ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - nem veszélyes asztrológus (Győződj meg, ne óvakodj!)

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.06.23. 09:15

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 19:02 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Az ellenem és a feleségem ellen,

súlyos bűntetteket elkövető Esztergomban született, de Budapesten élő,

Családtalan és örömtelen Galambos Adrienn, végre valahára önmagát leleplezte és kilépett az ismeretlenségből és feljelentett :lol: a Csíkszeredai polgármesteri hivatalnál (Sic!), a Hargita megyei tanácsnál, de még a Prefekzura hivatalánál is (Ahol, éppen az a kedves szomszéd fiatalember a hivatali igazgató, akinek a kettyent mániákus rágalmazóm és jelentgetőm zavarodott agya szerint, én, gyermekkorában, berúgtam a szüleinek a lakásajtaját ...), és az ANAF-nál is! És mindezt azért, mert a húgára való tekintettel, a végén, még sem jelentettem fel, több rend béli zaklatásárt, fenyegetőzésért és személyi sértésért (Pl. : ""demens Kozma Szilárd), vagyis súlyos verbális agresszióért, aljas szándékkal - Anyagi kár okozás céljából - tett bestiális megrágalmazásért

De most ezt a szöveget innen szépen kimásolom és elküldöm a Budapesti központi bíróságra, mivel, azt nem tudja letagadni, hogy feljelentett, és azt sem, hogy ő írta nekem 8n hónapon át a névtelen fenyegetőzéseit és a sötétnél sötétebb rágalmait. A szöveg tehát annyiban módosul, hogy az ismeretlen tettes helyett nyugodt szívvel beírhatom a Galambos Adrienn nevét, mert a feljelentések és a fenyegetőző levelek szövegei (témakörei), tökéletesen megegyeznek:

Tisztelt ügyészség!

Mivel az ismeretlen tettes, vagyis a név nélkül nekem kéretlenül tribute@gmail.com c. imélről folyamatosan verbális agressziót és inkompetens számonkéréseket, meg aljas rágalmakat tartalmazó leveleket írogat egy Mo-i polgár, annak ellenére, hogy én azt több rendben is elhárítottam, kénytelen vagyok azt a feltételezhetően nő nemű, Budapesten élő, de ha jól emlékszem, Esztergomban született személyt, aki a levelekben szereplő visszatérő állítólagos pénz-kicsalási rágalmak alapján, egy bizonyos G. (Az imént említett bestiális rágalmak alapján, gondolom, hogy Galambos...) Eszter lehetséges ikertestvére lehet esetleg, nos, ezt a személyt ezennel önöknél feljelentem, több rendben elkövetett zsarolás útján elérendő pénzkicsikarási kísérlet miatt.

Ez a tribute@gmail.com cím alól a kezdetben, látszólag csak a vegetáriánus életmóddal kapcsolatos ellenvéleményének hangot adó (Nem tudni, hogy miért, hiszen a hölgy szenvedélyes kirohanásai ellenére, én egyáltalán nem vagyok annak a megveszekedett propagálója!) majd az általam állítólag elkövetett pénzcsalási vádat, ami a későbbiek során a mocskolódó leveleinek a központi kérdésévé és tehát lájt-motívumává erősödő vádjának máris hangot adó, első levelét - Ezt sem lehet tudni, hogy miért? - a Medárda nevű lányomnak a címére küldte, azzal a paranccsal, hogy az adja át nekem:

Galambos Adrienn, áliasz tribute, első hozzám írt, rágalmazó és öntudat-bántalmazó levele:

"Kozma Szilárd,

e-mail címem közléséhez nem járulok hozzá.

Az egyik magyarországi, neves-sztár asztrológus a következőket mondja:

Ezek a táplálkozási csodabogarak: vegán, vegetáriánus.

Miért várják el ezek, hogy más is az legyen?!

SZENES LAPÁT (!), aztán "gyiíí...aáá....jjjááá",- aztán majd lesz ebbül Vegán!

(G. Eszter röhög, s helyesel, aki a maga gyerekeinek pénzt küldött több alkalommal.)

Asztrológus: Ez a vegán is családod szeretne.

Hogy van ez?,- hogy van ember, aki azt gondolja, hogy BÁRMILYEN JOGA VAN

MÁSOKRA RÁKÉNYSZERÍTENI AZ AKARATÁT.

(- Fanatisták !!! - mondja a magát szponzoráló G. Eszter "kerge-tyúk", aki szerény jövedelemből

élőket anno arra akart kényszeríteni, hogy magát eltartsuk gyerekestül: Kozma Szilárd.)

.... Asztrológus: ... semmilyen racionális érv nincs emellett. Számomra nincs egészséges

táplálkozás, számomra nincs egészséges életmód, számomra CSAK EGÉSZSÉGES EMBER VAN!

A TÁPLÁLKOZÁS NEM EGÉSZSÉGES: AZ EMBER LEHET EGÉSZSÉGES VAGY BETEG!

Műtrágya, növényvédő szerek, génmanipulált növények, hibridek, ... :

http://ritkanlathatotortenelem.blog.hu/ ... trofa_1984

Az asztrológus kijelenti, hogy maguk Kozma Szilárd a betegek: hogy lehet így élni, mint maguk.

ÚGY SEM EHETSZ MÁST, MINT AMI TE VAGY!

- Akkor most kié a hamis fény?!

Egyébként az asztrológus is hangfelvételen jelezte, hogy a táplálkozás mániások

olyan betegségekről írtak neki, amiről soha életében nem hallott: summás bírálata is hallható.

Magánvéleményem: Ön a fotón mutogatott osztálytársainál nem látszik fiatalabbanak!

Sőt, vannak ott hölgyek, aki sokkal fiatalosabbak magánál.

Üdv, ... egyik hallgatója"

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 19:12 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Tisztelt Polgármesteri Hivatal!

Alant küldöm az engem önöknél többszörösen feljelentő Galambos Adrienn nevű Budapesti lakos (Nő!) ikertestvérének: Galambos Eszter levelének a feljelentés tárgyára vonatkozó kivonatát, és csatoltan az eredeti levél PDF formátumban írt teljes szövegét, amelyben, az iker-testvér, akinek a nevében Galambos Adrienn, az előbbi által soha, de soha nem felhatalmazva erre, többszörösen is zsarolva - felszólított a múlt év folyamán hozzám írt magánlevelekben arra, hogy neki, mármint Galambos Adriennek, akinek semmi, de semmi köze nem volt ahhoz, hogy én a testvérétől mit kapok és mit nem, fizessek "vissza" (!) egy olyan nagyságú összeget, amilyen nagyságú összeget (Idézem: "Több mint száz ezer forintot") az ajándékozó testvér, tehát Galambos Eszter sem küldött, még a gyermekeim részére szánd ajándékaiban sem. És amely ajándékokról a munkanélküli és pénz nélküli iker-testvér (Adrienn) azt híreszteli, hogy zsarolás útján csaltam ki Eszterből.

Kozma Szilárd

-------- Továbbított üzenet --------
Tárgy: Levél Szilárdnak Esztertől
Dátum: Wed, 3 Jan 2018 13:21:18 -0800
Feladó: En da <endamappa@gmail.com>
Címzett: kozma.szilard@gmail.com

Szia Szilárd,

köszöntelek.

Kijelentem, hogy amit évekkel ezelőtt küldtem ajándék pénzt a gyermekeknek

jó szívvel adtam, soha nem kérném vissza.

Leírom, én hogyan emlékszem a történésekre.

Te sokat segítettél nekem problémáimban, amit nagyon köszönök ismét.

Majd mikor Emőke elment mélypontra kerültél, ami természetes

gyászfolyamat volt, akkor én megsajnáltalak, mert anyagilag is nehéz

helyzetben voltál, és kitaláltam, hogy a sok jóért cserébe most én segítek

neked, és küldtem a gyermekeknek ajándék gyanánt egy kis pénzt, ezt

részletekben, talán másfél év alatt.

Akkor erről meséltem Adriennek, és egy barátnőmnek, őket is kértem, hogy a

gyerekeknek adakozzanak, mert elhagyta őket az édesanyjuk. Adrienn

elzárkózott, Katalin barátnőm adott 5 ezer huf összeget, amit én utaltam

neked. Majd Katalin is olyan „nagyvonalúságról” tett tanúbizonyságot, hogy

két héten belül visszakérte tőlem a már utalt ajándékát. No comment.

Teltek a hónapok, majd Adrienn valamin felkapta a vizet, és akkor firkált

neked, hogy add vissza az ajándékomat, erre én soha nem kértem. Fel nem

fogom, hogyan merészel a dolgaimba kéretlenül kontárkodni, ha nem adott,

az az ő dolga, de hogy a nevemben firkál és bajt kever azt én elítélem.

Többször el is ismételtem neki, hogy én jó szívvel adtam az összeget ajándék

gyanánt a gyermekeknek szánva.

Akkor került S.Zoltán is a képbe, aki Adriennel egyetemben engem kerge

tyúknak minősített, mert a gyermekekre gondolva, és a te akkori nehéz

helyzetedre, és a kölcsönös segítsége, amit emberek megtehetnek

egymásért a bajban, ajándékoztam, de nekik ez nem tetszett, és támadásba

lendültek.

Talán maguknak akarták a pénzt, vagy csak azt, hogy ne adjak, nem tudom,

és különösebben nem is érdekel, erről is van véleményem, nem

kommentálom, de ezen hozzáállásuk róluk szól.

Majd ismét telt az idő, és te az Éva nővel nagy perpatvarba keveredtél, én ezt

nem véleményeztem, mert le voltam döbbenve a sok sárdobáláson, és nem

is értettem, hogy ismeretlen emberek, hogyan képesek a neten keresztül

hónapokig önlejáratósan, méltatlanul, nagy nyilvánosság előtt civakodni.

Bár azt látom, hogy neked is 3. házas skorpió Neptunod van, ami a

környezetedben áldozattá tesz, vagy te válhatsz csalóvá, bár én úgy

gondolom, hogy mi áldozatok vagyunk, és ezek a neptuni figurák életik meg

velünk a Neptunt, szélsőségesen, a skorpió fekete-fehérségével fűszerezve.

Mivel a testvér is odatartozik, nekem még grátisznak Adrienn is csatlakozik

hozzájuk.

Adriennel jelenleg nem állok kapcsolatban, mily meglepő, a dolgait kiteregetni

nem akarom, pártoskodni kontra és ellen kontra sem.

Takács Tiborról az a meglátásom, hogy egy nagyon jó asztrológus, de

sztaniolba csomagol, és néha felületes, Adriennel is az volt, de hogy Adrienn

őt hibáztassa, nekem abszurd.

Tibor elmondja, hogy amit meg kellene a népeknek csinálniuk önmaguk

érdekében az egóellenes, hallani nem akarnak róla, az asztrológus ezért

senkin nem is tud segíteni, kizárólag önmagán a hozzája fordulókon

keresztül, hiszen azok megnyilvánulásai a saját problémáira vetülnek rá, és

egyben fel is oldódhatnak.

Jó ha van egy-egy ember, aki az egóját félretéve rövid időre valamit belát a

tanácsokból. Ez általában nem így történik, teszik pont az ellenkezőjét, majd

mikor ismét nagy a baj, megint futnak vég nélkül Tiborhoz, hogy rángassa ki

őket a bajból, mikor amúgy is nagyrészt már torzult analógiákat élünk, így

Tibor sem orvosság, amit be kell kapni, hogy elfedje a tüneteket, majd őt

hibáztatni, ez számomra gyerekes. És persze ő is csak ember, neki is vannak

hibái, gyarlóságai, nehezebb napjai.

Soha senki nem fog megváltozni, a környezetünk majd akkor változik, ha mi

magunk változunk, ezért nem látom értelmét a botrányoknak.

Persze, ha bántanak ma már én is keményen odacsapok, de aztán gyorsan

egyik jobbra, másik balra, nem érdemes olyan emberekre pazarolni az időt,

akik másként gondolkodnak, főleg, ha még távoliak is, idegenek magyarán.

Erről rengeteget lehetne írni, de erre nincs időm, így az alábbiakkal zárom

soraimat, mert akármi is van, csak az elfogadás segít, kezdem belátni.

Értekezés a 3. házas Neptunról, mert ebben szenvedhetünk mindketten, sőt

Adrienn is, csak ő agresszívan kivetíti vélt és valós sérelmeit, feltételezem

csak így bírja elviselni a tudata, de persze ezzel bánt bennünket, de ő még itt

tart a felismeréseiben.

Ennyit szerettem volna mondani, én még gyerekcipőben járok, de ki tudja,

minden kezdethez az első megtett lépés vezet.

Valaki még azt is mondta, hogy mi tesszük ezen általunk nehezen viselt

alakokat neptunivá, hogy meg tudjuk élni a 3-as Neptunt. Nem tudom,

meg valami tükörelméletet mondanak, de azzal nem igazán tudok mit

kezdeni, látod, erről tarthatnál értekezés a youtubon, mert ezzel

kapcsolatosan is sokak fejében zavar van.

Illetve, talán még annyi, hogy bár az AC-n álló Plútó remek a szimatoláshoz,

de együtt a Marssal, mivel csak azon keresztül tud megnyilvánulni, hát, elég

sok agressziót hoz …, sajnálom, hogy ezt Adrienn által, aki nem tudja

kordában tartani, meg kellett ismét tapasztalnod.

Minden jót kívánva Neked és a gyermekeknek búcsúzom.

Üdvözlettel: Galambos Eszter

2018. január hava"

Ezt írta tehát Eszter, Adriennek az ikertestvére a levél alján olvasható dátumon, illetve időben. Egyébként , ez a PDF-formátumban "készen - előzetesen - megírt szöveg, hozzám egy január 4-i dátummal kelt elektronikus levélben érkezett.

Azzal szemben tehát, amit tartalmaz a fenti levél az ajándékozásra vonatkozóan, Galambos Adrienn több alkalommal (több levelében is) azt írta a 2017 júniusától (Vagyis, aljas - sátáni! - módon, végig azt hazudja, különböző változatokban.), hogy én magam, illetve a gyermekeimet sajnáltatva Eszterrel, hogy azok állítólag éheznek (Ezt a hazugságot egyébként Gerle Évától vette át és szajkózta eszelősen, még a polgármester számára írt levélben is, többszörösen, mint egy sátáni litániát!), tehát, azt, hogy én ilyen alávalóan járva el, ezzel az érzelgős szarsággal, az ő szegény és ártatlan testvérének a szívét meghatva - mint hajdan a házaló - kéregető cigányok - rávettem Galambos Esztert, hogy pénzadományokat (Adrianna szerint több mint 100 000 forintot!) küldözgessen Csíkba. Nézzük hát a meghatóan jóakaró testvéri interpretációkat:

Galombos Adrienn, áliász butetri111@gmail.com, ezt, a második levelét nem is nekem címezte, hanem Violának, de ugyanakkor - Gondolom, azért mert a hülyeségig menő hazug feltételezéseken, sőt irracionális fikciókon és kerge fantazmagóriákon és ugyanilyen "bennfetteskedésen" és szezont a fazonnal való összekeveréseken alapuló, tehát végül is: mélységesen aljas rágalomnak számító, ugyancsak sátáni vádaskodásai első sorban rólam szólnak! - nekem is elküldte:

"
Joó Violetta,- én a maga ön-lejáratós őrjöngéseire nem válaszolok.

Kozma által az utcára hajított macskát nagyon sajnálom: az állat felelősség.
Ezt maga a hazug mocskolódásával sem fogja tudni kimagyarázni.

Összegyűjtöttem, amiről érdemes lenne maguknak nyilatkoznia.
Vajon miért mondta azt Kozma Szilárd, hogy:

"Ebbe a vibrációs szintbe, amibe vagyok az ilyen korrupt embereknek
már nincs mit keresniük."

Hangfelvételek összegzése,- hol van itt a fejlődés, s hol vannak az egyetemes törvények?

1. Kozma Szilárd a tavaknál összeveszett az egyik telektulajdonossal.

Ezek veréssel fenyegették egymást, s alpári módon üzengettek egymásnak.
.... a torokelvágás is szóbakerült.

Kozma Szilárd contra Telektulajdonos

2. Kozma Szilárd contra Iskola Igazgató

3. Kozma Szilárd contra Pedagógusok

4. Kozma Szilárd contra Szülői értekezleten részvevő szülők s pedagógusok.

(Az értekezleten Joó Violetta szerint kiabált a Kozma Szilárd, aki a kiabálását letagadta.)

5. Kozma Szilárd contra P. Attila

6. Kozma Szilárd contra B. Attila

7. Kozma Szilárd contra S. Zoltán

8. Kozma Szilárd contra Eszter

9. Kozma Szilárd contra volt tanítványa. (Tanítványát Kozma Szilárd kitiltotta.)

10. Kozma Szilárd contra Medárda, (akit Kozma Szilárd lekurvázott a hangfelvételen).

11. Kozma Szilárd contra Sz. Tamás, s Tamás Édesanyja.

12. Kozma Szilárd contra Emőke

13. Kozma Szilárd contra Emőke felmenői: dédnagymamáig, s a részeges élettársig.

14. Kozma Szilárd contra Első feleség, s annak Édesapja.

15. Kozma Szilárd contra Két fel nem vállalt gyermeke,- (képességek, készségek).

16. Kozma Szilárd contra Tűzoltó (Kozma Szilárd "gecizte" a tűzoltót: írásban a honlapján.)

17. Kozma Szilárd contra Gerle Éva, s Gerle Éva szimpatizánsai, barátnői.

Itt jegyzem meg, hogy súlyos etika vétséget követett el Kozma Szilárd, aki
felhasználta Gerle Éva asztrológiai képletét engedély nélkül s az abból kiolvasott
állítólagos szexuális aberráltságokat közzé tette Gerle Éváról.

Ez az ügy azért nevetséges, mert kiderítették, hogy a Gerle Évát bántalmazta a volt
élettársa s a Gerle Éva BEHÍVTA tudattalanul a Kozma Szilárdot, hogy egy idegenen
verje le az élettársa által átélt gonoszkodásokat.

Pár levélváltással a helyzetet fel lehetett volna oldani.
Ezek közel egy évig gyalázták egymást: nyilvánosan.

Csak azt lehet kihívni harcra, aki GYENGE.

Valójában, akik elfordultak a Kozma Szilárdtól, amiatt fordultak el, mert hiteltelenné vált, amikor
felbomlott a 6 gyerekes család, s jött a jelentősen fiatalabb baby-sitter, mint élettárs.

18. Kozma Szilárd contra Gerle Éva férje, (akinek a vérrák betegségét felhasználták a Gerle harcban).

(Ez az ügy a bíróságra benyújtott beadványok után követhetetlenné vált.
Az Internetre feltett mocskolódások a mai napig megtalálhatók.)

19. Kozma Szilárd contra Erőss Zsolt hegymászó, (aki a hegyen kábult s elragadtatta magát).

20. Kozma Szilárd contra Történész (A történész szimpatizánsai rátámadtak a Kozma Szilárdra.)

21. Kozma Szilárd contra Közéleti személyiség (KSZ a közéleti méltóságot hol dícséri, hol szapulja.)

22. Kozma Szilárd contra volt Osztálytársai, (akiket "diszkreditált" a Kozma Szilárd egy közzé tett fotóval).

(Volt osztálytársak megszégyenítése, holott Kozma Szilárd nem tűnik fiatalabbnak a képen.)

23. Kozma Szilárd contra Gyermeke osztálytársának a szülei: késsel fenyegetés. :o :o :o :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

24. Kozma Szilárd contra Joó Violetta (Párkapcsolati feszültségek közzé tétele: "mostoházás".) :lol: :lol: :lol:

25. Kozma Szilárd contra Osho, (akinek a sok Nyilas bolygójával le lehetett írni a kiterjedt szellemiségét).

26. Kozma Szilárd contra saját Édesanyja, (akit a hangfelvételen "kurva öregasszonynak" nevezett KSZ).

27. Kozma Szilárd contra Nyilvántartott asztrológusok, (akiket becsmérelt reputációt sértve a Kozma Szilárd).

28. Kozma Szilárd contra Karatés fiúcska, aki falazott Medárdának a szökésben.

29. Kozma Szilárd contra saját Édesanyjának az élettársa (KSZ bemászott édesanyja "hálószobájába".)

30. Kozma Szilárd contra Csalládállítás módszertana, (amelyről hamis információkat közvetített). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

.... stb., ...

A valóság: A "kerge tyúknak" nevezett, megszégyenített Eszter küldött jelentős pénzösszeget a

Kozma gyerekeknek, amikor azok éheztek (!). Most meg azon megy a cirkusz, hogy a

CSELEKVŐKÉPES Medárda milyen táplálékot vehet magához: ez egy méltatlan emberi játszma!

... kozmáék, mint bántalmazók, szőrszálhasogatók (!), akik kizárólag a saját egójukra érzékenyek.

Medárda cselekvőképes nagykorú: a nagyi nem beetette, ahogyan a Kozma Szilárd hamisan

interpretálta, hanem a VÉNUSZ analógiáit az édesség-evéssel kompenzálták, mint:

- a szeretet hiánya

- a biztonság hiánya, ... stb."

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 20:17 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

A harmadik levél szövegének a tartalmában és a folyamatos verbális agresszión, valamint az elképesztőn irracionális, sőt: a hülyeségében is bestiális rágalmakat tartalmazó kifejezéseiben, már egyáltalán nem kell keresgélni és bizonygatni az tribute@gmail.com címről írogató, ismeretlen tettesnek egymásra halmozott bűncselekményeit, mivel azok már az első mondataiban jelen vannak. Az előbbi (2) levélben megírt, és csak az állítólag ismeretlen rágalmazómnak a fejében létező "tetteimnek" és bizonyára a nyomatékosítás érdekében tett ismétléseit, nem gyakorlom, hanem az a személy, akiről most már azt is lehet feltételezni, hogy esetleg a Galambos Eszter nevű volt horoszkóp-rendelőmnek az ikertestvére: Galambos Adrienn:

"Kozma Szilárd!

Összefoglalom a 3-as kártya: "Császárnő" előadásáról a véleményem.

Ezt tegye közzé: Eszelős, aljas, hazug, beteg-elme, DEMENS vénember: Kozma Szilárd! :lol: :lol: :lol:

A Joó Violetta mocskolódásait, s túl-reagálásait (!) miért nem tett közzé vénember?!

A Joónál van még nyeresége: Kozma Szilárd vénember,- szex. :o :o :o :D

Császárnő=VÉNUSZ, s NEM Szűz (!),- a 14-es kártya a MÉRTÉKLETESSÉG=Szűz. :shock:

1. A királyt Herodes-nek hívták: demens vénség. (Ki a vénség? Heródes, vagy én?)

2. Kozma Szilárd: Másít, hamisít ezen a felvételen rólam, s valószínűleg a többiekről is:

SZÉGYENBEN fogja lehajtani a fejét maga eszelős Kozma Szilárd, aki közönséges csaló.

Könnyen alázhat a Kozma demens vénség, mert én a nyilvánosságot nem használom fel.

Hol is van a nyugta?,- ..... jól belekeveredett hazugságaiba adócsaló Kozma Szilárd! :roll:

3. A Macska=a "Hold" szimbóluma. :o Nem macska-menhelyt írtam aljas hazudozó: Kozma Szilárd.

Maga a Macskát="Holdat" kidobta az utcára, és nem "jó emberekhez" vitte!

HAZUG Kozma Szilárd: a testbeszéde leleplezte. :oops:

Kozma Szilárd a valóság-meghamisító: Állatkínzó. :mrgreen:

Kozma a gyerekét büntette meg agresszív habitusában, aminek a Macska lett az áldozata.

S a gyereke emlékezni fog arra, ahogyan maga megfenyítette.

4. Nem a húsevés volt itt a lényeg valóság-meghamisító, s elferdítő, eszelős Kozma Szilárd,

hanem ahogyan maga Medárda nevű lányával bánik, s a bánásmód gyökérokainak :?: elhazudása.

Segítség pénzért?! Eszter azt mondta, hogy maga nem ért az asztrológiához.

Tisztelt ügyészség, elérkeztünk a lényeghez: Ez a hölgy két, vagy három évvel azután, hogy az Eszter nevű iker testvérének elkészítettem a teljes spirituális horoszkópját, ő is igényelt egy ilyet a maga számára, de mivel a horoszkóprendelő levelében aljas vádakat fogalmazott meg az ikertestvérével szemben, én elutasítottam a horoszkópkészítést, mivel nem akartam abba a helyzetbe kerülni, hogy Adrienn az Eszter nevű testvérével szembeni folytonos háborújában felhasználjon. Magyarul nem akartam ennek, az formális logika alapján is, nehezen értelmezhető, zavaros erkölcsi viselkedésű Galambos Adriennek a lekötelezettje lenni az által, hogy ki fizeti nekem a horoszkóp elkészítésének az árát, és nem csak azért, mert a szakmai etikám tiltja azt, hogy ilyen testvér-kinyírási és lealázási akciókban részt vegyek, illetve hagyjam magam bele keverni, hanem azért is, mert már akkor megsejtettem, hogy ez az "ismeretlen tettes", ilyen hajmeresztő aljasságokra is képes. Ti. , azt állítani, hogy nem értek a szakmámhoz és tehát érdemtelenül vettem (volna...) el a pénzt a munkámért.

5. Kozma Szilárd maga a demencia jeleit kezdte el mutatni, ha nem vigyáz hamarosan

közveszélyes őrjöngő-dühöngővé válik: vénember Kozma Szilárd.
:o :o :lol: :lol: :twisted:

6. A testvérem többünkre a maga s népes családja eltartására akart rákényszeríteni.

A testvérem a felsőbbrendűségét éreztette magával a pénzküldéssel: erre maga ráharapott. :?: :!: :roll: :mrgreen:

A többi aljaskodása, valóság elferdítése nem érint meg: "testvér-kifosztás", emiatt Kozma Szilárd

találkozhatunk a bíróságon: eszelős, anyagiakat teremteni képtelen, NŐKET, NŐK SZÜLEIT

KIHASZNÁLÓ vénember: Kozma Szilárd!
Eszter szerint maga kicsalta tőle a pénzt,

És ez, az ismeretlen tettesnek a rágalom- és mocskolás halmazának a legaljasabb - bestiális! - része:

Galambos Eszter ugyanis - Amennyiben róla van szó G. Eszterként emlegetve az ismeretlen tettes által! - éppen amiatt kellett könyörögnie, nem csak az első alkalommal, hanem mind a négy alkalommal, nekem, hogy fogadjam már el a gyermekeim számára küldendő ajándék-pénzt, mert akkor már ismertem az ikertestvére gonosznak is mondható, elképesztően egoista és irigy erkölcsi normáit, és most beigazoltan, joggal féltem attól, hogy cirkuszt fog rendezni, de az igazság az, hogy arra, hogy ezt a ezt a bestiális aljasságot fogja elkövetni, hogy az Eszter szájába adja azt, hogy én attól kicsikartam, sőt: kicsaltam(!), a három, vagy talán négy alkalommal elküldött 10 ezer forint ajándékot, amit ismétlem: Eszter nem nekem, hanem a gyermekeknek szánt, és tényleg mindig valamilyen játékot, vagy a művészeti iskolában használandó didaktikai eszközt vásároltunk azokból, szóval, azt, hogy ettől ez az ismeretlen tettes ennyire begörcsöl a féltékenységtől és az irigységtől, hát soha eszembe sem jutott volna! Én ilyet alacsonyrendű érzelmek ábrázolását csak filmeken, ha láttam, illetve talán valamelyik Charles Dickens regényben ha olvashattam és azt képzeltem, hogy írói - művészi túlzás! .

És ez mind semmi, mert most jön a még annál is nagyobb rágalom, amelyben ez a megveszekedett, állítólagos ismeretlen nem átállja a szennyes fantáziájával bemocskolni még a feleségem szüleit sem:

"...s jelenleg

a Németországban dolgozó Joó Violetta szüleinek támagatásaiból élnek.

A maga gyerekei éheztek, s maga Esztertől követelte a pénzt.

Csaló Kozma Szilárd,

ezt úgy interpretálni, hogy úszó-felszerelést vett a gyerekeinek GÁTLÁSTALAN aljasságát

leplezi le:

Teljes búvározó felszerelést, annyi pénzből, nem is lehetett venni, de két olyan búvár szemüveget, amelynek a segítségével figyelgethették a tóban levő növényeket, igen!

anyagiakat teremteni képtelen, nőkből élő Kozma Szilárd. - Ezt vajon hogy értette? :?:

Én a Mérleg-Kos tengelyén vagyok,

- Ez érdekes...Én eddig azt tudtam, hogy Budapesten van. Jó, hogy nem adtam meg ezt a helynevet tartózkodási helyiségként. Tehát, kérem szépen szólni a rendőrségen, hogy a tettesünket a Mérleg - Kos tengelyen szíveskedjenek keresni....

legyen ez az újabb gazemberkedésének a tárgya ...... ;-)

Viola: a 12-es házas Napjával nem mehetne ki a külvilágba, amit maga ráerőltett, s a

az asztrológus: négy 12-es házas bolygóval rendelkezik: a maga interpretálásában vénember:

tébolyodásra, elme-kórságra hajlamos az asztrológus aki félre-elemzett (!), s a Joó Violetta is.

- Tisztelt Ügyészség, amennyiben a fenti mondatban nem találják a logikát, ne keseredjenek el, mert azt mi, asztrológusok sem találjuk. De, amennyiben megtalálják a szerzőt és meg kérdeznék tőle, kérem, legyenek szívesek azt velünk is közölni. Előre is köszönöm.

Ha használják az externáliákat: adjon/adjanak számlát, fizessen/fizessenek/fizessék meg az adót:

- Amennyiben önök alapos munkát akarnak végezni és kérik az adóbefizetésemről a pénzügyőrségnél előállított nyugtát, annak a másolatát szívesen elküldöm 1997-ig visszamenően. De ez alapján akkor kérem, az Ismeretlen Galambos Adrienn előállítását és börtönbe záratását hamis vád és rágalom miatt.

"Kozma Szilárd, Joó Violetta.

Az asztrológus olyan hibákat vétett, hogy nem elemezhetne embereket.

Alant íródott levelemre hivatkozással a felsorolást folytatom:

31. Kozma Szilárd contra Adrienn

32. Kozma Szilárd contra Házmesternő, pecsényét sütögető szomszédok

Nincsen mérőóra a lakásban: Kozma Szilárd fenyegette, s rágalmazta a házmesternőt.

33. Kozma Szilárd contra metál zenét hallgató szomszéd fiúcska

Kozma Szilárd berúgta a szomszéd fiúcska ajtaját.

34. Kozma Szilárd contra Avatara?

35. Kozma Szilárd contra "Józsi" bácsi blog-író. Józsi a Kozmát letiltotta.

36. Kozma Szilárd contra szentendrei "Dimenzió-váltók", ahol Kozma és a

"Dimenzió-váltók" csoportvezetője között "faszozásra" került sor.

---------------------------------------------------

Joó Violetta,- én a maga ön-lejáratós őrjöngéseire nem válaszolok.

Kozma által az utcára hajított macskát nagyon sajnálom: az állat felelősség.
Ezt maga a hazug mocskolódásával sem fogja tudni kimagyarázni.

Összegyűjtöttem, amiről érdemes lenne maguknak nyilatkoznia.
Vajon miért mondta azt Kozma Szilárd, hogy:

"Ebbe a vibrációs szintbe, amibe vagyok az ilyen korrupt embereknek
már nincs mit keresniük."

Hangfelvételek összegzése,- hol van itt a fejlődés, s hol vannak az egyetemes törvények?

1. Kozma Szilárd a tavaknál összeveszett az egyik telektulajdonossal.

Ezek veréssel fenyegették egymást, s alpári módon üzengettek egymásnak.
.... a torokelvágás is szóbakerült.

Kozma Szilárd contra Telektulajdonos

2. Kozma Szilárd contra Iskola Igazgató

3. Kozma Szilárd contra Pedagógusok

4. Kozma Szilárd contra Szülői értekezleten részvevő szülők s pedagógusok.

(Az értekezleten Joó Violetta szerint kiabált a Kozma Szilárd, aki a kiabálását letagadta.)

5. Kozma Szilárd contra P. Attila

6. Kozma Szilárd contra B. Attila

7. Kozma Szilárd contra S. Zoltán

8. Kozma Szilárd contra Eszter

9. Kozma Szilárd contra volt tanítványa. (Tanítványát Kozma Szilárd kitiltotta.)

10. Kozma Szilárd contra Medárda, (akit Kozma Szilárd lekurvázott a hangfelvételen).

11. Kozma Szilárd contra Sz. Tamás, s Tamás Édesanyja.

12. Kozma Szilárd contra Emőke

13. Kozma Szilárd contra Emőke felmenői: dédnagymamáig, s a részeges élettársig. :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock:

14. Kozma Szilárd contra Első feleség, s annak Édesapja.

15. Kozma Szilárd contra Két fel nem vállalt gyermeke,- (képességek, készségek :?: :?: :?: :?: :?: ).

16. Kozma Szilárd contra Tűzoltó (Kozma Szilárd "gecizte" a tűzoltót: írásban a honlapján :shock: :shock: :o :o :o :o .)

17. Kozma Szilárd contra Gerle Éva, s Gerle Éva szimpatizánsai, barátnői.

Itt jegyzem meg, hogy súlyos etika vétséget követett el Kozma Szilárd, aki
felhasználta Gerle Éva asztrológiai képletét engedély nélkül s az abból kiolvasott
állítólagos szexuális aberráltságokat közzé tette Gerle Éváról.

Ez az ügy azért nevetséges, mert kiderítették, hogy a Gerle Évát bántalmazta a volt
élettársa s a Gerle Éva BEHÍVTA tudattalanul a Kozma Szilárdot, hogy egy idegenen
verje le az élettársa által átélt gonoszkodásokat.

Pár levélváltással a helyzetet fel lehetett volna oldani.
Ezek közel egy évig gyalázták egymást: nyilvánosan.

Csak azt lehet kihívni harcra, aki GYENGE.

Valójában, akik elfordultak a Kozma Szilárdtól, amiatt fordultak el, mert hiteltelenné vált, amikor
felbomlott a 6 gyerekes család, s jött a jelentősen fiatalabb baby-sitter, mint élettárs.

18. Kozma Szilárd contra Gerle Éva férje, (akinek a vérrák betegségét felhasználták a Gerle harcban).

(Ez az ügy a bíróságra benyújtott beadványok után követhetetlenné vált.
Az Internetre feltett mocskolódások a mai napig megtalálhatók.)

19. Kozma Szilárd contra Erőss Zsolt hegymászó, (aki a hegyen kábult s elragadtatta magát).

20. Kozma Szilárd contra Történész (A történész szimpatizánsai rátámadtak a Kozma Szilárdra.)

21. Kozma Szilárd contra Közéleti személyiség (KSZ a közéleti méltóságot hol dícséri, hol szapulja.)

22. Kozma Szilárd contra volt Osztálytársai, (akiket "diszkreditált" a Kozma Szilárd egy közzé tett fotóval).

(Volt osztálytársak megszégyenítése, holott Kozma Szilárd nem tűnik fiatalabbnak a képen.)

23. Kozma Szilárd contra Gyermeke osztálytársának a szülei: késsel fenyegetés.

24. Kozma Szilárd contra Joó Violetta (Párkapcsolati feszültségek közzé tétele: "mostoházás".)

25. Kozma Szilárd contra Osho, (akinek a sok Nyilas bolygójával le lehetett írni a kiterjedt szellemiségét).

26. Kozma Szilárd contra saját Édesanyja, (akit a hangfelvételen "kurva öregasszonynak" nevezett KSZ).

27. Kozma Szilárd contra Nyilvántartott asztrológusok, (akiket becsmérelt reputációt sértve a Kozma Szilárd).

28. Kozma Szilárd contra Karatés fiúcska, aki falazott Medárdának a szökésben.

29. Kozma Szilárd contra saját Édesanyjának az élettársa (KSZ bemászott édesanyja "hálószobájába".)

30. Kozma Szilárd contra Csalládállítás módszertana, (amelyről hamis információkat közvetített).

.... stb., ...

A valóság: A "kerge tyúknak" nevezett, megszégyenített Eszter küldött jelentős pénzösszeget a

Kozma gyerekeknek, amikor azok éheztek (!). Most meg azon megy a cirkusz, hogy a

CSELEKVŐKÉPES Medárda milyen táplálékot vehet magához: ez egy méltatlan emberi játszma!

... kozmáék, mint bántalmazók, szőrszálhasogatók (!), akik kizárólag a saját egójukra érzékenyek.

Medárda cselekvőképes nagykorú: a nagyi nem beetette, ahogyan a Kozma Szilárd hamisan

interpretálta, hanem a VÉNUSZ analógiáit az édesség-evéssel kompenzálták, mint:

- a szeretet hiánya

- a biztonság hiánya, ... stb."

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 20:25 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Negyedik levél. No Coment:

"

2017.07.30. 14:26 keltezéssel, bute tri írta:
>
> 37. Kozma Szilárd contra csíkszeredai Polgármester
>
> A polgármester bíróságon kártérítést követelhetne, mivel Kozma Szilárd
>
> nyilvánosan korrupció vádjával illette.

- Polgármesterünket a Bukaresti Nemzeti Korrupció Ellenes Igazgatóság vádolta be, és vitette el fekete maszkos kommandósok őrfelek között, nem én! De ez már csak a vége volt a játszmának... A negyed-várost be perelhetné ha Adrien sugallataira hallghatna, de egyelőre még a számvevő székkel perel, mert az is vizsgálatot folytatott ellene majd a bíróságon feljelentette.

A polgármester úrhoz el kell juttattni
>
> a hangfelvételt, amin a Kozma Szilárd rágalmazza a polgármestert a világ előtt.

- Feltétlenül! :lol:
>
> 38. Kozma Szilárd contra Müller Péter
>
> Müller Pétert ráncos vénembernek nevezte a Kozma, sőt gyalázta is a Müllert.
>
> 39. Kozma Szilárd contra Kozma által megvilágosodottnak nevezett politikusok,
>
> akiket Kozma más hangfelvételeken: "banditáz".
>
> Alpári Kozma Szilárd, aki használta a "bassza meg" kifejezést is: Hazudik!
>
> Medárda leányának én nem írtam. Ellenben az Eszter zaklatta a környezetét:
>
> közöttük nyugdíjas asszonyt is, hogy a maga éhező gyerekeinek adományt
>
> gyűjtsön. V. Kata nevű nyugdíjas asszony visszakérte (!) a pénzt Esztertől,
>
> amikor rádöbbent, hogy milyen aljas játszmát folytat adóelkerülő Kozma Szilárd.
>
> Maguk Emőkét szidták, közben Tamás szakértelmét hasonlóan ki akarták használni.
>
> Maguk tisztességet várnak el, miközben gyomorforgató aljasságokat engednek meg
>
> maguknak: Kozma Szilárd. A Császárnő hangfelvételen maga hazudik: számos alkalommal.
>
>
> 2017. július 29. 22:16 bute tri írta, <1111.tribute@gmail.com>:
>
>
>
>
>
> Kozma Szilárd, Joó Violetta.
>
> az asztrológus olyan hibákat vétett, hogy nem elemezhetne embereket.
>
> Alant íródott levelemre hivatkozással a felsorolást folytatom:
>
> 31. Kozma Szilárd contra Adrienn - Na, persze..., vagyis: az ismeretlen tettes ellen! :)
>
> 32. Kozma Szilárd contra Házmesternő, pecsényét sütögető szomszédok
>
> Nincsen mérőóra a lakásban:

Nincs bezony! Legalább is villanyóra. Mivel, hogy az kint a lépcsőházban van. Vízóra viszont, na az már van a lakásban.

Kozma Szilárd fenyegette, s rágalmazta a házmesternőt. - Na, ez egy újabb sötét rágalom! A házmesternő meg ígérte, hogy tanúskodni fog Adrienn ellen!
>
> 33. Kozma Szilárd contra metál zenét hallgató szomszéd fiúcska
>
> Kozma Szilárd berúgta a szomszéd fiúcska ajtaját.

- Ez teljesen hülye! Nincs a szomszédban semmiféle fiúcska, és én soha senkinek az ajtaját nem rúgtam be! - Újabb gyalázatos rágalmazás! - Ebben meg a közvetlen szomszédaim fognak tanúskodni, akikkel mind jó, sőt: baráti viszonyban vagyok!
>
> 34. Kozma Szilárd contra Avatara?
>
> 35. Kozma Szilárd contra "Józsi" bácsi blog-író. Józsi a Kozmát letiltotta.

- Ezt megint honnan veszi?
>
> 36. Kozma Szilárd contra szentendrei "Dimenzió-váltók", ahol Kozma és a
>
> "Dimenzió-váltók" csoportvezetője között "faszozásra" került sor.
>
> ---------------------------------------------------"

Ha logikám nem csal, akkor Tarnócy Vilmosra gondolt az ismeretlen tettesünk, akivel ugyan megszakítottam a baráti viszonyt, miután nem fizette ki az általam elkészített és neki elküldött horoszkópját, de "faszozásra" :o azért nem került sor. Nekem egyébként sem szava-járásom ez a kifejezés, és ahogy Vilmost és az édesapját ismerem, egészen biztos vagyok abban, hogy ő sem használta velem kapcsolatban az Adrienn által, velem kapcsolatosan - több alkalommal is - előszeretettel használt kifejezést.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 20:48 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

:o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :

Tisztelt ügyészség!

Ez már nem is az annyira ismeretlen tettes, hanem ez a Hamvas Béla Karnevál c. regényéből jól ismert Augusta Kornélia:

"... demens, elmebeteg Kozma Szilárd, aki a macsát kidobta az utcára.

Állatvédelmi törvények vannak, de a Kozma Szilárd mindent megengedhet magának.

42. Kozma Szilárd contra gyereke által gondozott Macska. :o :o :o :o :D :D :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amikor a Kozma Szilárd dűhös

lett a gyerekére, akkor a Macska utcára hajításával büntette meg a gyerekét.

Aki veréssel, kegyetlenkedéssel nevel az hazudni tanítja a gyerekeit: Kozma Szilárd.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 20:53 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

A hatodik:

Demens Kozma Szilárd, Gonda Gézat maga gecizte nyilvános fórumán.

- Gonda Géza az elmúlt hetekben kijelentette Kozma Szilárdról e-mail-ben:

1. Szili csak erőszakos, de nem erős ellenfél.
2. Szilike nagyon gyenge vitapartner élőben.
3. Szili mindent kimagyaráz, alacsony IQ kell ahhoz, hogy ez valaki készpénznek vegye.
4. Gonda Géza sajnálta Szente Tamást, hogy bekötődik egy életre Szili zavaros családjába.
5. Szili érzéketlen, kegyetlen, s mellébeszél!
6. Szili, ha bajban érzi magát megszelídül.
7. Szilit önteltség jellemzi metafizikában.
8. Szilinek a 9-es házas Hold okozza a legtöbb gondját, ..... és így tovább.
9. Kozma Szilárd valójában a szilike: Gonda Géza szerint, aki nyalizik az ellenségeinek.

Kozma Szilárd megjelent Gerle Éva könyve a könyvesboltokban. Gratulálunk!

Gonda Géza magát Kozma Szilárd közel 50 pejoratív jelzővel :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;) ;) minősítette az elmúlt hetekben.

Maga Kozma Szilike fröcsögve gecizte a Gonda Gézat.

- Senkit soha nem geciztem! Ez aljas, sőt bestiális rágalom! :evil: :evil: :evil: :evil:

Demens Kozma Szilárd utoljára írom le, ha nem tér észhez feljelentem:

Én magánlevélben feltettem magának a Neptunuszról egy egyszerű kérdést.

Maga ekkor jelentős ideje acsarkodott Gerle Évával, s a Gonda Gézaral.

Egy ártatlan kérdésemre nekem rohant aljas Kozma Szilárd, hogy én vagyok

Gerle Éva, majd azzal rágalmazott meg, hogy én vagyok a tűzkarmás Gonda Géza.

Annyira félt ettől a két embertől, hogy mint a sarokba szorított patkány kitámadott.

Emiatt le kellett törölnöm az e-mail címem.

Amikor a Gonda Géza e-mail címére rátaláltam bocsánatot kértem tőle.

A fent felsorolt minősítéseket szilikéről a Gonda Géza írta, akit én kirúgtam,

- Tudtommal Gonda Géza, csak a te fejedben létezik, akkor meg hogy rúgtad ki? :?: :?:

mivel észrevételeztem, hogy nem volt gyerekszobája: neveletlen, tiszteletlen,

ekkor mint valami besugó elkezdett írogatni magának.

Kozma Szilike maga helyett kértem bocsánatot a Gonda Gézatól.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 20:59 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

A hetedik:
(Mondom, hogy ez már Hamvas Karneváljának az Augusta Kornéliája!)

Kozma Szilárd a Gonda Géza magát: "Sziluzta", s "Szilikének" becézgette,

s az alant felsorolt kijelentéseket tette magára.

Magát Kozma a jóbarát Gonda Géza mindennek elmondta a maga háta mögött,

sőt kijelentette, hogy maga betegesen féltékeny volt a Braziliai élményeire.

Gonda Géza sérelmezte, hogy maga a Gonda Gézat kábítószer fogyasztása

miatt elmarasztalta.

Többször a Gonda Géza kijelentette, hogy maga a Gerle Évának is hízelgett.

Ennek a Gonda Gézanak a gerince meghasadt, s az elméje is.

Az egymás között folytatott nyilvános "gecizéseiktől" elhatárólódom.

Tisztelt ügyészség! Remélem, ezt az elhatárolódást önök is komolyan veszik!

A maga által dicsérgetett Gonda Géza, aki halottakat akar kísérteni kijelentette

magára, s rám is, hogy mi ketten szánalmas nyugdíjasok vagyunk, s az előnyugdíjazott

őrjöngő Gonda Géza magát az életkora alapján negatívan diszkriminálta.

- Gonda Géza az elmúlt hetekben kijelentette Kozma Szilárdról e-mail-ben:

1. Szili csak erőszakos, de nem erős ellenfél.
2. Szilike nagyon gyenge vitapartner élőben.
3. Szili mindent kimagyaráz,- alacsony IQ kell ahhoz, hogy ezt valaki készpénznek vegye.
4. Gonda Géza sajnálta Szente Tamást, hogy bekötődik egy életre Szili zavaros családjába.
5. Szili érzéketlen, kegyetlen, s mellébeszél!
6. Szili, ha bajban érzi magát megszelídül.
7. Szilit önteltség jellemzi metafizikában.
8. Szilinek a 9-es házas Hold okozza a legtöbb gondját, ..... és így tovább.
9. Kozma Szilárd valójában a szilike: Gonda Géza szerint, aki nyalizik az ellenségeinek.

.... és így tovább, .........

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 21:35 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Számtalan zaklatás, amelyben az ismeretlen tettes, most már tényleg égbe kiáltót hazudik, illetve megkísérel rám kenni egy az iker testvére ellen általa elkövetett újabb aljasságot:

HHa maguk zaklatni mernek minket, akkor bíróságra megyünk.

1. Bemutatjuk a Gonda Géza gyalázkodásait, továbbá a Kozma Szilárd internetes

zaklatásait: több Youtube felvétel.

2. Bemutatjuk az áldott életező Joó Violetta édesanya, s feleség elmebetegező leveleit.

3. Azokat a felvételeket is bemutatjuk a bíróságnak, ahol Kozma Szilárd

egy ártatlan macskán állt bosszút, mert a gyereke a paplan alatt hard-pornót

nézegetett, s magas lett az Internet számla. Közben testvéremtől fogadott el pénzt!

4. A Gonda Géza elmondta, hogy Kozma Szilárd túlárazta a tanfolyamát,

így nem tudott beiratkozni a tanfolyamra. Gonda Géza közölte, hogy felháborító,

hogy Kozma Szilárd hatalmas pénzekért nyújt segítséget.

5. Kozma Szilárd a testvérem e-mail címét kiadta, s így a Gerle Éva megkereste,

hogy tegyen Kozma Szilárd ellen tanúvallomást, azaz testvérem zaklatásnak volt kitéve

Kozma Szilárd felelőtlensége miatt Gerle Éva által.

Amennyiben róla van szó, Galambos Eszternek az E-mail címét én nem ismerhetem, mivel azt követően, hogy három évvel ezelőtt elküldte az utolsó ajándék-pénzt, arra kért, hogy törüljem le azt, mivel retteg attól, hogy az Adrienn nevű tetvére, aki tűzokádó inkvizítorként kutat utána, azon keresztül megtalálhatja, és én Eszternek a kérését nyomban teljesítettem is. Most meg bánom, mert nem tudom tőle megkérdezni, hogy abból a sok hazugságból, amit az ismeretlen tettes nevű testvére az ő szájába ad, mennyi származik tőle?
Annyi szent, hogy nem is ezt bánom ma mélységesen, hanem azzal együtt, hogy elfogadtam a vonatkozó könyörgései miatt azt, hogy pénzt küldhessen a gyermekeknek, elfogadtam azt is, hogy ezzel titkolózzak, mert ő emiatt ugyanakkor nagyon fél a testvérének a haragos agressziójától, kegyetlenül kíméletlen zaklatásaitól, vagyis, azoktól a gyötrelmektől tehát, amelyeknek alávetné öt a testvére, ha megtudná, hogy ide nekünk egyáltalán pénzt merészelt küldeni - A SAJÁT PÉNZÉT, tehát ami nem közös pénz volt, mert azt Adrienn az utolsó fillérig elköltötte! - AMIHEZ ADRIENNEK SEMMI, DE SEMMI KÖZE NEM VOLT? NEM LEHETETT! Tetszik érteni kedves ügyész hölgyek és urak? Galambos Eszter rettegve - titkolózott amiatt, mert félt, hogy amennyiben az ikertestvére megtudja, hogy egy 4 gyermekes erdélyi családnak a gyermekei számára ajándék-pénzt küld a sajátjából, az éppen akkora patáliát csap, mint amekkora nagy banzájt rendezett, még engem is, egy ismeretlent gátlástalanul lemocskolva és többszörösen le vénemberezve, akárcsak Gerle Éva annak idején és azon is túl tevőn: le "demensezve! Ha ezt akarta elérni tehát az ismeretlen Adrienn, hogy ezerszeresen megbánjam azt, hogy pénzt fogadtam el a testvérétől, akkor kérem szépen megnyugtatnom, mert elérte a célját: ezerszeresen megbántam. De még annál is jobban megbántam azt, amit aztán egy magam fajta "Bolond" semmiképpen nem szabadott volna megtegyen: Megsajnáltam Esztert és elfogadtam a titkolózásra való felkérését, tehát azt, hogy mindenben járjak el úgy, ahogy azt ő kéri (tehát, hogy erről sehol ne írjak és beszéljek, sőt, hogy még a leveleit is törüljem le) mivel ő semmiképpen nem akarja azt, hogy a nővére megtudhassa azt, hogy nekünk ő pénzt küldött. - És ott ebben a titkolózási igénynek a kielégítésében óriásit tévedtem, semmiképpen nem szabadott volna tehát pénzt elfogadnom tőle, akármennyire is könyörgött azért, amennyiben azt ennyire el kellett titkolnom. Holott, nagyon is jól tudtam és mindenhol ez szoktam idézni, hogy: "Ahol a titok, ott a piszok". Így kellett nekem, az Eszter érzelgősségétől meghatódó, óvatlan hülye! Hogyha tehát lehet szakmai kifogást emelni ellenem, hát ez az! De most már egy életre megtanítottak a GALAMBOS NŐVÉREK, HOGY SOHA SEMMIFÉLE TITOKKAL ÉS TITKOLÓZÁSSAL JÁRÓ ügybe ne menjek bele!
Mert hát tessék:

"6. Bemutatjuk, hogy Kozma Szilárd pénzt fogadott el egy kisjövedelmű nőtől, s követelte

a pénzt, amikor időben nem kapta meg testvérem adományát.

7. Bemutatjuk, hogy Kozma Szilárd több, mint százezer forintot csalt ki a testvéremtől,

majd Kozma Szilárd S. Zoltánt zaklatta, aki testvéremet figyelmeztette, hogy mondjon ellent

Kozma Szilárd kihasználásának.

stb., stb., stb....

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 21:39 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

És ez volt az utolsó:

2017.11.21. 20:51 keltezéssel, bute tri írta:

10. Azt is bemutatjuk, hogy az elmebetegező Joó Violetta, s Kozma

a leánygyerekei büdös bugyogóiról is beszámolt a Youtube felvételeken,

s eközben feketélett a mocsoktól az elmebetegező Joó Violetta konyharuhája.

Joó Violetta, aki Benkő Kozma Emőkét szidalmazza egy koszos, rendetlen nőszemély.

11. Azt is bemutatjuk, hogy testvéremet felszólította hangfelvételen a Kozma Szilárd,

hogy keressen pénzt, s azt adja másoknak, vagyis az ingyenélő, selyemfiú Kozma Szilunak.

12. Azt is bemutatjuk, hogy egy életellenes bűnözőt, aki drogfogyasztó szabadított

ránk a Kozma, akinek jóbarátként pitizik az eszelős vénember: aki gonda Géza

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2017.11.24. 23:37 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Tisztelt ügyészség!

Még szerencse. hogy ma elhalasztottam az engem a nyár óta, engem nem tudom, hogy miért (Egy vegetáriánus táplálkozása elleni kirohanásából indult az egész.) majdnem folyamatosan zaklató és megalázó -sértegető - bántalmazó "ismeretlen tettes" elleni jelen feljelentésemet postára tenni. Nem másért, de ma is érkezett egy újabb rágalom- és bántalmazási halmot tartalmazó, levél a tribute@gmail.com imélről, olyan, az IT által "kinyilatkoztatott" eget verő, fantazmagórikus rágalmakkal, hogy az embernek a haja égnek áll, a fikciós alapú sok marhaságtól, de most, spéci, még inkább a rengeteg "kurvázástól", amit a szájamba ad ez a bestiális személy, amivel én, ő szerinte a drága Medárda lányomat illettem állítólag. Nagyon kérem, hogy indítsanak azonnal eljárást ellene, mert ha nem, én nem tudok már ettől kezdve jótállni magamért! Nem elég, hogy ez az állítólag ismeretlen személy rágalmaz és mocskol és hazudik, és mindent össze vissza hord az idő-sorrendiséget folyamatosan össze keverve és így az okokat téve meg folyamatosan okozatnak és így tovább, de amit a korábbi levelei kapcsán nem említettem: egy általa Gonda Gézának elnevezett fiktív személy nevében írogatva is próbáltál kikészíteni, a legfurfangosabb és aljasabb hazugságokat írogatva, azt hazudván, hogy "mi" írtuk a másikról az a sok becsmérlő aljasságot, amit tulajdonképpen te eszeltél ki:

Gonda Géza"szélkakasnak" minősített Kozma Szilárdot.

Az eszelős Gonda Géza sérelmezte, hogy a Kozma Szilárd

születési képletét nem volt képes bepontosítani.

Kozma Szilárd, ezúton közlöm, hogy több levelére nem reflektálok.

1. Maguk nyilvánosan zaklatták családomat az Interneten, így felszólítom:

ha nem fejezik be nyilvános rágalmaikat: keresetet nyújtunk be az illetékes bíróságnak,

s idéztetjük Takács Tibort.

2. Takács Tibort mi nem hallottuk a Youtube-on gyalázkodni, ellenben Joó Violetta

műveletlen, nagyképű nőszemély becsmérelte a Youtube-on megjelent asztrológusok

előadásait. Ezt a Joó Violettát szólították gonosz mostohának a Kozma gyerekek.

3. Takács Tibort mi nem hallottuk a Youtube-on közvetlen családtagjait gyalázni,

ellenben magát: igen (!), s a G. Géza által "szürke szamárnak" nevezett Joó Violettát is.

4. Takács Tibor nem járatta le magát, ellenben maga Youbute felvételen saját leányát:

Kozma Medárdát lekurvázta. Kozma Medárdát Kozma Szilárd több Youtube felvételen

lekurvázta (!),- sőt Kozma Medárdát a Kozma Szilárd kitagadta nyilvánosan:

holdkórósnak nevezte nyilvánosan a leányát.

Kozma a testvérem Kozma gyerekeknek küldött százezer forintját is elhazudta, s úgy

fogadta el testvéremtől a pénzt, hogy Kozma Szilárd a részére felajánlott mérnöki állást

nem fogadta el. Maguk nem értenek az asztrológiához, mert akkor nem minősítenék azt,

hogy ki miből él: valahol a kiszolgáltatottságot meg kell élni, s a sors a legkönnyebb

megélési formát kínálja fel.

Na, ez egy nagyon érdekes sorsfilozófia! Sem Kantnál, sem Hégelnél, sem Spinozánál, vagy Heidegernél nem olvastam. de ben Sartre-nél, vagy Guenonnál sem. És Hamvasnál sem, de még az Elta-ban sem tanították, ahol én az asztrológiai ismereteimre és ezek között a karmának a Sárkányfarok és a Lilith szerinti értelmezési lehetőségeire szert tettem. (-Aminek a létezését Szakács Tibor, az ismeretlen tettesünk szerint, állítólag letagad?)
"...a sors a legkönnyebb megélési formát kínálja fel." Lehet tehát, hogy az Eszter testvére úgy véli, hogy az ő számára a legkönnyebb megélhetési formát kínálta fel a sors, mert ilyen kullancs-személyeket halomra termel mostanában az ipari és gazdasági forradalom. Ezt viszont nem lehet általánosítani és ettől még nem menekül meg az emberiség az általa előidézett ökológiai katasztrófától, amire az IT által védelembe vett élősdi munkakerülők szeretnek hivatkozni.

"- Kozma Szilárd egy barátnőjére hivatkozott a Youtube-on, ahol elmesélte, hogy

Kozma Medárdát a barátnője egyszerű, buta leánynak tartja."

- Azon már nem is csodálkozom, hogy egy csodálkozást kifejező kérdésből miként csinál az Eszter nevű IT - testvér "cáfolhatatlan" állítást, hiszen képes ő ennél százszor és ezerszer meredekebb mutatványra (bestiális hazugságra...) is!

Itt jegyzem meg, hogy az asztrológus is elhatárolódott Kozma és Joó: Gerle ügyben

folytatott őrjöngéseitől, amivel egy életre lejáratták magukat.

5. Takács Tibor a Holdcsomópontok, s a Lilith létezését nem ismeri el, mivel azok

nem bizonyítottak, :?: :?: :?: :o :o :o :shock: :shock: :shock:

tehát Takács Tiborral levelezzenek ez ügyben.

- Ilyen karma-pont tagadókkal nekünk nincs, amit kezdeni. Levelezzen, aki akar.

Bár a maguk szokása

aljasul mindenkire nyilvánosan rárontani. Bodó Attilát is gyalázták, habár az asztrológia

fogalmának hallatára baráti kapcsolatok szakadtak meg: az asztrológiát nem ismerik el.

6. Takács Tiborral szemben etikai vétség gyanúja nem merült fel, ellenben maguk

visszaéltek klienseik születési képleteivel: nyilvános rágalmazásaikkal bűnelkövetők.

7. Amikor Kozmát megszólítottam, azt sem tudtam, hogy ki az a Gerle, s az a Gonda, akikkel

Kozma Szilárd gyűlölködött.

Amikor a Budapesti előadásomon megszólítottál kisanyám, nekem még gőzöm nem volt a Gonda Géza létezéséről sem, akiről később kiderült, hogy a te árnyék-éned! Sőt, még akkor sem, amikor tőlem horoszkóp értelmezést kértél, mert állításod szerint a Takács Tibor többszöri értelmezésével sem voltál egyáltalán megelégedve(!!!) akkor még, annak ellenére, hogy most sztár asztrológusnak nevezve, egekbe emeled, és szembe állítod velem... - és szerettél volna tehát egy olyan horoszkópot, mint a testvéredé, mert azt láttad, hogy annak sikerült a tieddel majdnem azonos karma-mocsarából a tiszta levegőre kijönnie. Csak az volt a baj, hogy azt úgy, hogy közben a húgodat vissza akartad magad mellé rántani, sőt, hogy te ki menekülj és őt vissza lökd... - És sajnos, úgy néz ki, hogy sikerült is! Merthogy az ő részéről sem volt valami etikus engem a veled és a barátaimmal szembeni titkolózásba bele vinni, majd neked kiszolgáltatva és erre a sok velem szembeni mocskolódásra neked tápot adva, a hülye titkát neked kikotyogni! Én soha nem neveztem őt "hülye tyúknak", ahogy azt te többször is állítod (hazudod!) a korábbi levelekben, de te igen is nevezted annak Eszter panaszai szerint. Nos, amiért kikotyogta azt az obskúrus titokzatos pénzküldési szamárkodását (Mintha csakugyan olyan nagy összegekről lett volna szó, mint amikről te hallucinálsz!) , amit tehát én nem kértem tőle, annak ellenére, hogy erről te miket hazudsz össze - vissza, a nyakamba akasztott tehát azzal, hogy minden áron meg akarta anyagilag is hálálni azt, hogy utólag is sokat foglalkoztam a képlete értelmezésével. Szóval, amiért ezt neked kikotyogta, annak ellenére, hogy ő ezt valósággal rám tukmálta, majd valósággal ki könyörögte azt is, hogy titkolózzak erről miattad, azt mondom, hogy megérdemli, hogy annak nevezd, aminek te szoktad, de aminek én soha nem neveztem. - Ugyan miért is tettem volna?

" Majd a Gondát életellenes fenyegetéssel, s kábítószerfogyasztással

rágalmazó Kozma Szilárd 2017. novemberében Gonda Gézalegjobb barátjaként mutatkozott be.

10. Kozma Szilárd az idős embereket diszkrimináló Gonda Géza halottkísértési terveiről zengett ódát, (Uram! Ezt a hülyét...)

Gonda intézményesített csaló maszlagját közvetítette.

- S a legfontosabb, ne a leányát kurvázza aljas Kozma Szilárd.

Medárdának sérült mintát tudott megtanítani.

Azt a lányomtól kérdezd meg te szerencsétlen, hogy mit tanítottam meg neki, és hogy mennyire veszi hasznát mindannak amit tőlem tanult és ne a te pszicho-dramatikus, gordiuszi csomók szerint bogozódó képzeleted szerint nyilatkozd ki hogy milyen szerencsétlen attól, hogy éppen az én gyermekem! nem szégyelled a pofádat?! Mi közöd van hozza? KI vagy te budapesti gyermektelen szingli, nekem vagy a gyermekemnek? Milyen alapon nyilatkozol? Még ha ide valósi pszichológus, vagy pedagógus, vagy pszichiáter lenne, akkor is be kellene fognod ilyen kérdésekben a lepcseset! De ezek közül egy szakmában sem képeztek ki és még az is megtörténhet, hogy Csíkszeredában sem jártál soha az életedben? Egy szerencsétlen szereptévesztő vagy, ebben a kérdésben, más semmi! Nézzen oda az ember! Coki!

A sérült minta, amit át tudott adni Medárdának az, hogy az édesanyja Kozma Emőke

kiszolgáltatott volt maga mellett. Ezt a sérült mintát követi a maga által a Youtube-on

kurvának minősített Medárda, s emiatt nem a Szente Tamás szüleit kellene magának nyilvánosan

rágalmazni: Kozma Szilárd.

............................................... no comment!

Szerintem, azt rá kellene bízni az apára és a lányára, hogy miként viszonyulnak egymáshoz, és miként és mennyire bíznak meg egymásban és tartanak ki egymás mellett, és nem egy családtalan némber szabja meg nekünk azt Budapestről dirigálva azt, hogy a Csíkszeredai családtagok mihez kezdjenek egymással. És főként nem egy olyannak, aki éppen holmi "szexuális munkásokkal" áll élben és perben a jelenben is.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]