ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - nem veszélyes asztrológus (Győződj meg, ne óvakodj!)

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.07.17. 14:27

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2016.08.10. 14:50 

Napjegy: Vízöntő
Aszcendens: Ikrek
Az élet leegyszerűsítése érdekében mindig egyazon boltba járok bevásárolni, a piacon kívül. Így az ottani cirka 4-féle WC-papírból már kiválasztottam, melyiket vásárolom rendszeresen. Így vagyok a legtöbb termékkel, egyszer kitalálom, milyet veszek, aztán nem ülök fel mindenféle akciónak, reklámnak.
Nemrég viszont, itt most nem lényeges okból, kénytelen voltam egy másik lánc üzletébe menni, egy hipermarketbe. Pont kifogyott otthon a WC-papír, gondoltam, hát akkor ezt is letudom itt és most. Miután végre megtaláltam a megfelelő gondolát, elhűlve tapasztaltam, hogy itt körülbelül tíz méter hosszan vannak a különböző WC-papírok. Pár perc keresgélés után hirtelen a fejemhez kaptam. Hogy mit is csinálok én most itt? Azzal töltöm a drága időmet, hogy mit húzok le a WC-n? Nem teljesen mindegy? Bizonyos határok között?
Ismét eszembe jutott, hogy abban a nagyon nem visszasírandó szocializmusban az áruválaszték hiányának volt jó oldala is. Ha jól emlékszem, egyféle WC-papír volt, egy sima szürke lapokból álló tekercs. Ezen nem volt mit gondolkodni. Anyám bement a boltba, megvette „a” WC-papírt, és kész. Most meg? Miről is szól ez az egész mizéria? Hogy a gyümölcsös- és füvészkert összes illatában, a szivárvány összes színében, és mindenféle elképzelhető nyomott mintával, és többféle vastagságban és kiszerelésben ésatöbbi ésatöbbi, sorolni se tudom, tudok venni WC-papírt? Hogy miről szól? Megmondom. A kábulatról. Hogy az ember még a rohadt WC-papír vásárlás közben is el legyen kábítva, nehogy véletlenül egy normális gondolata legyen. És még ráadásként, még utána se, mert annyira lefárad ebben a teljesen esztelen agytornában. Mármint, hogy MILYEN KIB….TT WC-PAPÍRT VEGYEN. Mert ez olyan rohadtul fontos! Mert a gyerekek örülnének a pillangósnak, meg a rózsaszínnek! És a csempéhez meg a halványzöld illene! De a mandulásnak meg annyira, de annyira kellemes illata van! Fene bánja, hogy Szlovéniából hozták! Vagy Németországból! Hogy utaztatták ezer meg ezer kilométeren át, szennyezve a környezetet benzinnel, kamionnal zsúfolva az utakat, nem magyar munkahelyet támogatva! Kit érdekel! Hát ez aztán már végképp huszadrangú szempont!
És miután minden egyes szükséges és abszolút nem szükséges áruval lefolytatja az ember ezt az embertelen, mivel valódi emberi mivoltához képest milliomodrangú mérlegelést, hazamegy, kirakja a szuper puccos WC-papírt, és a többi hasonló esztelen mérlegelés után megvásárolt árut, és úgy elfárad, hogy másra sincs kedve, mint bekapcsolni a TV-t, és szidni mindenkinek a jó édes anyját.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.08.13. 10:17 

Napjegy: vizonto
Aszcendens: skorpio
És a fák, amiket mindezért az erdőkben kipusztítanak? Ez most a kommunizmus másik véglete szerintem.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2016.08.14. 16:29 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Pontosan!

De Romániában, a kommunizmus alatt is pusztították a Magyar államtól elorzott Kárpátok Erdélyi részéből! Persze, nem ennyire! És ezen taolások irányítója, hivatalos előmozdítója, minisztériumi engedély szerzője, nem egy magyar (RMDSZ) szenátor volt, akit még a románok is az Isten druzsbájának neveznek.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]