ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2020.09.26. 18:34

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 91 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Gólyahírek
HozzászólásElküldve: 2011.08.17. 00:47 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Ividő végül is nem egészen jó időt jelent, hanem megfelelő, helyes időt, időszakot. - Azt az időt pl. amikor ívnak a halak. Ezért tehát az Iv - idő. Nem én találtam ki, hanem ritkán, de mások által is használt név, és a Szentanna-tónak helyet adó Csomád hegység egyik patakjának a neve állítólag.

És, arról, hogy a mi Ividőnk is éppen megfelelő időben érkezett fentebb írtam. Erről még inkább meggyőződtem ma, amikor a testvéreivel megnézhettük egészen lehelet-közelből. Azt mondják, hogy ez másokkal is előfordul, de ennek a leánykának (egy napos se volt amikor megláthattam), egyáltalán nincs újszülött arca, hanem az kerek és teljesen ránc nélküli, vagyis teljesen sima, mint egy négy hetes babáé! És persze, nagyon szép, mint az édesanyjáé. - Olyan, amilyentől még a babona-mentes férfiembernek is elindul a köpködhetnéke. :)
Ez az arc aztán egyáltalán nem koraszülött baba-arc kérem! Ennek semmi köze a kora-szülöttiséghez! Esetleg koraérett... Ráadásul 2,6 kg-ot nyomott szüléskor. Ilyen súlyú koraszülöttről nem tudok. (Persze, attól még lehet, de a dolog akkor is gyanús.)
- Pedig egészen biztos, hogy nem volt elszámolva a foganás időszaka. Világosan emlékszem, hogy a tavalyi születés napom (nov. 17), amit három nappal később tartottunk meg (nov. 2O), utáni második héten volt Violának utoljára menstruációja. A foganás tehát mindenképpen Mikulás-nap után valamikor történhetett! Vagyis a napokban betelt nyolc hónapja.
De hát neki ez a konstelláció kellett, mert ez jellemző az ő spirituális struktúrájára. Akkor hát nyolc hónapra biológiailag is megérett.
Hogy mégis miért választottuk a Kórházat? Azért, mert ahhoz képest, hogy Violának mekkora fájdalmai voltak már hajnalban, a szülőcsatornában én semmilyen nyílást nem láttam, mint amilyen nyílásokat láttam Medárda, Enikő és Etelka esetében. Turulát már nem volt időm kurkászni, mert éppen, hogy a tenyerembe nem "hozta" Emőke, Rékánál is kicsi volt a nyílás (De azért volt!) és még sem akart itthon megszületni. Szerencsére a mentő mellett döntöttem 13 óra vajúdás után, mert a köldök-zsinór a nyakára volt tekeredve. Azt akkor nem tudtam, hogy miért ma igen. Violánál sem tudtam semmit - és biztos is vagyok benne, hogy nála nincs a háttérben sem egy solyka, sem egy dzsoe lezidon, sem eg újfasiszta volt-légiós - hanem a Plútója áll tök negatívan a 4, ház csúcsán. Tehát azt tudtam, amit elmondott, hogy pár nappal a szülés előtt, vagyis az éhségsztrájkom előtt, elmondta hogy ő méég egyáltalán nem tud Bolond lenni. - Persze, hiszen ez a leg rejtettebb és nehezebb karmikus életfeladata neki. De a Plútó a Skorpió uralkodó bolygója és a a köldökzsinórokat a babák nyaka köré a Skorpió, illetve a 8. ház keveri. - Hát ezért döntöttünk a kórház mellett. Ha nem értitek az összefüggéseket, Viola - amilyen nyíltnak és egyre bátrabbnak én őt ismerem - majd a szakmai és a belső történeti részleteket is elmagyarázza.

Tény, hogy abszolút helyes időben jött a világra ki Ividő!

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2011.08.17. 17:40 

Napjegy: Vízöntő
Aszcendens: Ikrek
Kedves Szilárd és Viola,

hadd gratuláljak még egyszer az egészséges Ividőhöz! Ha így kellett lennie, hát így kellett, hogy Oroszlán legyen, ne Szűz. Legalább nem fog este 8-ig az irodában ülni, mint Szűz kollégáim :lol: .
Ami a koraszülöttséget illeti, az én Annamarimnak az 1650 grammjával is gyönyörű szép arcocskája volt :-), hát akkor a 2600 grammos babaarc is biztos gyönyörű (képet kérünk!).

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2011.08.18. 08:50 

Napjegy: Vízöntő
Aszcendens: Ikrek
Majd Viola leírja, hogy hogyan élte meg a fájdalmát, nekem erről eszembe jutott a saját élményem: világéletemben hajlamos voltam arra, hogy ha valami baj volt, akkor várjam, hogy valaki más oldja meg helyettem. Emlékszem, amikor mondták, hogy mostantól kellene nyomni, akkor eleinte nem nyomtam teljes erőbedobással, aztán egyszer csak bevillant, hogy Gabi, na ezt, ezt senki nem fogja helyetted megcsinálni, neked kell! (most jövök rá, hogy ezek szerint a császármetszéssel tényleg nem számoltam mint lehetőséggel). Emlékszem, kicsit megijesztett a dolog, hogy ezt most már végig kell csinálni, ha már elkezdtem, de aztán átadtam magam a feladatnak.

Ez a Bika Lilith?
Mostanában is van, amikor a babákkal meg kell magam erőltetni, bármilyen okból, hogy réjövök, hogy nem passzolhatom le a feladatot, nekem kell megcsinálni. Szerencsére általában hirtelen vidám leszek ettől, és megoldom.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2011.08.20. 12:20 

Napjegy: Rák
Kedves Violetta és Szilárd!

Szívből gratulálok a kis Ívidőhöz, jó egészséget, éberséget, bőséges áldást kívánok Mindnyájatoknak!

Enikő

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2011.08.20. 17:42 
Asztrológus
Asztrológus

Napjegy: Oroszlán
Kedves Gabika és Enikő! Köszönöm a gratulációt és a jó kívánságokat!

Ma hazajöhettünk Ividővel a kórházból! Gyorsan készítettünk is fotókat:

Csatolmányok:
napozik3.JPG
napozik3.JPG [ 70.43 KiB | Megtekintve 1484 alkalommal. ]
S3010010.JPG [220.26 KiB]
Még senki sem töltötte le.
S3010007.JPG [142.06 KiB]
Még senki sem töltötte le.
S3010015.JPG
S3010015.JPG [ 69.11 KiB | Megtekintve 1505 alkalommal. ]

http://aldottelet.com/
Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2011.08.28. 14:45 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Ividő asztrogramja.

Csatolmányok:
Kozma Ivido Mária .jpg
Kozma Ivido Mária .jpg [ 185.87 KiB | Megtekintve 1480 alkalommal. ]

Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2012.03.05. 21:32 

Napjegy: rák
Aszcendens: skorpió
Örömmel tudatom mindenkivel, hogy március 1-én, délelőtt 10.17-kor megszületett a kislányunk, Orsolya, 3750g és 54 cm-el. Nagyon nyugodt gyermek, számomra eddig hihetetlen volt, hogy van olyan, hogy csak eszik meg alszik :) . Szilárd, talán emlékszel, mennyit panaszkodtam a most már középső gyermekünkre, mennyire sírós volt már ilyen picinek is, Orsi viszont teljesen más, meg lehet nyugtatni, nagyokat alszik, szépen szopizik. És igen, meg kell Neked köszönnöm Őt, hisz ha te nem nyitod fel a szemem, milyen fontos hogy ne csak egy-két gyermeket vállaljunk, talán ez a csoda nem születik meg közénk. Szóval: KÖSZÖNÖM!!!! A szülés igaz, hogy császárral végződött, az előzetes műtétek miatt ugyanis olyan összenövések keletkeztek, hogy majdnem az urológiai műtőben is kikötöttem :oops: De most számomra az a legfontosabb, hogy mindketten jól vagyunk és hogy ezt a három gyermeket lelki és testi egészségben felneveljük a férjemmel!

Gitta

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2012.03.05. 23:30 

Napjegy: ikrek
Aszcendens: szüz
Gratulálok, Gitta! Egészséget kívánok az egész Családnak! :)

Linda

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2012.03.06. 22:34 

Napjegy: Rák
Kedves Gitta!
Én is gratulálok a kis jövevényhez és jó egészséget, éberséget kívánok az egész családnak!
Enikő

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2012.03.07. 10:30 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kedves Margó!

Szívből gratulálok és veled - veletek örvendek a nyugodt kislányotokhoz, harmadik gyermeketekhez az Isten Igazá-hoz!
Azt azonban, hogy létezik - nem nekem kell megköszönd, hanem saját magadnak, aki fantasztikus hibabelátási képességgel és még csodálatra méltóbb spirituális ambícióval, következetesen és egyre helyesebben kérdeztél, majd az egész családodnak megrendelted a horoszkópját és azokból - gyermekeid horoszkópjából főként - újból és újból tanultál, szellemileg egyre jobban letisztultál!
Adjon az Isten erőt és egészséget mindhárom gyermekhez és neked éberséget ahhoz, hogy a fejlődést serkenteni hivatott hétköznapi próbatételek soha ne fordíthassák el a látásodat a lényegtől!

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 91 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]