ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2018.10.16. 21:33

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Bennragadás - bezáródás
HozzászólásElküldve: 2013.10.21. 23:13 

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: skorpió
Szerintem a Kos Lilithem nagyon beindult , mert bár túl vagyunk az áram problémán s van világosság a lakásban, de most jött más probléma, a mosogatócsap aljából kezdett el egy kis lyukon kispriccolni a melegvíz, jelezvén a vizes (tehát érzelmi jellegű problémákat). S ha ez még mind nem lenne elég, szombaton egy kis időre bennragadtam a lakásban. Szó szerint pár percig nem tudtam kimenni, mert olyan szerencsétlenül fordult a kulcs a zárba, hogy ahelyett, hogy kinyitotta volna az ajtót , bezárt . Kis időre bepánikoltam, mert menni akartam egy találkozóra, de aztán sikerült kiszabadítani magam. Persze azért elgondolkoztam , hogy akkor most a sorserők azt akarják, hogy maradjak otthon a fenekemen? S valamit nagyon át kéne gondolnom, ha kényszerremeteségre ítéltek?
Szóval azt élem meg most, hogy a Kos Lilith mindent bont szét körülöttem , nem működnek a dolgok a lakásban.
S ami még rosszabb, hogy a Skorpió Sárkányfarkam (2.ház) is rángat, és cincál szét, mert féltékeny :evil: vagyok sajnos. (egy srác aki tetszik, mással kezdett el járni) Próbálom kordában tartani, nem átélni túlságosan a féltékenységet, de mikor pár perce megtudtam a dolgot, nagyon belémhasított. Kedves Szilárd, hogyan szabadulhatnék meg ettől az érzelmi beleragadástól? A féltékenységtől? :(

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólás témája: Bezártság - Bennragadás
HozzászólásElküldve: 2013.10.22. 18:04 

Napjegy: Oroszlán
Aszcendens: Oroszlán
Kedves Réka,
Szétválasztottam a bennragadtság témáját az áram témától.
A képletedet nézve, amelyen sem 4., sem 8. sem 12házas életfeladatod nincs, így én inkább arra következtetek, hogy a te esetedben, inkább negatív imagináció okozta bezáródás történt. Egyszerűbben, nem igazán akartál oda menni, ahova készültél a bennragadás előtt...
Ennek oka pedig lehet a negatív, tehát birtokolni-manipulálni vágyó skorpió tudattalanodat ért kudarc. ez a részed akar elzárkózni az újabb kudarc elől, tehát a tovább lépés elől. És ezért van vizes probléma a lakásban, eme skorpiói öncélú érzelmek miatt.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólás témája: Re: Bennragadás - bezáródás
HozzászólásElküldve: 2013.11.02. 14:21 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Aszcendens: Oroszlán
Kedves Réka! Ha elő tudom kotorni a gépem memóriájából a "A féltékenység metafizikája" c., egyébként is, más, spirituális evolúciós és kozmogóniai szempontból is fontos mondanivalókat tartalmazó, esszémet elküldöm imélben. Ha nem találom és nem tudom elküldeni külön, akkor, keresd meg légy szíves a honlapjaimon, vagy itt a Logoszon is meg kell, hogy legyen. Minden esetre, azzal a keményen pakolt V. házaddal, most nem engedheted meg magadnak a féltékenység luxusát, hiszen ez azt jelzi, hogy a karmád sugallatai alapján önkéntelenül is, az ideális férfit vadászod, persze, annak érdekében, hogy az ötös ház által jelzett életfeladataidat ne realizálhasd. Az előbb említett tanulmány segíteni fog, egészen biztos.

A honlapomon itt olvasható a fent említett tanulmány: http://kozmaszilard.hu/index.php?option ... view&id=79

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólás témája: Re: Bennragadás - bezáródás
HozzászólásElküldve: 2013.11.16. 21:56 

Aszcendens: skorpió
Jelentem, elolvastam a tanulmányt, bár ez a rész ismerős volt a 8 egyetemes törvény (evolúció) alapján is, melyet egyből elővettem, amint éreztem a zöld szemű szörny :mrgreen: megjelenését. Megnyugtatott valamilyen szinten, hogy van létjogosultsága a féltékenységnek. De az én szempontomból abszolút gátol a féltékenykedés, ha az életfeladataim nézem.Ezt így nem láttam át, nem láttam ki a problémából, annyira beleragadtam. Ezért igen hálás vagyok a segítő mondatokért. Tulajdonképpen mi is történt?
Nagyon tetszett ez a fiú nekem, a fantáziavilágomban már jól össze is boronáltam magunkat (önkéntelenül nagyon erősen és intenzíven be szokott indulni a fantáziavilágom) pedig a valóságban amellett, hogy kedvel engem , nem közeledett különösebben felém. Én értelmeztem félre. Iszonyatosan féltékeny voltam mikor kiderült, hogy elkezdett járni valakivel. Azt hiszem a szívdobogásom is kihagyott egy percre, sőt mintha kiestem volna az időből. Este alig tudtam aludni, "Hogy tehette ezt?" "Engem senki sem szeret, örökre egyedül maradok". -zakatoltak a gondolatok. Nagyon nehezen csillapodtam le.
Aztán elővettem a kutatói oldalam, és elmentem kinyomozni: ki lehet az a bombanő, akit választott (helyettem)? Mikor megláttam egyszerűen nem tudtam , hogy sírjak-e vagy nevessek? Hát nem bombanő volt...hanem egy egyszerű kövér vöröshajú lány. "De mi tetszik neki benne?" . Szóval vigyázni kellett nehogy átlendüljek a másik oldalra, a megvetésbe, ironizálásba, gonoszkodásba. (negativ Skorp.) Egyelőre a végkövetkeztetés: Újfent a radikális érzelmeim és gondolataim áldozata lettem. Másrészt felteszem magamnak a kérdést, minek ragaszkodtam egy ilyen sráchoz, aki nem is akart tőlem semmit? (Egyébként a fiú BAk, nekem BAK Marsom van és Jupiterem is BAK) Nyilván valamit nagyon beleláttam (az ideális nagy ŐT). Olyan volt nekem mint egy mézesmadzag.
Most már azért ezen tudás birtokában valamivel jobb, nem vesztegethetem a drága időt féltékenykedésre. :P

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]