ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - nem veszélyes asztrológus (Győződj meg, ne óvakodj!)

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.07.17. 14:23

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 41 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2018.06.27. 22:32 

Napjegy: Vízöntő
Aszcendens: Ikrek
Ahogy elolvastam Medárda írását arról, hogy miért is árulhatta el az édesapját, eszembe jutottak a saját életem idevonatkozó eseményei, és a tudásom szerint hozzátennék még valamit.
Az én képletemben a Pluto nem áll olyan rosszul: csak a Vénusszal és a Holddal zár be negatív fényszöget, ugyanakkor pozitív fényszöget zár be a Szaturnusszal és a Neptunusszal is. Viszont nekem van egy szinte teljesen negatív Vízöntő Napom a 10-es házban, és egy tök negatív Uránuszom.
Ahogy tehát azt olvastam, hogy Medárda, miután otthagyta a családi fészket, kígyót-békát kiabált az apjára, eszembe ötlött, hogy ehhez szerintem kellett neki az a negatív Uránusz is a Vízöntőben. Mert hiszen negatív Vízöntői tulajdonság, hogy képes egyik pillanatról a másikra hátat fordítani olyan embereknek, akikért korábban lelkesedett, és mindezt az empátia teljes hiányával. Az jutott eszembe, hogy én korábban a szerelmi partnereimmel műveltem ugyanezt (Pluto a Mérlegben, szembenállva a Vénusszal), titkolóztam valódi érzéseimet illetően (Skorpió Hold), hazudtam magamnak és így a partnernek is (Jupiter a Halakban, együttállva a két karmapontommal, félkvadrátban a Vénusszal), majd egy adott pillanatban annyit mondtam: jó, én befejeztem ezt a kapcsolatot, és másnap már eszembe se jutott az illető. Ennek talán a legcsúnyább esete volt, amikor két hónappal a kitűzött és félig megszervezett esküvő előtt szakítottam a vőlegényemmel!
Bár, ez volt az az eset, amikor azért még évek múlva is lelkiismeret-furdalásom volt, és valójában ezidőtájt indultam el a "keresés" útján.
Ennek így ugyan nincs közvetlen kapcsolata Galambos Adriennel, de annyi mégis, hogy ha olvassa ezt a fórumot, akkor lássa: itt mindenki azért van, mert "megjárta a hadak útját", és nem akarja tovább ugyanazokat a nyomorúságos és szégyenteljes tetteket elkövetni a további életében.
Még egy gondolat: mióta elmúltam 40 éves, sokszor jut eszembe az, hogy vajon majd amikor ott állok földi életem végén, hogyan fogok visszatekinteni az életemre? És igyekszem úgy élni, hogy arra gondoljak: köszönöm Istenem, hogy ezt az életet élhettem.
Ajánlom Adriennek, és mindenkinek végül is, hogy gondolja át: acsarkodni akar majd, vagy derűs és nyugodt boldogságban visszanézni az életére?

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 41 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]