ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2019.12.07. 02:28

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2019.12.02. 12:50 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Rendkívüli Rekord

Sőt, tulajdonképpen telitalálat! Elképesztő…

Ez tényleg hihetetlen! Képzeljétek el, három héttel korábban sikerült csak 15 perces eltéréssel beállítanom egy asztrológusi segítségért hozzám forduló személy sorsképletét, aki a tanácsomra és ismételt kérésemre egy, Kiskőrösi, hajdani (Rég óta nem működő!) szülőház padlásterébe beömlesztett (Így archivált…) regiszterek egyikében megtalálta a saját születési dátumának és időpontjának a bejegyzését!

Sőt, mi több: tulajdonképpen a reális - ideális – születési időpontnak megfelelő Aszcendens-pozíciót sikerült beállítanom. Mert hiszen, úgy állítottam be ezt az Ascendens – pontot, mint ahogyan ezt a sors-képletet beállítottam volna – tehát, mint amilyen korrekciót végeztem volna, hogyha már a kezdettől, vagyis egyből, az utólag az archívumban megkeresett (megtalált!) időpontot közölte volna velem ez a Kiskőrösi férfi, általa a gyermekkora óta tudott születési időpontként.

Gyerekek, minden rám annyira jellemző    :lol: :lol: :lol: szerénységgel :oops: :oops: :oops: együtt, én bizony, egy nagy tudású, zseniális asztrológus vagyok!    :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2019.12.02. 14:33 

Napjegy: Vízöntő
Aszcendens: Ikrek
Ez tényleg zseniális!

Ehhez kell a sok ezer elkészített horoszkóp, és ahogy a Baktay-könyvben olvastam, de sajnos pontosan idézni nem tudom, különleges adottság is.

Nem akarom szét-trollkodni a bejegyzést, de néha én is meglepődöm magamon. Múltkor néztem egy filmet, amiben Kevin Bacon játszott. Nézem, nézem, mondom ez a fickó 100 %, hogy Kos karmás. Annyira hitelesen játszotta a nőhódító-skalpvadász szerepet, hogy úgy éreztem, ezt neki nem is kell túlságosan megjátszania. És jelentem, csak annyira sikerült jól eltalálnom, hogy dupla Kos-karmás :-).

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]