ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2024.04.30. 19:31

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 62 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009.09.06. 11:08 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4223
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kedves Béla!

Mindez rendben van, mint ahogy azt leírtam a Zsuzsa hozzászólására való _-BOCSÁNATKÉRŐ, ÉS MEGKÖVETŐ!!! - reagálásomban is. Nehogy félre érts újból: én nem a Bea művészetének a szellemiségével kapcsolatos helyes meglátásodat, asztrológusi szimatodat és képességedet vontam kétségbe, hanem csak arra figyelmeztettelek, ha kicsit metaforikusan is, hogy máskor lehetőleg ne nyilatkozz többes számban, pl. most, bizonyos - Ez esetben kulturális! - tapasztalatokat és jártasságot illetően, és ne vonj magaddal egy kalap alá egy egész társaságot, még akkor sem, ha lélekben azonosulni tudsz a társaság tagjainak a spirituális "igyekezetével" :D .
Másrészt, én nem csak klippen láttam Beát, hanem a Pax tévében volt vele egy hosszú beszélgetés is, Vámos Miklós író, és az Alexandra könyvhálózat jóvoltából, de a Vörösmarty téren megtartott könyvhéten is szerepelt. Láttam tehát 15 - 2O méterről és akkor - még nem tudván erről az agyban foganós daláról tehát, nem ilyen szempontból hallgattam és néztem - egy harminc év körüli nőnek saccoltam, akinek rég elérkezett volna már a családalapítás és a gyermekszülés ideje! Szóval csak annyit akarok mondani, Hamvassal együtt, hogy egy gramm realizáció, ezerszeresen többet ér egy tonna elméletnél - művészeten keresztüli eszme-közvetítésnél, mivel ha elmarad a realizáció, ugyancsak Hamvassal szólva, újból nem történt semmi, csak valaki jártatta a száját (Interwiev). Máshol, Csuang - Ce-t idézve: a szentek egyenértékűek a rablógyilkosokkal, mivel olyan kivételes utat hirdetnek, ami mások számára járhatatlan, illetve olyasmit hirdetnek, ami realizálhatatlan. A magyarság jelenlegi helyzetében, inkább szeretném tehát Beát kismamának és házastársnak látni, mint a magyarok énekes szent asszonyának.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2012.03.09. 18:05 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.11. 22:01
Hozzászólások: 4223
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Majd, ha kevesen leszünk, mint a lettek, vagy a litvánok, esetleg el felejtjük annak a mérhetetlen egoizmusnak a borzasztó következményeit, amit a mai magyar lányokba és fiatal nőkbe neveltek az anyáik a humánus megkímélés-centrikus, illetve a kényelem- és élvezet (Szerintük: boldogság) centrikus neveléssel és amely humanista-liberális nevelés következménye az, hogy a mai Magyarországon katasztrofálisan kevés gyermek születik, és azok nagy része is problémás születéssel - szüléssel, a problémás szegény rétegek női tagjaitól. A többiek, mintha el zárták volna a természet-csapot: áldás ellenes - művi, liberális - boldogságra játszik. Pala Beával az élen, akiről bevált a jóslatom: azóta is kerüli az anyaságot, illetve az elköteleződést!

Hanem az a Mesterházy Attila gyerek, aki ma az szocik elnöke, irtó nagy fej! Két és fél hónapra volt szüksége arra, hogy rá jöjjön arra, amit minden magyar, akinek egy csepp sütnivalója van, startból tudott, ti., hogy Orbánék kamuból dobták be az IMF - kölcsönért való esdeklés szándékát, hogy meg szabaduljanak a New Yorki tőzsde értékelési maffia-terrorjától.

_________________
Nem arra való a gondolkozási képességünk (kincse),hogy a pokollal (a karma hazájával) való kapcsolatunkat fenntartsuk általa, hanem arra, hogy Isten Országát megkeressük..
Kozma Szilárd asztrológus - http://www.kozmaszilard.hu/


Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 62 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO