek annak, hogy a volt férjem békén hagy és le tett arról, hogy engem tönkre tegyen, és ahelyett inkább bujkál, annak érdekében, hogy azt a kis-nyavalyás gyermektartást, amit nagylelkűen megállapított számomra a bíróság (Az is tiszta gúny... :D ) ne kelljen kifizetnie. Sőt, így többé már azzal sem zaklat legalább, hogy a gyermeket láthatásra akarja vinni. Hát nem jobb ez így nekem, mintsem, hogy azért a kevés pénzért hozza legyünk kötve, és ki legyünk szolgáltatva a szeszélyes és folyton fenyegetőző önkényeskedő (Bocsánat, de le kell írjam: "csesztető") természetének?

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]