ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2019.05.25. 06:43

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2019.04.30. 18:47 

Napjegy: Rák
Aszcendens: Skorpió
Jó napot kívánok, kedves Fórumozók! Nekem a IX. Házban van a Marsom, ami teljesen negatív. A IX. horoszkópház a Nyilasnak az analogonja. A magasabb rendű szellemi-értelmi törekvések, a belső fejlődés, az elmélyedés, az összekötés, a külső (fizikai) világnak a belső (szellemi) világgal történő egyeztetésének és kibékítésének a háza. Édesapám úgy szokta mondani hogy a metafizikai megismeréseknek a háza. Énnekem tehát a harcművészet, mint igazi, ténylegesen marsi tevékenység, lehetőséget nyújt arra hogy magasabb rendű szellemi igazságokra jöhessek rá. Ebben a témában tehát azokat a „felfedezéseimet”, kérdéseimet szeretném Önökkel megosztani, amelyek a Karate Do edzéseken, és máskor, a harci tevékenység során támadtak bennem. És arra kérném Önöket is, hogy írják ide, ehhez a témához azokat a felfedezéseiket, amelyekre a harc során jöttek rá.
Én meg is kezdeném a sort. Az ellenségről, az ellenségképekről szeretnék most írni. Én hajlamos vagyok arra, hogy tudattalanul ha kell, ha nem, mindenkiben ellenséget lássak magamon kívül. És van bennem egy nagyon erős tudattalan ellenszenv bármilyen harcias, marsi megnyilvánulás ellen. Észre vettem hogy nagyon rosszul tud nekem esni, ha Karate edzésen a megszokottnál erősebb ütés ér, vagy ha a Kumite partnerem(a Kumite az a kötetlen harc a Karate-ban) nem kímél. Így elkezdtem tudattalan reflexből az ellenségeimnek tekinteni őket, főleg a fekete öves gyemekkori barátomat harc közben. És mikor ez feltűnt nekem, kezdtem gondolkodni hogy akkor most mi a csuda van? Ők nem az ellenségeim és mégis az ellenségeim lesznek a Karate edzések erejéig? De ha nem az ellenségeim, akkor hogy lennének az ellenségeim?! Kérdeztem magamtól, hogy: „Te buta Medárda, miért nézed őket ellenségnek mikor nem azok? ” Ezek a gondolatok nagyon „dedósnak” hangozhatnak, de remekül megmutatják azt hogy a mélytudattalanunkban a gyökeres ellentéte is lehet annak, amit mi a nappali éber tudatunkkal gondolunk. Szóval, mind jött nekem tudattalanul hogy féljek, hogy haragudjak a Karate partnereimre, az volt mindig a benyomásom hogy ők is haragszanak rám, mintha az ellenségeim lennének, holott én nagyon jól tudtam azt hogy ők nem az ellenségeim, hanem a csapattársaim, és biztos hogy nem haragszanak. És akkor gondolkozni kezdtem. És gondolkoztam és gondolkoztam, amíg rá nem jöttem, hogy külső ellenség nincs, és hogy én igazából az én belső ellenségemet, az Árnyék Énemet keresem kívül, holott bennem van. És akkor tovább gondolkoztam, és rájöttem hogy a külső ellenségek nem is ellenségek valójában, hanem az én belső ellenségemnek a kivetülései: Mindig akkor kerülök valakivel konfliktusba, amikor hagyom hogy az Árnyék-énem és karmám vezéreljen. És nemcsak! Mindig akkor kapok a karate edzéseken is nagyobb ütéseket, és akkor kell szégyent vallanom, amikor abban az időszakban, például aznap vagy azon a héten az éberségemet elveszítem. Úgyhogy én egy ideje úgy állok hozzá az edzéshez, hogy amikor komolyabb harci helyzet van, lesz ami lesz, én amilyen ütést meg kell kapjak azt úgyis valamiért meg kell kapjam. S ha éber voltam aznap, nem érzelgősködtem, nem sumákoltam, akkor tudom hogy Karate edzésen nem kell semmilyen nagy fájdalmat elviselnem.
Tudni kell rólam hogy nekem az egyik örökölt karma programom az ötödik, a Marssal kapcsolatos, az agresszivitási – kegyetlenkedési, illetve, gyávasági, haragvási karma program. Ajánlom elolvasni édesapámnak azon tanulmányát, ami erről a karma programról szól, és így érthetőbb lesz az is amiről én írtam most. Itt van édesapám tanulmányának a linkje: rejtett-vagy-nyilt-agresszivitas-vagy-rombolasi-programok-t927.html
Szóval, kedves fórumozók, az ellenségeinket nem kívül kell keresnünk, hanem belül, a saját karmánkban, az Árnyék-Énünkben. Éppen ezért bátran fel kell vállalni a harci helyzeteket, bele kell vágni, mert ha a karmaoldás útján vagyunk, nagy baj nem érhet. :)

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]