ASZTROLOGOSZ, Kozma Szilárd - karma-asztrológus fóruma

Asztrológiai fórum: Kozma Szilárd és feleségének valamint asztrológus-barátainak fóruma
Pontos idő: 2019.06.15. 23:30

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 42 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2019.01.03. 18:08 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Napjegy: Skorpió
Aszcendens: Oroszlán
Apropó szegény Ráduly Róbert...- Nem tudom, miért nem írta ide Viola azt is, hogy az interneten szörfözve, belebotlott egy olyan romániai igazságszolgáltatási közleményre, amelyben, fel vannak sorolva a politikai ünnepnapokon székelygatyában populista szövegeket szajkózó polgármesterünk összes bírósági perei. Nem számoltam össze, de a címek felsorolása, három oldalon át folyik. El nem tudom képzelni tehát, hogy ennyi perrel a nyakán miként lehet ez a szegény ember boldog, hogy tud nyugodtan aludni?

Illetve azt,hogy, egyáltalán mikor végezheti el a polgármesteri teendőit? És ha nem maga járkál ezekre a bírósági tárgyalásokra, akkor meg milyen pénzből fizeti az ügyvédjét, illetve az ügyvédeit, hiszen akármennyi fizetést is kaphat, de egyrészt ez a sok per egy egész ügyvédi irodának, folyamatos munkát kell jelentsen, másrészt meg, ugyancsak öt gyermekes családapa, és ők nem olyan gazdasági (GDP) színvonalon, illetve elvárások és szokások szerint élnek, mint mi!
Lehetséges, hogy a felesége fizetéséből élnek az egészen, és az övét leperkálják valamelyik ügyvédi irodának? Vagy netalán, mégis csak folyik be, még a DNA által is, lefülelhetetlen korrupciós búvópatakokból annyi pénz, hogy abból is "kiskirályi" színvonalon tudnak élni?

Na, de hát ehhez nekem semmi közöm nincs, csak hát le kellett írnom ide, mivel Galléros éppen ennél a szerencsétlennél jelentgetett engem egy fél éven át az általa megálmodott, gyalázatos fekete-mágusi :lol: :lol: :lol: tevékenysége(i)m miatt.

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

HozzászólásElküldve: 2019.01.03. 19:16 

Napjegy: Oroszlán
Aszcendens: Oroszlán
Itt láthatóak a Ráduly perek kiírásai:
http://portal.just.ro/258/SitePages/Rezultate_dosare.aspx?k=raduly%20robert%20kalman&a=%20MJmpIdInstitutie%3D258&start1=11

http://aldottelet.com/

Vissza a tetejére
  Megosztás a Szepon         

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 42 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 2 óra [ nyi ]